• banner
 • 5 “найважчих” знаків Зодіаку

  Чому одні представники знаків Зодіаку постійно грублять, а інші змушені все прощати? Чому одні дозволяють собі не зважати на усталені порядки і ведуть себе як заманеться, чим безумовно ускладнюють життя оточуючих, а інші завжди пам’ятають про других? Чому одним важливо лише те, чого хочуть і відчувають вони, а інші вміють зважати не лише на свої на потреби та почуття?

  Столітні спостереження показали, що серед 12 знаків Зодіаку виділяються 5 найбільш важких, співіснувати поруч з якими не так вже й просто. Але що поробиш? Так стали зірки, коли вони з’явились на світ, тому до цих знаків завжди існує особливе «лояльне» відношення, бо ж дата народження вирішила за них все наперед. Їм багато прощають, адже від них нічого не залежить. Але чи все так, і чи повинно так бути? Де золота серединка і чи є вона?

  Давайте дізнаємось, хто ці головні «лиходії» у  зоряному колі і зрозуміємо, чого їм не варто прощати, та на що не можна закривати очі:

  5 місце відходить КОЗЕРОГАМ

  Козероги – дуже важкі в спілкуванні. Упертість – їх друге «я». Вони ніколи не будуть робити те, чого не хоче їх душа. Козероги рідко кого поважають, тому їх коло спілкування завжди обмежене. Вони не переносять нудьгу, тому оточують себе найдостойнішими представниками сильного світу цього. Якщо Ви закохалися в Козерога, то Вам знадобитися море витримки і терпіння.

  4 місце відходить ВОДОЛІЯМ

  Водолії – дуже специфічні в спілкуванні. Вони цінують і поважають тільки свою думку, для них немає «нічого такого» в тому, щоб звинуватити когось, лиш би виправдати себе. Вони – цілеспрямовані, але місцями дуже деспотичні. Водолії – розумні, але часто емоції у них беруть гору і вони починають залишати вірний і раніше обдуманий курс руху.

  3 місце відходить БЛИЗНЮКАМ

  Близнюків хтось постійно кудись веде. Їм складно всидіти на місці, тому їм відвели почесне третє місце. Вони – яскраві, балакучі і примхливі. У найскладніших моментах – вони одягають «маску байдужості» або навіть жорстокості і покидають «бал», не прощаючись ні з ким. Думка оточуючих для них нічого не значить. У них свій світ фантазій в голові. Близнюки – підступні. Здавалося б, уже розкусив їх, а не тут то було! Ось тобі новий підставний козир з рукава, і ти знову в програші. Здавайся!

  2 місце по праву належить ОВНАМ

  Овни – вкрай імпульсивні особистості. Вони здатні за 15 секунд зруйнувати те, що будували роками, і це стосується не тільки бізнес проектів, але і їх відносин. Вони завжди праві, а якщо вони не праві, то ви повинні визнати, що вони праві. Таке просте правило існує в їхньому житті, і всі повинні, на їх думку, його дотримуватись. Якщо Ви закохалися в Овна, то будьте готові, що миру та спокою більше 2 днів в сім’ї не буде, а от вогонь палатиме постійно. Щоправда, і в ліжку теж.

  1 місце захопили СКОРПІОНИ

  Скорпіони – самі зловісні лиходії у всьому царстві. Вони завжди володіють тим, чого хочуть. Для них немає нічого неможливого. У них дуже жорстоке ставлення до світу, супер Его і мстивий характер. Такий флакон «підступності» виходить. Для них люди – це їх власне майно, тому якщо Ви потрапили в їхні сіті, то Ви навіки в їх рабстві. Будь-який вид стосунків з представниками цього знаку Зодіаку загрожують тяжкими наслідками.

  А от для Левів 2016 рік обіцяє бути неймовірним!  Можливо, заслужили, бо навпаки поводились чемно? :)

  Звісно, хтось не погодиться із цим гороскопом. Переважно це будуть саме Скорпіони, Овни, Близнюки, Водолії та Козероги, бо хто ж хоче чути та визнавати про себе погане? :) Звісно, що гороскопи трішки гіперболізують все, щоб більш дохідливо донести інформацію, і звісно, з усього бувають виключення. Але також звісно, що кожна людина має повну владу над собою і може при бажанні змінити себе до непізнаваності. То ж беріть відповідальність за себе на себе, а не перекладайте її на зірки, і працюйте!

  А якщо ви вже подолали в собі ці гігантські мінуси – вітаємо вас! Ви проробили дійсно відмінну роботу!

  За матеріалами vhoroscope.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку