6 звичок магнетично привабливих жінок, від яких шаленіють чоловіки

Ви помічали, що є такий тип жінок, яким відносини і чоловіки даються легко? Навіть коли вони самотні, вони особливо не переживають і навколо них швидко накопичується багато нових шанувальників. У чому ж їх секрет? І чи він взагалі існує?

Секрет існує, і він не один:

1. Магнетичні жінки завжди позитивні.

А позитивний настрій – це вибір, який найбажаніші жінки роблять щодня. Так, іноді і у них буває занепад сил, відсутність настрою і справжня депресія, але в цілому такі жінки завжди вірять у краще, розуміють від чого все залежить в житті (від того, як вони самі будуть реагувати на людей і обставини), і завжди з поміж безлічі варіантів розвитку подій обирають найвдаліший для них з усіх можливих.

2. Вони беруть відповідальність.

Легше залишатися позитивною і щасливою, коли ти впевнена, що все під твоїм контролем, що ти сама відповідає за своє життя. А коли ти шукаєш, кого звинуватити в своїх невдачах, хто став виною на заваді твого успіху цього разу, чому у подруги все є, а у тебе ніяк не «склеїться» – це абсолютно не привабливо! Так ти випромінюєш негатив, і його доводиться приймати на себе іншим. Це відбувається незалежно від того, хотіла ти цього, чи ні.

3. Вони працюють над тим, щоб бути щасливими.

Магнетична жінка не просто обманює себе і переконує, що все добре. Вона робить все можливе, щоб це дійсно було так. Можна мати три шафи одягу, і щоранку не мати що вдягнути, а можна мати три спідниці, дві блузи, кофтинку і кілька шаликів – і щодня виглядає, як картинка з модного журналу. Хоча, справедливості заради варто сказати, що багато чого залежить і просто від підходу і погляду на світ, але про це ми вже говорили трошки вище.

4. Вони бачать в інших хороше.

В тому числі, у мужчині, з яким в неї стосунки. Відносини набагато складніші, коли ти постійно намагаєшся знайти щось погане в ньому, викрити його корисливі наміри, «прочитати» погані думки і т.д. Якщо ти впевнена, що у вас не може бути все ТАК добре, то знаєш, що? Так і не буде.
Навіть якщо відбувається щось погане, бажана жінка не починає відразу шукати винуватого, не думає, що він зробив погане навмисно, а шукає об’єктивні причини того, що відбувається, знаходить, а потім робить все, аби їх виправити. Ніколи не буває так, щоб довкола тебе творилось суцільне погане, а ти була до цього ніяким боком не причетна. Навіть, коли в стосунках трапляється одне з найстрашнішого – у чоловіка заводиться коханка, винуватою у цьому є жінка. І для свого ж блага, ти повинна вже зрозуміти це. (дізнатись більше звідки беруться коханки, або чому погані чоловіки бувають лише в поганих жінок можна тут).

5. Для них важливі особистісний ріст і цілі.

Іноді люди переживають, що їм нібито потрібно жертвувати своїми мріями заради відносин і сім’ї. Але це далеко від істини. Просто потрібно знайти такі відносини, які спрацюються з вашими мріями, і таку людину, яка вас тільки підтримає в ваших мріях. Пристрасть до чогось ще, а не тільки до вашого партнера, допомагає у відносинах.

Вона оберігає вас від нудьги і допомагає зняти те навантаження з вашого партнера, яке несвідомо вішають вічно нудьгуючі дівчата. «Любий, а коли ти повернешся?» – і 9 дзвінків підряд кожні 5 хвилин! «Зайчику, мені нудно! Поведи мене в кіно-о-о-о…» – і губку відкопилила. «А давай ти завтра не підеш на роботу і побудеш зі мною вдома, а потім підемо в магазин і купимо щось мені» – чоловік, звісно, не погодиться, і тоді вона його накаже відсутністю сексу на тиждень… «Котику, мур-мур-мур… Кинь той свій дурнуватий проект, все рівно там нічого цікавого, на роботі своїй будеш працювати, давай разом підемо в караоке?» – образила та принизила свого мужчину кілька разів, і навіть не помітила. Все це ніколи не може відбуватись, якщо жінка має велике ментальне багатство за собою, персональні інтереси та особисті цілі.

6. Вони стежать за собою заради себе.

Може, це не тактовно і не коректно, але поки ви не відчуєте себе впевненою в своєму тілі, поки ви його не полюбите, ви не будете бажаною. І, як би нам не хотілося дивитися правді в очі, найкраще що можна зробити в цьому випадку – це привести себе в форму. А це означає, що для початку вам варто піти на фітнес і розпочати правильно харчуватися, а не ходити на тренінги з підвищення самооцінки. Мати гарну форму не рівноцінне тому, що ми повинні бути ідеальними як топ-моделі, але ми просто зобов’язанні намагатися виглядати краще в рамках власних можливостей. Краса жінки робить її чоловіка могутнішим. Можливо хтось скаже, що це магія, але це природа. Природою в жінку закладено бути красивою – і ми повинні відповідати цій своїй природі.

magnetic-woman-5

Так, ваш чоловік часто вам говорить, що любить вас любою, чи любить не лише ваше тіло, обличчя. Але по-перше, він говорить це для того, аби вас не образити, по-друге, насправді він хоче іншого – він хоче, аби коло нього була найпривабливіша жінка з усіх йому знайомих та доступних. Це чоловіча природа. Природа завойовника і спортсмена, який з самого народження до самого свого кінця конкурує і змагається на свідомому чи підсвідомому рівні з іншими конкурентами чоловіками. Спорт взагалі придумали чоловіки.

Тому, аби ви насправді оволоділи магнетичною привабливістю, поставте собі за беззаперечну аксіому завдання виглядати на всі 100% за любих обставин, і в будь-яких умовах.

Будьте щасливі, кохайте і будьте коханими!

 

За матерілами soulpost.ru

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку