• banner
 • 8 найбільш шокуючих рентгенівських знімків за всі часи

  В медицині рентгенівські промені використовуються зазвичай аби роздивитись місця великих пошкоджень в тілі людині – вивихів, переломів, кульових уражень. Медики чого тільки за своє життя не бачили на цих відбитках. Але іноді навіть їм зустрічаються такі випадки, які їх неймовірно шокують! Ми приготували для вас 8 найбільш вражаючих ситуацій з медичної практики за всю історію існування рентгенівського проміння, бо не дивлячись на їх важкість, усі учасники тих подій залишились живими!

  Ці історії точно не залишать вас холоднокровними. Приготуйтесь!

  А кістка виявилась зовсім не широкою…

  Рентгенівський знімок 400-кілограмового чоловіка.

  x-ray-1

  Сильно болів зуб

  Патрік Лоулер думав, що це просто зубний біль і пішов до дантиста. Уявіть собі здивування стоматолога, коли він знайшов у роті пацієнта цвях, що проходив від десни прямо в мозок пацієнта.

  x-ray-2

  Ніж, що проткнув голову, як грудку масла

  Коли тріо молодих людей, які очікували на автобус, спробували зупинити пограбування, для одного з них такий героїзм закінчився трагічно. Один з грабіжників ткнув у нього ножем, і пробив голову наскрізь. Трапилось це у 2008 році. Що найдивніше, постраждалий згодом повністю вилікувався і відновився, хоча саме поранення його цілковито паралізувало.

  x-ray-3

  Ножиці замість зубочистки

  Один з відвідувачів ресторану в Китаї позичив ножиці, щоб дещо відрізати, а потім заговорившись, вирішив використати їх як зубочистку. В цей момент хтось із друзів розповів анекдот. Всі зареготали, і ножиці залетіли у стравохід.

  x-ray-4

  Стільниковий телефон усередині товстої кишки

  Якщо електрична лампочка там не має ніякого сенсу, стільниковий телефон … ще більше не має ніякого сенсу у цьому місці! Ні тобі губ, ні тобі вух, ні подзвонити, ні послухати. Хіба що можна більш зблизька послухати, як гурчать власні кишки зсередини. Знімок зроблено у в’язниці в Сан-Сальвадорі і це демонструє, що деякі люди готові терпіти, аби лише залишатися на зв’язку.

  x-ray-5

  Свердло, що наскрізь простромило голову

  Коли будівельник Рон Хант впав зі сходів верхнього поверху під час буріння, свердло встромилось йому в очний отвір, пройшло наскрізь через голову, і вийшло з її тильної сторони. Дивно, але він вижив.
  x-ray-6

  НеЛьодяники

  Коли 8-річна Хейлі Ленц знайшла блискучі металеві кульки, що валялись довкола її дому, вона, природно для дитини припустила, що то були цукерки. Невдовзі її кишечник повністю звело, почалися спазми і сильні болі – насправді льодяники виявились магнітами. Аби не трапилось незворотного, у лікарні їй довелось зробити термінову операцію.

  x-ray-7

  Граната у голові

  Правда, не віриться, що це взагалі можливо? Але таке було. Граната потрапила у голову солдату і якимось дивом не вибухнула. Не дивлячись на це, пошкодження все рівно було значним. Однак солдат таки вижив. Справжнє диво!

  x-ray-8

  Шалені за своєю неймовірністю випадки, але найбільше в них шокує те, що всі учасники цих далеко не найпростіших подій в житті  вижили. Як то кажуть, коли Бог стоїть за життя, то проти нього нічого стати не може.

  Здоров’я вам усім!

  За матеріалами www.outstandingcolleges.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку