• banner
 • 1 рік для людини – це 7 років для собаки? Невірно!

  Виходить, вік вашого трирічного пса за цим підрахунком в перекладі на вік людини повинен відповідати 21-му року? Фахівці так не думають. Так, у відповідності до широко розповсюдженої думки, собаки дійсно дорослішають швидше ніж люди. Але досягають вони рівня розвитку в 21 рік вже за два перші роки свого життя. Та далі старіння сповільнюється до 4 років за один рік.

  dogs_age_1
  Кінологи радять такий метод підрахунку віку вашого улюбленця у відношенні до людини:
  відніміть 2 від віку собаки, а залишок помножте на 4 і додайте 21. Тобто, якщо вашому собаці 7 років, в перекладі на людський лік йому…

  1) 7 – 2 = 5
  2) 5 х 4 = 20
  3) 20 + 21 = 41

  Йому – 41 рік. За даними ВООЗ для людини це все ще вік молодості. Організм повен сил та енергії.

  Щоб собака якнайдовше зберігав активність та здоров’я, в першу чергу годуйте його збалансовано. Хоч вони і хижаки, але не вся їхня їжа повинна складатись із м’яса. В своєму раціоні вони також повинні мати достатню кількість круп, зелені, овочів, та навіть фруктів. Об’єми їжі вираховуються приблизно так: 60-70 г на 1 кг ваги собаки або в розмірі 4-5% від ваги. Наприклад, якщо ваш собака важить 20 кг, ви повинні дати йому в день 1-1,2 кг їжі.

  Годуйте вашого улюбленця після прогулянки, а не перед нею, інакше собака буде менш активним на вулиці через важкість від обіду або вечері, а якісна прогулянка для них дуже важлива – це усуває застої в організмі, які можуть призвести до захворювань. Миска з водою повинна завжди бути доступною, і вода в ній повинна бути лише свіжою та чистою.

  dogs_age_2
  Також собакам потрібно подорожувати. Це закладено в них самою природою. Їхні давні предки вовки за ніч пробігають від 40 до 70 км. Не лякайтесь, вам не обов’язково стільки проходити із вашим собакою. Головне для них у подорожі не відстань, а зміна місцевості. Освоєння нової території, одержання нової інформації – все це розвиває їх, дає необхідні враження які насичують вашого улюбленця в емоційному плані. Тому намагайтесь хоча б кілька разів на місяць здійснити принаймні маленьку подорож з вашим другом. Можна на автомобілі. Тим більше, подорожувати на авто вони дуже люблять.
   
  А ще для довгого віку собаки дуже важливе ваше відношення. Тварини, з якими спілкуються, вділяють багато уваги, проводять з ними багато часу, яких не кривдять і оберігають, за спостереженнями живуть набагато довше своїх сородичів.
   
  Довгих щасливих років вашим звірятам!


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку