• banner
 • 5 типів огидних чоловіків

  Практично на кожного чоловіка знайдеться жінка, яка захоче його для сексу і відносин. Вік, зріст, вага – це справа смаку. Навіть чоловік-пончик може викликати спортивний інтерес – на ньому добре стрибати зверху, як на фітболі. Але є такі 5 типів чоловіків, від яких прямо нудить!


  Пікапер 

  На будь-якому жіночому форумі ви знайдете поради, як обчислити пікапера, як протистояти пікаперу, і як ніколи з ним не зустрічатися. Причому відразу викликають зовсім не юні задроти, які хочуть за допомогою курсів подолати комплекси і позбутися незайманості, з ними якраз все зрозуміло. Страх викликають саме досвідчені спокусники 80-го рівня, які вміло експлуатують наші слабкості.

  Зустрінеш такого, думаєш – доля, радісно знімаєш свої кращі вихідні труси, а виявляється, що ти всього лише галочка в записнику. З’ясовується, що якщо подивитися на світ його очима, всі люди в ньому діляться на чоловіків і сексуальні тренажери, до того ж цілком взаємозамінні. А що може бути образливіше для жінки, ніж визнати її неунікальність і легкозамінюваність? Нічого!

  Найбільш злісні представники цього племені не обмежуються швидким халявним сексом, а ще й вивішують результати «бліцкригу» на спеціалізованих сайтах, щоб обговорити з десятком таких же мерзенних комах. Огидно!

   

  Альфонс

  На другому місці в списку нічних жіночих кошмарів стоїть чоловік-альфонс. Причому важливо розуміти вірний відтінок цього слова. Альфонс – це зовсім не солодкий хлопчик з музичної тусовки, як наприклад Максим «Алкін», або Євген Гор, до якого намертво прилипла прізвисько «Бабкіна Надія». Ці чоловіки якраз вселяють в нас надію на веселу старість і мотивують до кар’єрного росту.

  Під альфонсом розуміється чоловік, який обіцяв дістати зірку з неба, а сам зник, прихопивши домашній кінотеатр, кредитну карту і пару кілець. Цією мерзенною майстерністю – розкручувати закохану жінку на гроші під більш-менш пристойними приводами – досконало володіють хлопці з місць позбавлення волі, а також жаркі мачо з південних країн, які живуть за рахунок туризму. Починається історія з палкої любові і гарячих визнань, плавно переходить в відбирання грошей, а закінчується довгими гудками в трубці.

  Нещодавно по нашому під’їзду ходили похмурі суворі люди в пошуках зниклого сусіда. Коротке занурення в його інтимну біографію дало наступний результат: сусід зустрічався відразу з двома дівчатами і обіцяв їм швидке весілля. Як доказ серйозних намірів викладав перед коханою (і першою, і другою) логічний бізнес-план, який обіцяв сите і смачне життя після весілля. Тільки ось для його здійснення не вистачало дрібниці – якихось 500 тисяч гривень. Обидві дурепи взяли кредити негайно, після чого Ромео зник, змінивши номер телефону.

  men-women-1

  У міліції жінок запитали, навіщо ж вони були такими дурепами? Дівчата бурмотіли щось про любов, а за любов чоловіків у нас не карають.

   

  Скупердяй

  Якщо два перших типажі здатні завдати жінці нехилий прямий збиток, то з скнарою все складніше. Скупердяй не лізе в гаманець жінки і не вивішує її фото на спеціалізованих форумах, але шкоди від нього може бути не менше, а набагато більше.

  Кожен день, як довбаний дятел, скнара б’є і б’є по жіночій самооцінці. Від нього можна очікувати будь-яких сюрпризів. Скупердяй здатний, наприклад, купувати квіти коханій жінці і при цьому самозабутньо торгуватися. До кінця цього процесу вона стоїть принижена, липко покрита численними поглядами свідків, як маленькими плювочками.

  Або ось ще страшніше. Скупердяй здатний придбати для своєї коханої тухлі апельсини і пом’яті гвоздики тому, що дешевше, і поступово вона починає асоціювати себе з цими предметами. По телевізору твердять – ти варта ось цього! А скнара своїми вчинками як би стверджує – ні, ти тухлий апельсин! Головне, поступово починаєш розуміти, що нічого хорошого тобі з ним і не світить, тільки другий сорт, тільки вічна економія. Тому, що чоловік, який скупий на гроші, як правило, скупий і на почуття. Такі ось «жахи задешево».

   

  Жонатик-жебрак

  Я зробила уточнення про жебрака не випадково. Тому, що гідний і успішний одружений чоловік дуже може навіть стати предметом жіночих нічних мрій. Особливо якщо він багатий, гарний у ліжку і гарний собою. Тут можна говорити тільки про моральні принципи, відрази він ніяк не викликає.

  Відраза викликає зовсім інший типаж – ті самі жонатики-жебраки, прилипливі, нав’язливі, нерозбірливі, як гнійні мухи. Коли дружина їде до мами на вихідні, вони як ненормальні атакують сайти знайомств. Вивішують анкету без фото, і наярюють всім підряд, не дивлячись на зовнішність, вік і стать.

  men-women-3

  Вони маніакально пропонують жінкам переспати з ними на вигідних умовах – конспірація, відсутність матеріальних і моральних вкладень, відсутність будь-якого продовження відносин. У жінці шукають віддушину. Та що вже, тут всі свої, давайте називати речі своїми іменами – клоаку для злиття міазмів власної застояної душевної каналізації. Жадібні, стурбовані, сцикливо бояться викриття – поки описувала, сама відчула блювотний позив.

   

  Диванний монстр

  Це страх вже більш високого порядку, оскільки диванний монстр вилазить з чоловіка тоді, коли відносини вже зайшли надто далеко. У період залицяння чоловік «диванного монстра» в собі ретельно приховує. Але ось потім починається страшне.

  Замість чоловіка на твоєму дивані лежить апатичне створіння, безвольне, заробляє ніяк, безініціативне. Земля тікає у тебе з під ніг, тебе трясе в умовах турбулентності економічної кризи, і ти хочеш сховатися за його широкою спиною. Але ніякої спини немає, а є тільки інфантильне щось, що понуро розтікається по дивану, безперервно грає в танчики і не здатне керувати навіть собою.

  men-women-4

  Найстрашніше, що істота на дивані не просто там лежить. Вона ще іноді і подає звідти голос, звинувачуючи господиню дивану у всіх гріхах. З роками цей стан тільки прогресує. Чоловік поступово просто вростає в диван, і на ньому можна спокійно сидіти, лежати, їсти печиво і займатися сексом. Він не помітить.

  Наче все. Хоча … Щось мені підказує, що це ще не все …

  Автор статті: morena-morana.livejournal.com/548168.html

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку