• banner
 • Чого потрібно остерігатися у жінці кожному чоловіку

  1. Якщо з вуст дівчини чи жінки ви чуєте фразу «ти дуже гарний хлопець/чоловік…», не поспішайте радіти. Насправді, це означає наступне: вона ні в якому разі не розглядає вас як свого потенційного мужчину. Швидше будьте готові почути таке продовження цього речення «…але давай залишимося просто друзями». Той чоловік, який насправді зацікавив жінку такого виразу ще дуже довго не почує. І чим довше він його не чує, тим серйозніші наміри щодо нього у жінки є. Але, звісно, лише при умові, що до нього вона все ж проявляє якусь симпатію і прихильність.

   

  2. В 90% випадках дівчата переконані в тому, що всі їхні колишні хлопці хочуть їх повернути і мріють тільки про них. Знайте, якщо до вас телефонує ваша колишня, … ну, просто так, аби дружньо поспілкуватись випити кави, поговорити… вона це робить з єдиною метою – пересвідчитись, що ви все ще хочете її, мрієте про неї, марите нею уві снах, і не дай Боже не забули її! Інакших пояснень такій увазі до вас немає і бути не може! Жіноча психологія має в собі таку чорну пляму, і пальцем її не витерти. А щоб розігнати останні сумніви щодо цього, просто подумайте – у якому вигляді на зустріч із вами вона приходить? Правда, виглядає вона потрясно, і нічого, що нібито у простих джинсах? Отож бо!

  Якщо до вас телефонує ваша колишня, просто так, аби дружньо поспілкуватись випити кави, поговорити… вона це робить з єдиною метою – пересвідчитись, що ви все ще хочете її, мрієте про неї, марите нею уві снах, і не дай Боже не забули її!

   

  3. Жінки рідко просять допомоги у тих, хто їм не подобається (виключенням є, прохання колезі по роботі допомогти у справі, яка і є вашою спільною роботою). Якщо жінка просить тебе допомогти їй у чомусь, з вірогідністю у 95% ти їй симпатичний, як мужчина. Тож, якщо ти й зі свого боку відчуваєш симетричну симпатію, можеш сміливо починати діяти. Однак, у питанні допомоги за жінками помічено один гріх – якщо жінка зустрічає слабкого чоловіка, а сама має схильності до користолюбства, вона може просто обрати тебе собі за жертву і нахабно експлуатувати, або навіть знущатись таким чином. Будь насторожі!

   

  4. Запам’ятай собі: все, що надягає на себе твоя дівчина/жінка – ця незліченна кількість спідньої білизни, тонни косметики і багато витраченого часу в солярії – це все робиться для того, щоб бути привабливою для тебе і переконати тебе, що вона найкраща у цілому світі. Проте, не думай, що це гарантія того, що такою вона буде завжди. Існує дуже багато шансів на те, що як тільки ти остаточно станеш її (під цим кожна жінка має на увазі омріяне одруження), ти нарешті побачиш, у чому їй насправді комфортно і як виглядає її улюблений одяг! І не лякайся, коли ним виявляться безмірно розтягнуті старі спортивні штані і подерта футболка. Ми тебе попередили!

   

  Як тільки ти остаточно станеш її, ти нарешті побачиш, у чому їй насправді комфортно: безмірно розтягнуті старі спортивні штані і подерта футболка.

   

  5. Якщо ти вважаєш, що тобі зустрілась справжня рідкісна красуня, пропонуємо тобі щось придумати, аби насправді пересвідчитись у цьому. Наприклад, запроси її на побачення у басейн, аквапарк, сауну врешті решт (хоча ні, в сауну не варто. Ще не те щось подумає…). Знаєш, чому ми говоримо про це? Ти маєш знати, що якщо ти призначив побачення дівчині на 8 годину вечора, ми запевняємо тебе, вона почала збиратись о 3-4й дня, не пізніше! А якщо на 6 – то збирається вона від самого ранку! Що вона робить весь цей час? Ліпить з себе ідеальну людину! І звісно, на побачення до тебе (хоч і з великим запізненням) прийде справжня принцеса… Ти бачив сучасні ролики про магію мейк-апу (макіяжу)?! Ну от… тому, поки не вляпався по самі вуха, встигни переконатись у вірності свого вибору.

  thinking-girl-1

   

  6. Після одруження – жінки розслабляються. Це до шлюбу вона була ласкавою кицею з тоненькою талією і стрункими ляшками. Бо ж у неї була мета! Ну а тепер цілі досягнуто, можна й розслабитись… Це правда, так буває. І буває дуже часто. Хоча, що там приховувати? Чоловікам це теж властиво…

   

  7. Дружби між чоловіком і жінкою таки не існує. Якщо жінка говорить тобі, що ти її друг, або якщо вона виражено поводиться з тобою, як з другом, це ознака єдиного – ти не зацікавив її як самець. І все. Тонів чи напівтонів тут не існує. Чому не зацікавив – то інша справа. Є гарні ознаки для тебе, наприклад, вона одружена/зайнята і вірна. А є не дуже приємні сигнали – ти не такий вже й мачо, як собі думав і твоя цінність та спроможність як чоловіка в її очах не велика.

  woman_secret

   

  8. Ще одне застереження у тему: навіть якщо твоя дівчина стверджує, що вона щиро вірить у дружбу між чоловіком і жінкою, вона завжди буде сприймати подруг свого хлопця, як суперниць. Конкуренція між самицями завжди була жорстокішою, ніж між особами чоловічої статі. Це чоловіки на рицарських дуелях лицем до лиця відстоювали своє право на руку жінки. А у самих жінок все простіше – всипала труйку чи найняла волоцюгу, щоб підстеріг на темній вулиці з удавкою – та й усе. Шлях знову вільний. Щоправда, тепер їм проблеми з конкурентками стало вирішувати значно складніше – все ж суворі рамки закону, і всяке подібне, – але сутність так просто не змінити.

   

  9. Дівчата люблять фліртувати. Вони роблять це ж незнайомими чоловіками на вулиці, з своїми друзями, з твоїми друзями, з сусідами, з колегами по роботі. Скажи відверто – це ж не дуже тобі приємно? Але ось у чому справа… Дівчата фліртують чисто інстинктивно. Таким чином, вони тішать своє самолюбство, а заодно змушують тебе ревнувати – а щоб знав, яка квіточка тобі дісталась і не розслаблявся! Проте, якщо фліртом вона захоплюється надмірно, це прямий сигнал того, що насправді тобі вона не належить, і мало того – зараз перебуває в активному пошуку більш гідного її кандидата.

   

  10. Розкриваємо страшний секрет: кожна дівчина має при собі одного молодого чоловіка, як то кажуть, «про запас». Зазвичай, такий хлопець використовується в якості «жилетки» – пожалітись, поплакатись, поділитись наболілим, переконатись, що насправді вона «ого-го!». «Хлопець-про запас» гадає, що має якесь особливе значення для цієї дівчини, адже відвертостями люди діляться тільки з найближчими. Дівчина ж думає так: «Раптом нікого толкового не знайду, то нехай побуде». Перегляньте коло своїх добрих знайомих і перевірте чи не користується вами хтось таким же чином.

   

  11. Як ми вже говорили, після одруження жінки, досягаючи головної мети свого життя, розслабляються. Це відбувається принаймні із кожною другою. І досить часто опісля появи офіційного дозволу на тебе – штампу у паспорті, та ласкава киця, яку ти ще недавно вів під вінець, перетворюється на скажену гієну – вічно невдоволену, жадібну, верескливу. Як не попасти в таку халепу? Даємо підказку. Зверни особливу увагу на те, як жінка поводиться не з тобою, а з іншими людьми. Що вона про них говорить? Що розповідає? Те, що вона говорить про інших, вона говорить і про тебе, коли ти не чуєш. Психопатки, як правило, люблять вдавати з себе жертву, схильні прибіднятися, применшувати заслуги інших, принижувати, морально знущатись з людей, які зазвичай не приносять їм ніякої користі або чимось дратують, наприклад, підлеглі, фізично слабкі або нижчестоящі люди. А ще є одна найпевніша ознака – вони не люблять тварин. Запам’ятайте знаменитий вислів Артура Шопенгауера: “Не може бути добрим той, хто недобрий з тваринами”. Навіть якщо ти дуже кохаєш, не знаходь виправдання жінці, якщо помічаєш за нею щось з вищеперерахованих ознак. Нічим добре в підсумку це для тебе не обернеться.

   

  Деякі жінки люблять вдавати з себе жертву, схильні прибіднятися, применшувати заслуги інших, принижувати, морально знущатись з людей, які зазвичай не приносять їм ніякої користі або чимось дратують.

  12. Маніпуляції – улюблена справа багатьох жінок. При чому, з акторськими якостями у них при цьому теж все гаразд. І маніпулюють вони так уміло, що чоловіки цього реально не помічають, а тому ведуться по повній. Особливо в повному невіданні перебуває сама жертва. А ось інша жінка викрити жінку спроможна досить легко. Та тільки коли вона намагається довести це жертві, їй, як правило, ніхто не вірить…

   

  Маніпуляції – улюблена справа багатьох жінок, і маніпулюють вони так уміло, що чоловіки цього реально не помічають, а тому ведуться по повній.

   

  13. Жінки жорстокіші за чоловіків (це яскраво видно з історії, а також на прикладі того, що злочини один проти одного в жіночих виправних закладах завжди були страшнішими за злочини в таких же чоловічих). Тож, якщо ви примудрились якось образити жінку і не перепросити за це, будьте готові до помсти. Особливо нещадно жінки карають героїв-коханців, які заради плотських утіх не гребують ніякими моральними принципами. Щоб відімстити такому «герою» жінки вдаються до різноманітних хитрощів, бувають дуже креативними у методах відплати, і часто закликають на допомогу подруг. Важко жінки переносять і те, що ви про них взяли та й забули. В цьому випадку можеш теж бути цілком готовим до якихось капостей.

   

  14. Жінки майже не схильні до такої якості, як спортивний азарт з усіма наслідками, що випливають із цього у чоловіків – змагання, суперництво, боротьба. Проте, будь-яка жінка прагне мати коло себе найкращого самця з усіх можливих. Так, вони жалісливі, й навіть тоді, коли мріють про породистого розкішного кота, часом йдуть по вулиці, зустрічають нещасного облізлого блохастика, що лише віддалено нагадує котика, миттєво забувають про свою мрію і тягнуть те жалюгідне створіння до себе додому. Так само вони чинять і з чоловіками. Але! Потім кожна з них все рівно починає ліпити з свого блохастика перса, а з свого чоловіка – найкращого самця на заздрість всім. Тому, якщо ти не маєш великих амбіцій щодо себе, якщо ти не схильний до великих звершень і тобі просто ліньки усім цим займатися, встигни розпізнати в своїй жінці цього прихованого «Пігмаліона», і прийняти міри до того, як все зав’яжеться надто тісно.

   

  15. І ще одна таємниця. Цього разу страшна. Ти можеш бути майже впевненим, що усі подруги твоєї дівчини знають про те, який у тебе. Так само їм відомо про те, який ти в ліжку. Тож, якщо відчуваєш за собою недопрацювання, постарайся вже там! Ти повинен постійно відстоювати нашу чоловічу гідність та стояти за честь нашого чоловічого братства! Ми в тебе віримо, брате!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку