• banner
 • 5-річний хлопчик зростом 170 см

  Ще в 2008 році індійський хлопчик Каран Сінгх (Karan Singh) потрапив до Книги рекордів Гінесса, як найвища і найважча дитина в світі. З тих пір його неймовірно швидкий темп росту не показав ніяких ознак уповільнення. На даний момент зріст 5-річного хлопчика складає цілих 170 сантиметрів, що є середнім показником зросту дорослої людини.

  big-karan-1

  На фото Каран зі своїми однолітками.

  За словами батька хлопчика, 35-річного Санджай, Каран вже народився з такою колосальною вагою в 7 кг і зростом 63 см. Санджай розповів: «Коли Каран народився, він був дуже високий і важкий, що дуже кидалось в очі. Це злякало нас з дружиною. Ми подумали, що наш син, можливо, страждає від якогось захворювання. Але лікарі сказали, що він абсолютно здоровий, не зважаючи на те, що його зріст їх теж шокував. Незабаром Каран був визнаний найвищим і найважчим немовлям світу».

  big-karan-2

  Скоріш за все, секрет таких дивовижних габаритів Карана криється в його генах, адже зріст його батька становить 2 метри, а зріст матері Швітлани ще більший – 2,21 см. Швітлану була визнано найвищою жінкою Індії, і зараз вона відома, як одна з найвищих жінок в Південній Азії.

  big-karan-3

  Санджай додає: “Ми висока родина і якщо я кудись іду, то відчуваю себе велетнем, але коли повертаюся додому, то відчуваю себе карликом, в порівнянні з дружиною. Скоріш за все, через кілька років мій син теж змусить мене відчувати себе низькоросликом».

  big-karan-4

  У Карана все добре складається з друзями, він користується підвищеною увагою, ніхто над ним не кепкує. Проте, мало хто погоджується грати з ним в баскетбол – з таким зростом боротьба проти нього практично втрачає всякий зміст.

  big-karan-7

  big-karan-6

  Каран, який тільки йде в початкову школу, хоче в майбутньому стати професійним баскетболістом, і він має всі шанси та задатки для цього. До того ж, його мати є тренером з баскетболу.

  big-karan-5

  Найнеймовірніше, що шалене зростання хлопчика продовжується, і його батьки стурбовані цим. Вони переживають, що це може негативно вплинути на його подальше здоров’я. Особливо в перехідному віці.

  Що ж побажаємо Карану лише найкращого і нехай цей щедрий дарунок природи обертається для нього лише найкращим!

  За матеріалами www.dailymail.co.uk

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку