• banner
 • 6 модних фішок, які миттєво додадуть вашому образу стильності

  Кожен, хто працює в сфері моди та краси використовує певні прийоми, які миттєво будь-який одяг та образ здатні зробити цікавішим та більш стильним. Вони невеликі, не затратні, але гарантовано мають гарний ефект. Виглядати привабливо не так вже  й складно, але ці маленькі родзинки, як завершальні штрихи талановитого художника, розставляють усі крапки над «Ї» і забезпечують загальній картинці довершеність, роблячи її ідеальною.

  Ви спитаєте, що ж це за такі чарівні палички, які не дивлячись на свій невпливовий «розмір» так сильно впливають на стиль? У нас є відповіді!

  Спеціально для вас ми, за допомогою модного консультанта Chrissy Rutherford, зібрали ці секрети і відкриваємо їх прямо зараз:

  1. Підверніть рукави в жакеті.

  Чому: Немає нічого більш безглуздого в одязі, ніж постійне обсмикування ваших рукавів, які то норовлять поглинути вашу долоню і навіть пальці, то безпричинно підскакують вгору. Це вносить в образ штрих неакуратності та складає враження, що ви людина неспокійна та неврівноважена.

  Виправити це можна так:

  style-1

   

  Як зробити: використайте для цього тоненьку гумку для волосся. Помістіть її на рукаві трошки вище манжету чи його краю (на 7-10 см). Зберіть та потягніть рукав вгору так, щоб край рукава опинився на висоті 3/4, а потім зафіксуйте гумку навколо ліктя. Гармошка опиниться зверху, складки природно самі розповсюдяться на виділеній їм площині. На завершення, замаскуйте гумку між складками.

   

  2. Підверніть рукави “в стилі Джени Лайонс”.

  Чому: це додає образу більш «недбалого» вигляду, ніж класичний варіант, і вносить у нього потрібну легкість та «повітряність».

  Виглядає це так:

  style-2

   

  Як зробити: складіть рукав навпіл і потягніть до передпліччя. Ще раз складіть і розправляючи манжети злегка недбалим способом.

   

  3. Зробіть “сорочку редактора”.

  Чому: Це покаже вашу талію, але не виглядатиме занадто манірно.

  Наприклад:

  style-3

   

  Як зробити: Заправте лише ту сторону, яка знаходить над кнопкою чи ґудзиком ширінки штанів.

   

  4. Сорочка Tuck Frat.

  Чому: по-діловому спереду, грайливо позаду.

  Виглядає це ось так:

  style-4

  Як зробити: заправте передню половину сорочки всередину ваших брюк або джинсів, залишаючи задню половину вільною.

   

  5. Заверніть край штанин джинсів.

  Чому: ідеально підходить для того, щоб продемонструвати «шпильки» чи адаптувати штани вашого бойфренда під ваш жіночний стиль.

  Виглядає так:

  style-6

   

  Як зробити: заверніть край джинсів на 3-5 см, потім заверніть їх ще раз, але не робіть цей заворот надто акуратним.

   

  6. Пов’яжіть сорочку довкола талії.

  Чому: звичайна спідниця в такому варіанті зможе виглядати по-новому, а отже цікавіше. Також це додасть образу легкості та “повітряності”.

  Результат може мати такий вигляд:

  style-5

  Як зробити: повністю розстебніть сорочку, складіть  горловиною до середини та обв’яжіть її рукавами власну талію як поясом. Зробіть широкий масивний вузол по центру живота, а вільні кінці рукавів розправте на боки, і сховайте у задні кишені, або  заштовхайте за пояс зі сторони спини. Чоловіки люблять загадки, і така багатошаровість додасть цієї потрібної інтриги.

  Будьте модними, будьте гарними, будьте стильними, не бійтесь експериментувати і обов’язково знайдіть свій ідеальний образ! 😉

  За матеріалами: harpersbazaar.com
  Перекладено та адаптовано: news.ua482.com.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку