13 дивовижних фактів про секс і його наслідки

Думаєте, статеве просвітництво актуальне тільки для нетямущих підлітків? Перш ніж відповісти на це питання, ознайомтеся з кількома фактами, які ми для вас підготували, і ви зрозумієте, що щодо деяких з них точно навіть близько уяви не мали, що таке буває…


Факт 1

 

Марокканський правитель, який потрапив на трон ще в першій половині XVIII століття, опинився в Книзі рекордів Гінесса як самий плідний батько в історії людства. Згідно із записами, він дав життя як мінімум 342 дівчаткам і 525 хлопчикам, а до 1721 року кількість його спадкоємців чоловічої статі збільшилася аж до 700.


Факт 2

 

У питаннях старанного продовження роду жінкам, звичайно, важко хоч трохи наздогнати сильну стать, але й тут є свої дивовижні рекорди. У тому ж XVIII столітті одна з наших співвітчизниць явила світові 69 дітей (!) В результаті 27 вагітностей. Відважна жінка народила 16 пар двійнят, 7 разів виношувала трійнят, і 4 рази на світ у неї з’являлися відразу по чотири малюка. Уявіть, але ніякого ЕКО і таблеток тоді ще й близько не було! Ось як треба підіймати демографію в країні.

sex-secrets-4


Факт 3

 

Сучасні чоловіки, на жаль, вже далеко не такі плідні, як марокканські шейхи. Згідно з медичними даними, 5% 40-річних чоловіків страждають від ериктильної дисфункції, а після 65-і їх частка зростає до 15-25%.

Вражає ця недуга й молодих: як показало недавнє дослідження американських урологів, приблизно чверть чоловіків від 18 до 25 років коли-небудь стикалися з проблемами з ерекцією.


Факт 4

 

Психологи кажуть, що частою причиною невдалого статевого досвіду стає невірний настрій і комплекси. Так ось, для тих, хто так само не впевнений в своїх чоловічих силах і «достоїнства» є хороша новина: розмір, всупереч чуткам, таки не має ніякого значення. По-перше, згідно з соцопитуванням, проведеним в Америці, набагато більше значення вимірам в сантиметрах надають самі чоловіки – більшості ж жінок абсолютно все одно. А по-друге, середній (тобто нормальний!) розмір пеніса в ерегованому стані становить від 12 до 14 сантиметрів, а не 20 см, як привикли жартома називати той орган, про довжину якого йде мова. Так що «приголомшливі» зовнішні дані порноакторів – зовсім не привід засмучуватися і комплексувати. Лише 5-7% чоловіків мають довжину статевого органу значну більшу за середньо-статистичну.


Факт 5

 

Сексуальні комплекси, на жаль, знайомі не тільки чоловікам. Як з’ясували британські соціологи, практично половина сучасних жінок настільки невпевнені в собі, що вважають за краще займатися сексом … тільки в стані алкогольного сп’яніння! А 6% опитаних взагалі зізналися, що ще жодного разу не вступали в статевий зв’язок на тверезу голову. Основні причини «інтимного алкоголізму» – бажання набратися хоробрості і «дотримання традицій романтичної обстановки». Однак, деяким дамам, мабуть, просто не до вподоби фізична близькість з чоловіками, висунули припущення вчені. 14% представниць слабкої статі не можуть навіть заснути поруч з партнером, якщо на сон грядущий не вип’ють вина.


Факт 6

 

Не менш сумну статистику надали дослідники американської компанії – виробника гігієнічних засобів для жінок. Виявляється, трохи більше 10% жінок регулярно займаються сексом … проти свого бажання. Причому мова аж ніяк не про насильство, а про традиційні подружні обов’язки! Кожна 9-а з опитаних дам заявила, що інтим – це взагалі мало не гірше ніж прання або прибирання, а ще аналогічна кількість респондентів назвала секс «дратівливою перешкодою» в їхньому житті.


Факт 7

 

Беручи до уваги вищезазначене ставлення заміжніх жінок до сексу, нема чого дивуватися, що кожна 10-я сімейна пара вважає за краще спати в окремих ліжках. Принаймні, так стверджують співробітники Національного фонду досліджень сну в Англії.


Факт 8

 

Невпевненість в собі і можливе розчарування не заважає представницям прекрасної статі розлучатися з невинністю в середньому в 17 з половиною років. Такі дані показало дослідження Інституту Кінсі в Каліфорнії (США). Для чоловіків же приблизний вік вступу в статеве життя становить трохи менше 17-и. В Україні ця статистика майже така сама: жінки в 17-18, чоловіки в 15-16.

sex-secrets-1


Факт 9

 

Всупереч поширеній думці, аж ніяк не всі чоловіки завжди досягають оргазму під час сексу. За даними Національного дослідження здоров’я і соціального життя Великобританії, тільки 75% представників сильної статі можуть похвалитися регулярними успіхами. Серед жінок же цей показник ще менше: лише 29% британок заявили, що отримують задоволення при кожному статевому контакті. Не знаємо чи на радість, чи на жаль, але в нас такі дослідження ще не проводилися, тож поки можемо вважати, що в нас ситуація трішки краща, за британську.


Факт 10

 

Поняття «дружнього сексу», схоже, стає нормою серед сучасної молоді. Під час опитування в Державному Університеті Уейна в США дві третини студентів розповіли, що вступали в інтимний зв’язок без всяких зобов’язань, просто «по-дружньому». Українські студенти теж підтвердили, що дозволяють собі такий «відпочинок», бо, як стверджують вони ж, життя нині надто переповнене стресами, а секс саме те, що найпростіше допомагає їх знімати.

sex-secrets-2


Факт 11

Ще один показник, за яким чоловіки злегка обігнали жінок – це середнє число статевих партнерів. Сильна стать, за даними Центру статистики національного здоров’я США, як правило встигає «ближче познайомитися» з 7-ми жінками протягом життя, а ось кількість інтимних «інтрижок» для дам становить 6.


Факт 12

 

Втім, в чомусь сучасні жінки стають все більш і більш мужніми, принаймні, в питаннях, що стосуються їх потомства. Так, якщо на початку 60-х приблизно 44% працюючих жінок не брали тривалої відпустки на період вагітності, то в 2000-х частка таких відважних матусь зросла до 66%.


Факт 13

 

Розвиток медичної науки і технологій не сильно допомогли людству в питаннях безпечного сексу. Згідно зі статистикою, кожна 2-а в світі жінка так чи інакше заражується вірусом папіломи людини (ВПЛ), і в 10% випадків це обертається розвитком захворювання. Одна з форм вірусу (найменш небезпечна) викликає відносно нестрашні шкірні бородавки, а ось інша може привести до розвитку раку шийки матки, від якого в Україні щорічно помирає понад тисячу жінок. Передається інфекція статевим шляхом і чоловікам, які, до речі, ніяких  онкологічних наслідків у цьому випадку не мають.

 

Ось така ще одна сторона є у такої прекрасної справи, як секс. Проте, якщо бути обережним і не забувати про безпеку, секс буде приносити лише задоволення, чого ми вам і бажаємо! 😉

За матеріалами listverse.com
Перекладено та доповнено news.ua482.com.ua

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку