• banner
 • 12 магічних днів 2016

  3 1 по 12 січня унікальні дні для закладання життєвих програм на весь майбутній 2016 рік!

  У період з 1 по 12 січня в нас є унікальна можливість маніфестувати і закласти програми процвітання на весь майбутній рік !!! Кожен день відповідає місяцю року й має індивідуальну енергію з 12 сфер життя людини. Якщо ви хочете, щоб усі ці частини вашого життя були в порядку, то треба прожити кожен з 12 днів дуже усвідомлено і активно!

  У ці дні бажано перебувати у піднесеному настрої, засинати і прокидатися з радісним відчуттям життя і любов’ю до всіх оточуючих!

  Що означають ці 12 днів?

  1 січня – перший місяць

  Присвятіть цей день собі, коханому і закладіть програми, які допоможуть прояву вас як особистості, як Майстра свого життя. Приділіть увагу своїм талантам і вашим прагненням. Ким ви є, ким бажаєте бути? У цей день сприятливо закладати програми для свого особистого духовного зростання, того чого ви бажаєте досягти. Слід у всьому проявляти творчість, активність! Змініть імідж, почніть новий «продвинутий» комплекс фізичних вправ – він обов’язково додасть вам сили в майбутньому солярному році. Жінкам рекомендується вбиратися і фарбуватися – створювати собі новий сильний вигляд.. Можливо, навіть повністю змінитися зовні. У цей день краще не запрошувати гостей – постарайтесь більше увагу приділити собі.

  magiya-12-dniv-2016

  2 січня – другий місяць

  Енергії цього дня відповідають за ваше майно, фінанси, цінності, творчий потенціал. Саме час знайти краще розуміння вашого ставлення до грошей, до матеріальних цінностей, зламати старі шаблони бідності і вийти на шлях процвітання. Хорошими та корисними в цей день будуть будь-які практики пов’язані з достатком! В цей день варто було б побути якийсь час біля великої кількості грошей, в гостях у заможної людини, і підключитись до грошових каналів та налаштувати їх.

   

  3 січня – третій місяць

  Енергії цього дня символізують сферу відносин і контакти з вашим найближчим оточенням, а також відповідають за одержання інформації та короткі поїздки. Енергії цього місяця дозволяють вирішити будь-який конфлікт з вашими рідними, сусідами або оточенням і вивести вас на новий рівень гармонійних відносин. Складіть список людей з якими ви хочете поліпшити відносини, а потім по черзі направте кожній людині зі списку потужній потік світла і любові із вашого серця.

  У цей день в повсякденних справах корисно буде заручитися підтримкою найближчих родичів, сусідів по квартирі або будинку, дачі. Працівникам творчих професій рекомендується почати ділове листування, відправитися у відрядження або приступити до написання фундаментальної праці.

  Найкорисніше в цей день робити протилежне тому, що ви робите зазвичай, спілкуючись з іншими людьми. Якщо ви за вдачею «мовчун» – корисно буде більше контактувати, спілкуватися, обмінюватися своїми думками та ідеями. Добре взагалі в цей день утриматися від перегляду телевізора і читання. Краще провести цей день на природі або з братами і сестрами. І навпаки – для людей говірких, краще цей день побути у самотності та в тиші. Ідеально в цей день, якщо вирушите в коротку поїздку.

   

  4 січня – четвертий місяць

  Цей день присвятіть батькам, так як енергія цього дня відповідає за сфери:

  батьківська сім’я, предки, ставлення до батьківщини, будинок, в якому людина живе, особливості сімейного життя, а так само всі питання, пов’язані з нерухомістю. Жінкам рекомендується в цей день налагоджувати відносини з мамою.

  Буде добре, якщо ви відвідаєте в цей день своїх батьків або інших родичів. Добре займатися в цей день домашньою роботою (привести в повний порядок будинок, сад), купівлею або продажем нерухомості. В цей день краще не починати нічого нового, не бути активним, але і бездіяльність, лінь, смуток, сльози краще в цей день не допускати, щоб вони не супроводжували вас протягом усього наступного року.

   

  5 січня – п’ятий місяць

  Час особливості самовираження людини, ставлення до мистецтва, творчості, її вміння розслаблятися, розважатися, відпочивати, діти, творчість, любов, мистецтво:

  Добре побути з дітьми – поспостерігайте за їх грою і ви побачите, як багато в ній радості, уваги і безпосередності. Можна також зайнятися якоюсь справою, яку ви не робили до цього дня ніколи. Радимо згадати дитячі роки – зробити щось таке, що тоді вам категорично забороняли батьки. У любовних пригодах, навпаки, потрібна помірність – потім своє надолужите. Важливе місце займає природне спілкування зі своїми або чужими дітьми.

   

  6 січня – шостий місяць

  Енергії цього місяця, відповідають за ваше здоров’я і турботу про нього, служіння і повсякденна праця, турбота про ближніх, і обов’язки, підпорядкованість, дисципліна, відносини на службі, робоча обстановка, професійні навички, робота з інструментами та механізмами.

  Це день піклуватися про своє здоров’я. Дуже сприятливо в цей день проводити очисні процедури, щоб звільнитися від шлаків. Добре в цей день зробити для себе розвантажувальний день, або започаткувати здорове харчування. Рекомендується проводити будь-які практики і медитації на омолодження.

  День, коли можна повністю присвятити себе справам, повсякденним турботам. В цей день можна раптово просунутися службовими сходинками так, ніби як за роки старанної праці. Це день спокою. Але намагайтеся остерігатися рутини. Подивіться, чи не затягують вас у свій вир дрібні повсякденні справи, за якими легко не помітити головного і важливого.

   

  7 січня – сьомий місяць

  Означає чоловіка-дружину, партнерів і ворогів, особисті стосунки з людьми, відповідальність перед ними; шлюб, розлучення, розлуку, розрив відносин, судові процеси, торгівлю, угоди, конкуренцію, співавторство.

  Якщо ви живете з партнером, то дуже добре було б провести цей день разом і обговорити спільні плани на майбутнє – вони можуть полягати в тому, що ви почнете робити щось таке, на що не наважувалися. Можливо, нарешті ви висловитеся безпосередньо і багато проясните у ваших стосунках. Добре згадати всіх своїх партнерів і зрозуміти, що у вас склалося, а що – ні і чому. Краще не судитися, не розлучатися, не укладати договорів. Але якщо в цей день вам все ж доведеться підписувати важливі папери, перевірте їх обов’язково не один раз.

   

  8 січня – восьмий місяць

  Повний «вмирань» відносно старих способів отримання доходів, творіння, відносин.

  Це час, коли ви можете сформувати дуже гармонійні відносини і зв’язки з новими людьми, можете з’єднати ваші ресурси знання, любові і мудрості і цим підтримати один одного.

  Це найскладніший день – його потрібно провести на самоті – зробити перегляд самого себе, щоб отримати серйозні зміни в поведінці та думках. Протипоказаний в цей день секс, втручання в чуже життя і ревнощі. Особливо важливо навчитися контролювати свої емоції та почуття. Будьте готові до того, що саме в цей день з вашого життя піде щось давно застаріле, хоча і все ще дороге. Втрати в цей означають звільнення і є доброю прикметою. У цей день не можна боятися.

   

  9 січня – дев’ятий місяць

  Кар’єра, світогляд, релігія, філософія, вища освіта, далекі подорожі,

  Можна навчитися чомусь новому – це дуже добре! Добре зустрітися з гостями здалеку, відправитися в далеку подорож, якщо ви маєте намір подорожувати весь наступний рік. У цей день важливо не сидіти вдома. Сходіть в музей, на виставку, в бібліотеку, прочитайте пізнавальний журнал.

   

  10 січня  – десятий місяць

  Професія, начальство, успіх, кар’єра, визнання, почесті, мети в житті;

  Означає владу, втілення задумів, професію, кар’єру, суспільне становище, авторитет, практичні цілі і результати в житті, оцінка ваших заслуг – як слава, так і ганьба, відносини з начальниками, державними органами влади, особиста влада і її використання, прояв честолюбства, стратегія руху до мети, практичний життєвий вибір.

  Не планувати, не намагатися, не ставити цілей. У цей день може виникнути сильне бажання відчути себе начальником, але ініціатива не бажана. Якщо ви в житті людина зовсім не честолюбна, то потрібно навпаки – досягати вершин, ставити високі і важкі цілі й завдання, планувати реальні дії і дивитися на можливість досягнення практичного результату. Обов’язково згадати всіх своїх начальників і подумки подякувати їм за «науку».

   

  11 січня – одинадцятий місяць

  Друзі, виконання бажань, надій, несподіванки; Відродження Жіночих Енергій. Енергії Богині – хвиля нової надії, нових ідей і підготовка до того, щоб перейти на інший рівень життя, творення і буття. У цей день сприятливі будь-які жіночі практики і будь-які ваші дії та здатність «народити» нові проекти, нові здібності, новий світ!

  Це день зміни вашої Долі.

  Добре, якщо ваші надії здійсняться – це означатиме, що можна будувати нові плани!

   

  12 січня – дванадцятий місяць

  Підведення підсумків, перегляд усього минулого року, зречення і звільнення від старого, непотрібного, очищення, релігійні дійства. Необхідно переглянути і виявити все, що не підтримувало вас в минулому 2015 році і заважало, виводило вас зі шляху Істини, згадати всі моменти, де ви дозволяли іншим диктувати вам, що робити.

  Намагайтесь не просто прочитати рекомендації, а дійсно реалізувати їх. І нехай рік принесе вам удачу. Будьте щасливі!

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку