• banner
 • Чому чоловік має право НЕ хотіти таку жінку

  Наталя Cosharel:
  Ніяк не можу зрозуміти – чому чоловік не має права хотіти і просити від своєї жінки – красивого тіла? Тобто право «бути такою, як я хочу» – у жінок є, а чоловікам залишився лише обов’язок – любити те, що дають? Так чи що? Поясню на прикладі, чому це абсолютна нісенітниця.

  Є у мене товариш, а у нього є дружина. Йому 40, їй 27. П’ять років тому у них народився чарівний здоровий малюк. Через півроку після пологів я приїхала до них у гості і жахнулася. Замість молодої і стрункої дівчинки переді мною стояла задоволена баба під 90 кг вагою. Пологи, годування, гормони, дай їй час – приблизно такі розмови я тоді вела з товаришем. Він, вельми не дурний чолов’яга, все розумів, до дружини ставився з ніжністю, але … не хотів її. Секс з сімейного життя зник, тоді ми думали – тимчасово.

  fat-young-woman-2

  Минуло, соромлюся вам сказати, п’ять років. Його дружина не просто не схудла, а розпливлася ще більше. За ці роки було перепробувано все – спроба разом ходити в зал, сертифікати на програму дієтолога, довгі розмови, відпустки з фітнес-програмою, здоровим харчуванням і spa-процедурами. Гроші дозволяють все, що хочеться, аж, до пластичної хірургії і найкращих психотерапевтів з ендокринологами. Як ви здогадуєтеся, нічого не спрацювало. Вона продовжує жерти так, що я зі своїми епізодичними зривами «з’їла кілограм кексів» – нервово курю в сторонці. Вона не бачить в собі проблеми, їй добре, смачненько і комфортно. А він, звичайно ж, в її очах – сволота, тому, що…

  fat-young-woman-3

  Ніжність і подяка за народження дитини перетворилася у нього на відверту огиду і небажання навіть торкатись дружини. Сексу з нею, зрозуміло, немає, та й сплять вони вже в різних ліжках. І так, він їй зраджує регулярно і систематично – він здоровий чоловік, у нього, знаєте, стоїть на красивих жінок. Єдине, що сьогодні скріплює їхній шлюб – це любов до сина, але, думаю, недовго залишилося. Він піде, не сьогодні, так завтра – серед одноразових романчиків зустрінеться йому та, в яку він не тільки засуне член, але й вкладе свою Душу.

  Так ось, розказала б я цю історію без власних оцінок, коментарів всі б накинулися на чоловіка з криками «А що ти зробив, щоб допомогти їй стати красивою?». Та все він зробив. Просто вона не бачить проблеми. Як би на неї не вказували. Їй зручно, а що? Чоловік уже є, «місія» по захопленню самця виконана, дитина по плану народжена – все як в людей, тож в формі себе тримати вже не треба, бо куди ж він від дитини дінеться.

  Страшезна логіка.

  fat-young-woman-1

  Жінка теоретичне має право бути будь-якою – товстою або тонкою, сексуальною або асексуальною, чи навіть жахливо одягненою – та на здоров’я, аби їй самій подобалося! Вона може їсти запоєм тортики, не займатися спортом, не ходити до лікарів, гробити своє здоров’я і плювати на власного чоловіка – будь ласка. Відібрати це право неможливо.

  Але чому ви в той же час відбираєте право чоловіка – не приймати її такою? Чому замість простої правди – «тобі варто було б схуднути, на мій смак» – він повинен вигадувати якісь неймовірні прийоми, інакше ВСЕ – він козел, винен, не знайшов підходу! Чому ви так сміливо із цілковитою впевненістю, що це вірно, відбираєте у чоловіків право не хотіти тіло, яке йому огидне?

  Вчора прочитала коментар: «Якби мій чоловік сказав, що я товста, я б з ним не три дні не розмовляла, а вбила б!» З якої радості? Тільки тому, що незручна ПРАВДА ранить? Давайте вже якось по справедливості: – так, жінка може бути будь-якою, але й – так, чоловік має право говорити правду і не хотіти це жирне гидке тіло. Що ви накажете робити моєму товаришеві? Пити «віагру»? Страждати все життя?

  І нема чого ображатися!

  Сторінка автора: cosharel.livejournal.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку