Чого хочуть чоловіки у 20, 35, 40 і 55

Звідки у чоловіків береться криза середнього віку, і що насправді їм потрібно? Ми вирішили розібратися в потребах чоловіків різного віку і склали власну піраміду Маслоу.

З віком змінюються наші відносини з близькою людиною. Розмовляючи з холостяками, ми прийшли до думки, що всі вони хочуть абсолютно різних речей. Незмінним залишається тільки одне: всі чоловіки шукають любові.

Truth-About-Men-1

До 20 років: «Яка гарна! От би мені її. І її подругу теж загорніть»

Коли гормон тестостерон ллється мало не з вух, молода людина дбає про одне – вгамування сексуального апетиту. Двадцять років – це період, коли клятви у вічній вірності випаровуються, як вода на розпеченому асфальті. Для хлопців це час потрясінь, розчарувань і незліченних спроб пізнати жінку трішки краще, зрозуміти нарешті, що є таке та жіноча сутність.

Для них у цьому віці жінка, як підручник з географії: юні дівчата – це незвідані країни Середньої Азії, невинно-прекрасні території, дістатися до яких дуже важко. З гарною дівчинкою приємно вийти в світ, і вона, швидше за все, тільки починає набиратися досвіду. Саме з нею ризик опинитися в непривабливому порівнянні з іншими чоловіками дорівнює нулю: вона ще не знає, що буває по-іншому. Проте, спілкуючись з такими красунями, вони нерідко обпікаються, піддаються меланхолії і розуміють, що краса – не найважливіше. Хоча миритися з цим до кінця так і не хочуть. У таких випадках, звичайно, жінки тримають всі важелі управління: в дівочих руках знаходиться найнеобхідніше молодим і гарячим серцям – краса і секс.

25 – 30 років: «Розкажи про себе, або Період справжнього сексу»

Коли закінчується період божевільною молодості і настає молодість врівноважена і спокійна, в голові чоловіка наполегливо починає товктися думка про повне розуміння жінки як людського виду. Приходить усвідомлення, що кохана може бути приємним співрозмовником із спокусливою зовнішністю і життєвим досвідом. Спілкування з жінкою вже не може складатися по системі «я красавчик, а ти теж нічого». Подібні думки стикаються з холодом презирства з боку далекоглядних жінок: нам потрібен не тільки красивий, але й розумний, а ще вірний і сильний чоловік. І такий перелом життєвих цінностей дається деяким з болем і страхом – виявляється, щоб бути у фаворі, потрібно собою представляти щось більше, ніж обкладинку, а щоб досягнути цього вже потрібно добряче попрацювати. Це переломний період. Після нього одні стають закоренілими холостяками, інші – дійсно дорослими і розумними чоловіками.

Інтим для чоловіків перестає бути видатною подією, він перетворюється на акт взаємної насолоди. Секс з першою зустрічною дівчиною вже не такий цікавий, їм необхідна психологічна настройка і емоційна стимуляція. Жінки теж навчилися деяких фокусів і усвідомили свою сексуальність, зумівши чітко сформулювати очікування від партнера. Більше нас не проведеш! Тому інвестиції чоловіків у вигляді грошей і часу стають більш усвідомленими, зрештою, амбіції двох статей ростуть разом з їх запитами.

35 – 45 років: «Давай спробуємо інакше, давай зробимо це по-іншому»

На жаль, більшість чоловіків зізнаються, що до цього віку вдома стає остаточно нудно. Якщо чоловіки наважуються бути відвертими з самими собою, і зізнаються собі, що дружина – не зовсім та жінка, яку хотілось би бачити поруч – не така цікава, не така активна, не дуже глибока (так-так, жінки! Це пряма претензія до вас, та вашого особистого розвитку), їхня законна половина починає втрачати в очах чоловіка статус головної жінки на Землі, і стає просто зручною звичкою, яка завжди поруч – приготує, нагодує, обслужить, і на тому все.

У цей же період у чоловіків в голові з’являються кілька думок: від розриву відносин до нав’язування (у кращому випадку, добровільного бажання) будь-яких експериментів в ліжку. А в ідеалі – й не в ліжку зовсім, тому що «ліжковий секс» стає чимось на зразок галочки в протоколі, без потрясінь та феєрверку радості. Одним словом, взагалі не те, що потрібно, до прикладу, 40-літньому чоловіку у самому розквіті сил. Боротися тут нема за що, доводиться реалізовувати свої амбіції десь поза сім’єю.

Чоловікам у цьому віці, як ніколи важливо мати поруч себе «королеву у вітальні, господиню на кухні, повію у ліжку, друга по ліву руку від серця». І як би жінки не були обурені цим, але якщо вони не стають чоловікам, як це й належить добрим дружинам, усім цим, то чоловіки збирають усе це на стороні.

Але вони не поспішають йти з дому, бо найбільше чого бояться чоловіки після стоматологів – це переміни. Це лише в бойовиках і казках вони сміливі браві молодці, яким все по плечу. В житті для чоловіка, який глибоко в Душі мріє про ідеальну сім’ю (а повірте, для чоловіків показник успішності в житті дуже залежить й від цього параметру), зважитись на такий крок надзвичайно важко. Особливо, коли є обожнювані діти.

Та й куди йти? До кого? Сучасні жінки знаходяться приблизно усі на одному рівні. А в цьому віці секс перестає бути просто сексом, і хочеться від стосунків та спілкування з жінками чогось більшого та глибшого. От тільки брати його ніде. Тому й не питайте, звідки береться криза середнього віку – це усвідомлення того, що «склалось не зовсім так, як гадалось».

Якщо чоловіки все ж наважують на розлучення у цьому віці, то, як правило, свій вибір у другий раз вони роблять вже зваженіше, правильніше і нарешті досягають всього того, про що мріяли.

45 – 55 років: «Наступного разу буде краще, обіцяю»

Критичний вік, коли чоловіки шукають нові емоції, які стверджують їх соціальне становище, яке не залежить від гормональних спадів. Ймовірно, в цей момент в них прокидається цілком обґрунтована тривога за свою «чоловічу силу»: бажання займатися сексом все ще є, але реалізувати його стає все важче, доводиться прикладати деякі зусилля і стежити за своїм здоров’ям. Виправдання на кшталт «вік – це всього лише число» втрачають свою силу, як-не існує багато факторів, які можуть негативно позначитися на потенції. У жінці вони все частіше хочуть бачити кращого друга і соратника з елементами інтиму. Чоловіки прагнуть бути з людиною, яка вже все розуміє: настрій, розчарування, бажання побути на самоті і поміркувати про свої успіхи.

Якщо чоловік і розводиться в цьому віці, то часто усвідомлює, що це невірне рішення, і може повернутися до дружини з повинною: помилився, мовляв, не хотів (бо ж пам’ятаєте, рівень сучасних жінок практично однаковий, і тут, як то кажуть «шило на мило» з вже відомими наслідками). Але на такий відчайдушний крок вже мало хто здатний, спокійне і розмірене життя понад усе.

Після 55 років: «Давай зробимо все, як ти хочеш»

Деякі чоловіки свої 55 років носять з недбалою легкістю до того моменту, поки не зіткнуться з жахливою реальністю – вже не хлопчик, вже не шістнадцять. Попереду можна побачити стежку нового десятиліття, непривітну і зловісну. Тепер усе те, чого ми завжди так хотіли – увага, турбота, романтичні вчинки і спільний відпочинок – можна отримати. Але чи є до цього бажання? Так, є. Хоча й не таке, як у 20 чи 40 років. Все ж молодість завжди виграє у зрілого віку. Проте, у цей період чоловіки нарешті починають відчувати справжнє задоволення, коли відчувають, що можуть подарувати радість своїй жінці. І особливо великою ця радість є тоді, коли чоловік розуміє, що поруч, саме ТА жінка. На перший план виходить якась «спокута» за всі гріхи молодості: даремно ображав, дарма ревнував, дарма підводив. Здається, що вони заздалегідь хочуть отримати індульгенцію і потрапити в чоловічій рай.

Тим не менш, страх старості починає буйствувати, і очі завзято шукають у своєму оточенні молоді і недосвідчені тіла. Бог знає, що вони будуть робити з цими тілами – роки вже ж не ті, і чи вони взагалі ще пам’ятають, що з тими тілами робити, але факт є фактом – дуже часто доводиться бачити у ресторанах дорослих чоловіків з юними німфетками, які виглядають як їхні дочки. Але ці дівчатка хоча б не лаються страшними словами: атеросклероз або аденома простати, – вони їм ще просто незнайомі.

Отже, дорогі жінки! (так, ми знаємо, що ви читали цю чисто чоловічу статтю :) ) Сподіваємось, ви зрозуміли, що саме від вас залежить наскільки щасливими можуть бути ваші чоловіки, і від сьогодні почне пробувати робити хоч щось для цього 😉

За матеріалами dekuevo.mobi

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку