• banner
 • 10 звичок, які не дозволяють нам по-справжньому насолоджуватися життям

  У нас часто складається відчуття, що ми знаходимося на порозі чогось нового, однак це нове так і не приходить. Причини подібних невдач можна шукати в чому завгодно, але починати краще з себе.
  Давайте поговоримо про 10 звичок, які не дозволяють нам по-справжньому насолоджуватися життям.

   

  1. Боязнь змін.

  Вийти із зони комфорту дуже і дуже складно. Більшості з нас буде зручно перебувати там, де ми зараз знаходимося, навіть якщо світ навколо перевернеться. Однак варто пам’ятати, що зміни для нас життєво необхідні, тому що завдяки ним ми починаємо рости і звертати увагу на те, що раніше здавалося непомітним.
  І не забувайте про те, що, яким би важким не було ваше нинішнє становище, воно обов’язково зміниться.

   

  2. Звинувачення інших людей і пошук виправдань.

  Перестаньте звинувачувати оточуючих у всіх ваших бідах. Коли ви звинувачуєте когось, ви тим самим позбавляєтеся від власної відповідальності і залишаєте проблему невирішеною. Звинувачення – це свого роду виправдання, а пошук виправдань – перший крок назустріч невдачам. Ви і тільки ви несете відповідальність за зроблений вами вибір і прийняті вами рішення.

  sping_life_2

   

  3. Постійне відкладання справ в довгий ящик.

  Одні лише мріють про успіх, а інші працюють не покладаючи рук над тим, щоб досягти його. Більшість з нас схильна уникати серйозних вчинків і глобальних змін, навіть коли ми найбільше відчуваємо в них потребу.
  Починаючи роботу над чимось новим для вас, не думайте про фінішну пряму, а краще ретельно продумайте свої перші кроки. Продумайте і негайне починайте їх робити. Поступово вони приведуть вас до бажаних змін.

   

  4. Прагнення контролювати неконтрольоване.

  Якщо ви почнете контролювати все і переживати з приводу того, чого ви контролювати не можете, ви перетворите власне життя на суцільну низку проблем і розчарувань.
  Ми не в змозі впливати на деякі речі, але можемо формувати своє ставлення до них. У житті кожного з нас є як позитивні, так і негативні моменти, а наше щастя багато в чому залежить від того, на які з них ми звертаємо свою увагу.
  sping_life_1

   

  5. Надмірна самокритика.

  При правильному застосуванні людський розум є чудовим інструментом, але коли ми використовуємо його неправильно, він може зіграти з нами злий жарт. Всі ми подумки розмовляємо з собою, але не завжди замислюємося над тим, що саме говоримо і як це в подальшому позначиться на нас.

  Одні з головних причин наших невдач – невпевненість в собі і негативний мислення. Женіть самоїдство і емоції, які вас руйнують. Тільки позитивний настрій, тільки підбадьорливі думки!

   

  6. Критика оточуючих.

  Якщо ви відчуваєте себе комфортно з усіма своїми недоліками, то не варто загострювати увагу на недоліках навколишніх.

  Не турбуйтеся про чужі проблеми, вирішуйте свої. Постарайтеся зайняти весь свій час корисними справами і саморозвитком, а не критикою інших людей.

  sping_life_3

  7. Боязнь власних проблем і страхів.

  Страхи заважають вам у прийнятті правильних рішень і обмежують вашу зону комфорту. Дозволяючи тривозі і переживанням тримати себе під контролем, ви не живете повним життям, а лише ледь животієте.

  Намагайтеся швидко вирішувати проблеми і боріться зі своїми страхами. Не тікайте від них. Найкраще – зустрітися з ними віч-на-віч незалежно від того, наскільки сильними вони вам представляються.

  sping_life_4

  8. Прагнення жити в інший час і в іншому місці.

  Деякі люди постійно думають про те, що вже відбулося, або про те, що б вони хотіли змінити і ким би могли стати. Однак минуле вже не повернути, а майбутнє ще не настало.

  Нам потрібно більше думати про сьогодення. Проживаючи кожну мить, ми повинні бути більш активними, відкритими і цілеспрямованими. Не думайте про майбутню відпустку, перебуваючи на роботі, і не перевантажуйте себе думками про заплановані справи, загоряючи на пляжі. Живіть зараз. Звертайте увагу на красу, яка вас оточує.

  sping_life_6

  9. Прагнення бути тим, ким ви не є.

  Одне з найскладніших випробувань у житті – залишитися самим собою в світі, який хоче бачити вас схожим на всіх. Завжди знайдеться хтось красивіший, розумніший або молодший за вас, але він ніколи не стане таким, як ви. Не прогинайтесь під сумнівні вимоги інших і не створюйте собі кумирів, а просто будьте самим собою.

   

  10. Невдячність.

  Завжди прокидайтеся з почуттям вдячності за своє життя незалежно від того, наскільки добре чи погано ви себе почуваєте. Замість того, щоб думати про те, чого у вас немає, постарайтеся думати про те, чого немає ні в кого, крім вас.

  За матеріалами frend.org.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку