• banner
 • 9 правильних звичок багатих людей

  Чи відрізняються звички багатих людей від людей бідних? Безсумнівно! Вашій увазі представлені 9 звичок, освоївши які, у вас з’явиться більше шансів стати успішними і багатими:

  1. Ранній підйом.
  2. Захоплене читання.
  3. Вміння спрощувати.
  4. Здатність сповільнюватися.
  5. Фізичні тренування.
  6. Щоденна практика.
  7. Оточення.
  8. Журнал подяк.
  9. Завзятість.

  Ранній підйом

  Як правило, більшість успішних і багатих людей, ранні пташки. Ті, хто вже прокидається рано вранці в 5:00, зізнаються, що до цього не могли зрозуміти, що не живуть повноцінним життям, адже це саме та пора, коли ви надихаєтесь і заряджаєтесь енергією світу, що пробуджується.

  Захоплене читання

  Одного разу відомий письменник Марк Твен сказав:

  “Людина, яка не читає хороших книг, не має  жодних переваг перед людиною, яка не вміє читати взагалі”.

  І це дійсно так. Спробуйте замінити безцільне проведення часу за телевізором або комп’ютером на читання корисних книг. Повірте, ви станете одним з найосвіченіших людей в своєму колі спілкування, і багато речей в вашому житті почнуть виходити як слід мов би самі по собі.

  Уміння спрощувати

  Ця звичка допоможе вам прибрати все непотрібне і побачити суть в будь-якій справі, при вирішенні будь-якої задачі. Якщо ви навчитеся спрощувати, то заощадите час, бо не станете витрачати його на марні дії.

  Ця звичка вимагає чималих зусиль. Але оволодівши нею, ви зрозумієте, що намагалися не даремно. До того ж її наявність вбереже і ваше здоров’я, оскільки зменшаться стреси і ваш мозок звільнитися від порожніх переживань.

  Здатність сповільнюватися

  Не можна жити весь час на високих швидкостях, в постійних гонках, стресах і хаосі. Навчіться знаходити час для себе! Сповільніться і зверніть увагу на те, що має значення – прислухайтесь до свого внутрішнього «Я».

  Якщо ви вже володієте звичкою №1 і прокидаєтеся рано, то саме цей період, швидше за все, і буде якнайкращим для вашого уповільнення. У цей момент ви зможете дихати глибоко, народжувати геніальні ідеї, медитувати. І згодом ви помітите, що все, що ви так наздоганяли, само наздожене вас.

  rich-people

  Фізичні тренування

  Відсутність активного способу життя може призвести до застою енергії в організмі і погіршити ваше здоров’я. Одна з важливих звичок багатої людини – тренування свого фізичного тіла за допомогою різних технік. Це може бути що завгодно – від йоги до бодібілдингу – підбирайте навантаження під себе, але ваше тіло повинно піддаватись регулярним тренуванням.

  Якщо ви сьогодні не можете виділити час на гімнастику або фізичну зарядку, то завтра вам його доведеться виділити на хворобу…

  Ваші досягнення і успіх безпосередньо залежать від вашого здоров’я. До того ж невеликі вправи можна робити в будь-якому місці – не обов’язково витрачати час або гроші на спортивний зал. Важлива регулярність!

  Щоденна практика

  Є таке спостереження: чим більше людина практикується, тим більш удачливою вона стає. Чи випадково? Удача – це місце, де практика зустрічається з можливостями. Талант не може вижити без тренування. Більше того, не завжди і потрібен талант – треноване вміння цілком може його замінити.

  Оточення

  Уміння знаходити потрібне оточення – це найважливіша звичка багатих людей. Вона прискорить ваш успіх, як ніщо інше. Оточення з натхнених, озброєних ідеями, ентузіазмом і позитивом людей, – найкраща підтримка. Тут ви знайдете і корисні поради, і необхідний поштовх, і безперервну підтримку.

  Що, крім розчарування і депресії, може дати спілкування з людьми, застряглими на роботі, яку вони ненавидять? Можна навіть сказати, що рівень можливих досягнень у вашій життя прямо пропорційний рівню досягнень вашого оточення.

  Журнал подяк

  Заведіть для себе журнал подяк. Будьте вдячні за те, що маєте і прагніть отримати ще більше, стати ще краще. З вдячністю з’являється більше приводів для радості.

  Будьте наполегливі

  • Тільки триста третій за рахунком банк погодився надати Уолту Діснею фонд для заснування Діснейленду.
  • Знадобилися більш мільйона фотографій протягом 35 років, перш ніж фото Стіва МкКеррі “The Afgan Girl” почали прирівнювати до шедевру да Вінчі “Мона Ліза”.
  • 134 видавця відхилили книгу Дж. Кенфілд і Марка В. Хансена “Курячий бульйон для душі” до того, як він перетворився на мега-бестселер.
  • Едісон зробив 10 000 невдалих спроб, винаходячи електричну лампочку.

  Бачите закономірність?

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку