5 способів стати більш розкутою в ліжку

Нерідко невдалий секс може стати причиною для розставання, чи того, що відносини погіршали. Ще частіше причиною таких невдач є звичайна закомплексованість партнерів у ліжку. Особливо це стосується жінок. Що допоможе розслабитися в ліжку а, отже, дасть можливість отримувати задоволення?

5 порад від нас:

1. Не зациклюйтеся на недоліках

Багато жінок навіть під час сексу думають про те, як вони виглядають. Чи хороший макіяж, не помітний целюліт, чи немає складок на животі… Але, виявляється, для чоловіків це не має жодного значення. Якраз вони вміють не думати про подібні моменти. Вони просто люблять оголене тіло, люблять дивитись на нього і прагнуть мати можливість торкатись його. Саме тому секс при денному світлі для них так важливий.
sex-2

2. Не включайте яскраве верхнє світло

Якщо у вас все-таки є певні комплекси з приводу своєї зовнішності, то зіграти вам на руку може правильне освітлення. Звичайно, займатися сексом можна і в темряві, проте напевно з часом вам це набридне. Вашому партнеру так точно. Але щоб ваш коханий не помітив ваших недоліків, не включайте яскраве верхнє світло, а скористайтеся свічками або бра. Світло буде м’яким, розсіяним. Від цього ви будете виглядати звабливо. А це якраз те, що вам потрібно, щоб ви розслабились і змогли одержвати повноцінне задоволення від заняття любов’ю.

3. Підберіть красиву нижню білизну

Напевно, важко знайти хоча б одну жінку, яка вважала б свою фігуру ідеальною. Але підкоригувати недоліки допоможе вміло підібрана еротична білизна. Маленьким грудям додасть потрібну форму ліфчик з пуш-ап ефектом. Повні стегна і талію приховає красива грація. Так ви будете почувати себе більш впевнено, та й не повністю оголена партнерка, тіло якої прикрашає розкішна білизна, може надзвичайно збуджувати вашого партнера.
sex-1

4. Не соромтеся показувати емоції

І нарешті, найголовніше – не соромтеся показувати свої емоції. Ви не повинні стримувати себе в ліжку, це саме те місце, де потрібно показувати своє бажання і пристрасть. Та й чоловіки запам’ятовують саме тих дівчат, яким змогли доставити задоволення, і з якими їм було добре. Особливо важлива емоційність для пар, відносини яких тривають не перший рік. Щоб секс не нагадував рутину, привносьте нові відчуття, пробуйте нові місця і пози. А головне – проявляйте пристрасть і бажання.

5. Включіть свою уяву

Частіше уявляйте себе в вигляді вашого ідеального образу та бачення у ньому себе. До найдрібніших деталей. Особливо частину уваги при цьому приділіть емоційним відчуттям  – що ви відчували б, якби виглядали саме так, як мрієте. Запам’ятовуйте ці відчуття та звикайтесь до них. Приміряйте їх на себе. З часом ви зрозумієте, що всі ваші безкорисні перестороги щодо вашої недосконалості жили лише  в вашій голові, і насправді бути прекрасною і сексуальною дуже просто – головне, нічого не боятися!

За матеріалами woman.delfi.ua

Також вам буде цікаво почитати:
Жінки, від яких не йдуть… Чоловіче бачення.
Чого жінки бояться у сексі

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку