• banner
 • Три горішки для Попелюшки: 40 років по тому

  1973-2015
  Чи є серед сьогоднішніх дорослих хтось, для кого в дитинстві ця казка не була улюбленою? Мабуть таких небагато, і зрозуміло чому: приємна для ока картинка, прекрасні костюми, чудові актори – все це з самих перших секунд приворожує і тримає в цікавості та захоплені до самого кінця.

  Три орешка для Золушки

  Більше 40 років минуло з того часу, як режисер Вацлав Ворличек прокричав останнє «Знято!» на знімальному майданчику цього фільму. Цікаво, як змінились з того часу актори, які своїми ролями й досі приносять масу задоволення глядачам своїм «нестаріючим» кіно.

  Попелюшка. Лібуше Шафранкова (Libuše Šafránková), народилась 7 червня 1953 р.
  Чехословацька та чеська акторка. На момент початку зйомок фільму їй щойно виповнилось 19.

  Либуше Шафранкова

  Либуше Шафранкова

  Яскрава зірка чеського кінематографу, популярність якої досі не проходить, і одна з найчарівніших принцес світового кіновиробництва.

  Либуше Шафранкова

  Перебуває в щасливому багаторічному шлюбі. Її син відомий чеський продюсер на рахунку якого вже 5 телевізійних серіалів. В 2009 в Лібуше виявили важку недугу, але на щастя всіх своїх прихильників та близьких акторка успішно подолала її. Сьогодні виглядає все так само чарівно.

  Либуше Шафранкова

  Принц. Павел Травнічєк (Pavel Trávníček), народився 26 жовтня 1950 р.
  Акторську кар’єру розпочав у 1969 році.

  Павел Травничек

  Павел Травничек

  Крім акторського таланту, має ще музичний дар. Чудово співає, володіє кількома інструментами – фортепіано, труба. Працював у кількох театрах країни, з 1982 року освоїв усі театральні сцени Праги.

  Павел Травничек

  Був тричі одружений. Має двох дорослих синів Адама та Павла.

  Павел Травничек

  Тандем акторів Лібуше Шафранкова – Павел Травнічек настільки полюбився глядачам, що вони ще раз зіграли разом принца і принцесу. Їх наступним великим успіхом стала кінострічка «Третій принц».

  Павел Травничек и Либуше Шафранкова

  Король. Рольф Хоппе (Rolf Hoppe), народився 6 грудня 1930 року.
  Німецький актор. Дебют у кіно – роль Портера у фільмі «Тепер і в годину моєї смерті» (1963). Став популярним виконавцем в серії фільмів про індіанців кіностудії «DEFA». Світову популярність Рольфу Хоппе принесла роль маршала Германа Герінга, яку актор блискуче виконав в оскароносному фільмі режисера Іштвана Сабо «Мефісто» (1981). За його плечима безліч ролей у театрі та кіно. Грав навіть у дуже відомому італійському серіалі «Спрут» протягом кількох сезонів професора Рамонте. Має багато відзнак та нагород.
  Очі все ті ж.

  Рольф Хоппе

  Королева. Карін Леш (Karin Lesch), народилася 18 травня 1935 року.
  Швейцарсько-німецька акторка, дочка австрійської та німецької актриси та швейцарського режисера. Закінчила у 1957 року акторську школу в Берліні і відразу стала на сцену театру Потсдаму. Дебютувала на кіностудії “DEFA” у фільмі “Дочка мельника / Das Zaubermännchen” (Марі, 1959). Найзнаменитішою її роллю була саме роль королеви у «Трьох горішках для Попелюшки». Згодом зовсім відійшла від професії. Одружена з директором кіностудії “DEFA” Хансом-Дітером Модером. Зараз мешкає неподалік Берліну, веде абсолютно не публічне, тихе життя, на людях не з’являється, забороняє себе фотографувати, тому сучасного її фото, на жаль, немає .

  Карин Лэш

  Мачуха. Карола Браунбок (Carola Braunbock), народилась 9 січня 1924 року, померла 4 липня 1978 року.
  Німецька актриса. З 1951 року активно знімалася в кіно, на кіностудії ДЕФА, і телебаченні. Практично щороку в прокат виходили кінокартини з її участю. Карола Браунбок майже не грала головних ролей ні на сцені, ні в кіно, але була великим майстром епізодів. Загалом, 40 картин з її участю побачили світ.
  12

  Дора, рідна донька мачухи. Дана Главачова (Dana Hlaváčová), народилась 20 червня 1945 року.
  Чеська актриса, мистецтвознавець. Актриса Даніела Главачова під час зйомок казки була вагітною. У 1974 році народила доньку. Знялась в близько 20 фільмах. Сестра більш успішної актриси, Яни Главачової. В даний час Даніела керує художньою школою в Празі.
  Дана Главачова

  Дана Главачова

  Принцеса Дробена. Хелена Ружичкова (Helena Růžičková), народилась 16 червня 1936 року, померла 4 січня 2004 року.
  Чеська актриса. Знялась у 66 фільмах, першим з яких був «Неспокійна поверхня» (1963), а останнім – роль в італійському серіалі «Спрут», 6 сезону. Мала своєрідний акторський типаж. Її амплуа – життєрадісна, пустотлива пампушка. У себе на батьківщині особливо популярна була в ролі пані Скопкової у фільмах «Сонце, сіно і пара ляпасів» і «Сонце, сіно та еротика».

  Хелена Ружичкова

  Хелена Ружичкова

  Каміл, друг принца. Вітезслав Яндак (Vítězslav Jandák ), народився 3 серпня 1947 року.

  Чеський актор, громадський діяч, політик. Його акторська кар’єра почалась у 1970. У період 1977-1992 років активно знімався на кіностудії «Баррандов». Потім подався в політику. З 18 серпня 2005 по вересень 2006 – був міністром культури Чехії. На виборах 2006 року був лідером соціал-демократів у південному окрузі і був обраний до Палати депутатів. Веде велику благодійну діяльність для дітей-інвалідів. Перебуває у шлюбі, має двох дітей.

  Витезслав Яндак

  Витезслав Яндак

  Вінчек. Владімір Меньшик (Vladimír Menšík), народився 9 жовтня 1929 року, помер 29 травня 1988 року.
  Чеський актор кіно та телебачення, шоумен, сценарист. Народний артист ЧССР. У 2005 році за результатами опитування чехів на телевізійному шоу, ввійшов в список 100 «Найвидатніших чехів». Грав як у кіно (коло 50 фільмів), так і на сцені. Також був сценаристом.

  Владимир Меньшик

  Владимир Меньшик

  Також вам буде цікаво:
  Легендарний фільм “Один вдома”: 25 років по тому

  За матеріалами tabloid40.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку