• banner
 • 2016-й буде неймовірним роком для Левів!

  Якщо ви за знаком Зодіаку – Лев, вам дуже пощастило. Точніше, пощастить в наступному році.

  2016-й буде для вас відмінним роком. У ньому вас чекає багато удачі, великих можливостей, а в кінці літа, в період з 16 липня по 11 серпня, коли Юпітер буде в знаку Лева, вас чекає щось грандіозне! Повірте нам!

  Юпітер – найбільша планета Сонячної Системи. І в наступному році вона буде дуже важлива для вас. Так, в першій половині року вам буде непросто, але ми б радили вам не чекати раптових змін, а приготуватися до копіткої праці. Тоді в серпні вас чекатиме справжній прорив!

  25 вересня буде найщасливішим днем ​​в наступному році для Левів.

  Юпітер увійде в союз з Сонцем, вашо. дороговказною зіркою, і цей симбіоз обіцяє вам масу хорошого.

  Швидше за все, це буде чарівний рік з точки зору грошей. У цей час ви можете отримати, нарешті, підвищення по службі або почнете свій домашній бізнес, який змінить все.

  2016 рік стане роком добрих заробітків і будівництва фундаменту для вашого нового життя. Або, точніше, для його нового етапу.

  Ще одна вдала для вас дата – 6 травня. У цей день вас чекає щастя, ніяк безпосередньо з роботою не пов’язане…

  Щоб все це стало дійсністю, вчіться застосовувати свої творчі таланти частіше. Не стримуйтесь у своїх творчих поривах, і не зважайте на перешкоди, які  можуть чинити інші та їхню думку. Саме зараз ви набрали швидкостей реактивної ракети, і не просто швидко рухаєтесь, а робите все правильно. Це не може не дратувати. Тому одним з ваших головних завдань на наступний рік є навчитись холодноднокровності і  безумовної впевненості в собі  – тоді все решту не створить жодної проблеми.

  Спробуйте удосконалити своє робоче місце, і зробити його ще більш зручним і приємним для вас. Ви навіть уявити собі не можете, наскільки це важливо. Наступного року – це джерело вашого натхнення і місце створення усіх ваших успіхів.

  Іноді вам буде здаватися, що ви – самотні, а іноді – що в житті занадто багато сімейних обов’язків. Ми б радили вам менше дратуватися і більше думати про те, що скоро не тільки у вас, але й у вашої родини будуть нові можливості.

  В цілому, весь рік пройде для вас під знаком серйозного професійного прориву, і інші сфери цей успіх не омине, в тому числі особисте життя. Та й взагалі, давно у вас таких чудових років не було, тому 2016-й можна сміливо назвати Роком Левів 😉

  Тож, в дорогу! І нехай справдяться усі прогнози!

  leo-horoscope

  За матеріалами  higherperspectives.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку