• banner
 • 5 порад, як правильно прокидатися вранці

  Фахівці наполегливо радять починати день без поспіху, та стверджують, що існує незаперечний зв’язок між ранковим настроєм і тим, як пройде весь наступний день. Як же зробити свій ранок стартом гарантовано щасливого дня? Ось 5 порад, які допоможуть вам позбутися ранкового стресу:

  1. Забезпечте собі повільне пробудження.
  Ніколи не зіскакуйте з ліжка відразу після сигналу будильника. Перехід зі сну в стан бадьорості повинен бути неспішним і плавним. Не відкривайте відразу очі. Насамперед, потрібно “розбудити” мозок, привести його в робочий стан. Для цього спробуйте яскраво уявити щось приємне, наприклад те, чого прагнете досягнути і думки про що приносять вам безсумнівне приємне збудження та радість. Далі дайте прокинутись своїй серцево-судинній системі – почергово підніміть на кілька секунд та опустіть усі кінцівки вгору. Вистачає зробити по 1 разу. Це активізує приток крові до усіх наших суглобів та хребта, і організм вмикає свій “двигун”. Зовсім швидко після цього виникне бажання активно рухатись, а саме це нам і потрібно.

  2. “Смачно” потягніться.
  Ви бачили, як прокидається кішка, як вона розминає свій хребет, потягуючись і вигинаючись?
  Все в цьому світі не просто так! Перші 5-10 хвилин поніжтесь у ліжечку, м’яко прокидаючись та ретельно потягуючись. Після сну, в період якого тіло лежить всього в кількох положеннях, м’язи вимагають розминки. Ранкове потягування готує м’язи нашого тіла до нормальної роботи, відновлює звичний кровообіг, виводить організм з так званого режиму сну в режим активності.

  Як відомо, будь-який сигнал до руху випливає з нашого головного мозку, а точніше з центральної нервової системи (ЦНС). За допомогою такого зв’язку, при потягуванні, збуджуються центри задоволення. Тому зробіть цей ритуал “уваги до себе” обов’язковим для кожного ранку.

  morning-wake-up-1

  3. Посміхніться.
  Неодмінно широко посміхніться: коли нам добре, ми посміхаємось, організм реагує та виділяє серотонін – гормон радості. Та весь секрет цієї послідовності у тому, що вона працює і в зворотну сторону – коли ви просто посміхаєтесь, організм так само реагує і тут же викидає у кров дозу серотоніну, який нам забезпечує відчуття щастя. Можливо, це здасться вам обманом, але це найкорисніший обман, який тільки може у вас бути.
  morning-wake-up-2

  4. Вода і музика.
  Ввімкніть улюблену музику, та обов’язково прийміть душ – сильні і пружні струмені води остаточно пробудять організм. У комплексі вода і хороша музика дадуть вам якісний енергетичний заряд та приток сил. За таких умов, навіть похмурий ранок після ночі, де вам довелось зовсім мало поспати, перестане бути болісним і важким. Вода + музика – універсальний рецепт того, як ви можете швидко привести себе у форму.

  5. Бонус за прокидання.
  Обов’язково з’їжте зранку щось смачненьке, те що ви дуже любите. Не обмежуйтесь стандартною кавою. Готуйте цей “подарунок” для себе звечора. Люди одержують чимало задоволення споживаючи їжу. До речі, це і є однією з причин, чому ми заїдаємо стреси. Лише одна ця думка про те, що на вас чекає якась смакота, може допомогти швидше та легше прокинутись, а сам процес споживання точно зробить ранок приємнішим.
  Взагалі, заведіть собі наступне правило – обов’язково снідати і переносити з вечора на ранок частину харчів, які ви маєте намір з’їсти. Це дасть вам додатковий бонус: коли ви споживаєте їжу ввечері, у вас залишається дуже мало часу, щоб потратити спожиті калорії, і ви ризикуєте поступово набрати зайвої ваги; якщо ви з’їдаєте все те саме зранку, для спалювання цих калорій у вас попереду є цілий день, і ви триматимете гарну форму.

  Отже, пам’ятайте: як ранок почнете – так день і відбудеться!  Витративши декілька додаткових ранкових хвилин на правильне пробудження, ви забезпечуєте цілий день позитивним настроєм і високою працездатністю. Натомість, різко схоплюючись кожного ранку з ліжка і змушуючи свій організм екстрено пробуджуватися, ви заробляєте собі зайвий стрес, який не пройде безслідно для ваших нервів. Тому бережіть їх не тільки змолоду, але й з ранку.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку