• banner
 • Чому «нормальним» завжди зраджують, та інші секрети в чоловічому посібнику «Як зрозуміти жінку»

  Всі люди різні. З цим ніхто не посперечається. А якимось чином порівняти жінок, здається, взагалі нереально. Проте, якщо подивитись на оточення кожного з нас, певні типажі все ж проглянути можна. UA482 здійснив практично неймовірне – ми вистежили певні закономірності, за якими діють особи слабкої статі, і спробували описати їх так, щоб чоловіки нарешті отримали шанс зрозуміти жінок! Ну і, звичайно, не змогли ми ніяк обійтись тут без гумору 😉

  Радій, чоловіче! Зараз ми допоможемо тобі зрозуміти жінку!

  Отже, поїхали…

  women-tipes-main

  title-woman-1

  Монашка

  Часто це лише тимчасовий стан, або додаток до якогось іншого. Духовність тут стоїть на першому місці. Духовність або надмірна правильність. Переважно, це наслідок прихильності якійсь релігійній течії або відбиток суворого виховання. Перш, ніж приступити з такою жінкою до будь-яких дій (і не важливо що це буде – похід до церкви чи пікнік з друзями), вам доведеться вислухати ряд правил, інструкцій і настанов, які начебто адресовані їй самій. Однак, не спокушайтеся! Якщо ви не будете слідувати цим правилам, дальше початкового етапу стосунків – знайомства, справи не зайдуть. Ви просто не пройдете вузький отвір воріт її сприйняття.

  В стосунках: Які стосунки можуть бути в монашок? Шанси, що у неї вони з кимось трапляться, стрімголов наближаються до нуля. Однак, якщо чоловік досить терплячий, або є прихильником тієї ж течії, то все може відбутись! Та як тільки справа дійде до сексу, мужчині варто буде підготуватись до облоги замку: рів з крокодилами (мораль), кріпосні непідступні стіни (блоки з сорому), злобні охоронці (заборони матері чи батька), діжки з гарячою смолою (страшилки-історії подруг)… і от якщо мужчині вистачить сил пройти весь цей квест, його нарешті чекатиме інтимна близькість.
  А що найдивніше в усьому цьому – переможцю може дістатися таки справжній скарб! Часом, як зірве запобіжники………………………………………………………………………………………………………………..

   

  title-woman-2

  Романтична натура

  Неземне створіння. Романтичне, піднесене, прозоре… Досить рідкісна істота в сьогоденні, від цього особливо цінна. Вона любується заходами сонця, годинами дивиться, як росте трава, у неї своє спілкування з літературою, вона може писати вірші і точно знає на пам’ять кілька десятків творінь класиків.

  В стосунках: Стосунки з такою можуть дуже різнитися. Якщо вона обділена інтелектом – час зробить з неї екзальтовану дивачку, яка почне дратувати вас своїм захопленням вами за будь-якої нагоди: «Ой, любий! Ти так гарно сьогодні склав трусики в корзинку для білизни!», – сплеснувши в долоні одного разу скаже вона, і це буде остання фраза – той самий натиск на спусковий гачок, який заставить вас спакувати речі в валізу, і дременути геть, світ за очі…
  Якщо ж ця особа має розум – це дійсно неоціненний скарб! Саме такою хочеться опікуватись, захищати, і піклуватись про неї. З нею кожен чоловік зможе відчути себе поруч справжнім мужчиною.

   

  title-woman-3

  Благодійниця

  Добра, душевна, сердечна особа, яка всім допоможе, всіх підтримає, та всіх врятує. Як правило, ціною власного успіху та комфорту. Оспорювати той факт, що це найдобріші люди на землі – дурна справа. Дійсно, добріших за них не знайти. Чим безсумнівно користуються інші. Проте, її добровільне принесення себе в жертву щастя їй не приносить: віддаючи себе сповна без останку, одного разу залишається ні з чим, перестає більше бути цікавою (адже взяти більше нічого) і залишається однісінька. Самотні пані з котиками та песиками – це саме той образ.

  В стосунках: З ними важко в стосунках. Людина, яка виносить з дому останнє, аби комусь допомогти, або яка зривається посеред ночі і летить рятувати подругу – кому таке сподобається? Їх ніколи немає поруч, вони завжди виконують якусь велику місію, і єдиний спосіб привернути їх увагу – це теж стати немічним та потребуючим допомоги. А це зовсім не те, що потрібно справжньому мужчині, який сам прагне рятувати та бути для когось сильним. Рано чи пізно стосунки з такими закінчуються крахом. Добре з «благодійницями» лише безхатченкам, яких одного разу вони приводять до себе додому, відмивають, відгодовують, рятують і «виводять в люди», а потім же ж опиняються ними покинуті, або трішки опустившимся мужчинами, які люблять чимось позловживати чи давно перейшли на шлях «просвітлення» – тобто, ні грошей, ні цілей, ні здобутків.

   

  title-woman-4

  «Свій пацан»

  Мабуть, в кожному дворі була хоча б одна така дівчинка, яка нічим не відрізнялась від хлопчиків. Вона тобі і прикурити допоможе, і до сусіда за горіхами з тобою полізе, і на «шухері» постоїть, і лайливе слівце так застосує, що в тебе вуха завернуться у трубочку … від заздрощів. «Свій пацан!» – говорять до неї хлопці, а вона цим безмежно пишається, бо поки інші дівчатка тільки кидають перші несміливі погляди на протилежну стать і навіть уявити бояться, як сказати цим вже сексуально цікавим об’єктам «Привіт!», ця тим часом просто купається в хлопчачій увазі. Тільки це до пори… Одного разу наступає момент, коли хлопців раптом починають цікавити дівчата! І от тоді починаються проблеми… їх цікавлять дівчатка – тобто, ті, що у платтячках, туфельках, з білявими чи чорнявими локонами (без різниці), довгими віями, ніжним поглядом і злегка підфарбованими губками, від яких пахне пряниками і квітами. А не цигарками і пивом. От тоді «свій пацан» починає терпіти фіаско. Якщо хлопці нормальні, пацани їх не цікавлять…

  В стосунках: Мало хто наважиться на стосунки із ними взагалі. Якщо все ж наважиться, то на нього чекатиме важка і тривала конкуренція. А там вже хто кого переможе… Іноді в таких історій бувають навіть щасливі кінці.

  Маленький секрет чисто для чоловіків: буває так, що у одній жінці криється відразу кілька особистостей. І тоді ви у щойно вируючій упередженнями Феміністці раптом помічаєте Монашку. Або в Свояцькому пацанові – Душу…

   

  title-woman-5

  Феминістка

  Нещадно бореться за свої права та за права усіх жінок в своєму оточенні. В усьому бачить статеву дискримінацію, наприклад, у світлофорі пішохідного переходу, де чомусь малюють лише хлопчиків, чи у віршику про «палку та огірочок», з яких вийшов, знову ж таки, чоловічок, а не жінка. Часом виходить за ці обмежені рамки, повертає свій погляд у світ, де починає воювати за знедолених арабських красунь, замотаних в «покривало», і навіть допустити не хоче, що ці «поховані під покривалами» красуні в рази щасливіші за неї. Її улюблені інструменти шліфувальна машинка та молоток, а не пилочка для нігтів та міксер. Та й узагалі! Які нігті, який манікюр? Яка випічка? Це знову ж таки дискримінація! Чому чоловіки не прикрашають себе для жінок, і не стовбичать для них на кухні? Чим вони кращі? Сучасна жінка є абсолютно рівною, і живе для великих звершень! Звичайно, ми трішки перебільшили (хоча й таких персонажів в чистому, клінічному варіанті вистачає), але кількох осіб з свого оточення ви тут точно впізнали.

  В стосунках: З толерантними, витриманими та спокійними чоловіками вживаються досить добре. Та це лише завдяки мудрості чоловічої половини у цій парі. Живуть такі стосунки допоки терпіння живе в чоловікові. Як тільки чоловік досягає якогось з етапів перехідного віку – настає криза.

   

  title-woman-6

  Нормальна

  Хороша жінка. Може бути справжньою красунею. Вправна в усьому – в господарстві, із дітьми, на кухні, якщо працює, то й в роботі. Коли захоче, встигає все. Чоловіки такими задоволені. В якійсь мірі – це практично ідеал жінки в очах чоловіка. Вони не ставлять зайвих питань, і гарантують сімейний затишок. Таких жінок чоловіки часто звільняють від здобування «мамонта» і повністю забезпечують їх власноруч. От тільки…

  В стосунках: Що ще хотіти чоловікові в житті, якщо у нього така жінка? «Нормальна в усіх відношеннях» – кажуть його друзі. «Нормальна» – говорить він сам собі… і починає шукає яскравих вражень на стороні. Нормальне – не може бути вражаючим. А здоровому мужчині, якщо він справжній, враження потрібні, як повітря. Бо інакше він втрачає себе, втрачає ту саму надцінну мужність та й просто не живе повноцінно. «Нормальна» – це саме той типаж жінок, яким зраджують найчастіше. Зраджують, картають себе за це, знову зраджують, сумніваються, чи варто проживати остаток свого життя ось так «нормально» чи краще піти, щоб пожити як слід, особливо коли їм зустрічається яскрава особа (а вона зустрічається) і майже ніколи не йдуть… Бо що скажуть люди? Та й діти є улюблені… Так і живуть, подавляючи себе, і гірко шкодують про це у старості, коли вже змінити нічого не можна.

   

  title-woman-7

  Творча особистість

  Не зважаючи на вік, ці жінки назавжди в Душі залишаються дітьми. Всередині Творча жінка вся зроблена із бантиків, метеликів, рюшечок, вени у неї з мережива, серце – у квіточку, Душа – в милу рожеву смужечку. Її легко образити, будь-який натиск її лякає, вона не вміє оборонятися, в неї це завжди виходить якось недолуго, від чого вона губиться і відразу плаче. Як ніхто інший, Творчі жінки потребують турботи, піклування та захисту. Якщо ж їм створити належні умови – ви прийдете в цілковитий захват від того, на що вони здатні! Вони ніколи не перестають дивувати і захоплювати.

  В стосунках: з ними дуже і дуже цікаво. Життя вирує в них в якійсь несамовитій формі. У них ніколи не закінчуються ідеї, причому, це стосується як побуту, так і відпочинку, та й взагалі усіх сфер життя. Ліжко із ними – теж окрема історія, описувати яку ми тут не будемо, оскільки це вийде за рамки 18+. Якщо ви зможете забезпечити такій жінці гідний тил (надійність і захист) – кращої супутниці не варто шукати. Щастя вам гарантоване! І це саме той випадок, коли «і жили вони щасливо, і померли в один день».

  true-story

   

  title-woman-8

  Душа

  Як і все божественне, ця жінка містить в собі все – ясний розум, добре, чуйне серце, глибину, яскравий темперамент і дуже неординарний характер. Вона ніколи не буває однаковою. Іноді важко взагалі зрозуміти, яка ж вона насправді, бо кожного разу бачиш в ній щось інше. Може все життя залишатись для оточуючих загадкою і ніколи не перестати їх дивувати. Вся ця особливість також відображається і на зовнішності.

  В стосунках: Це ідеальна супутниця для чоловіка. Повністю розділяє життєві інтереси свого обранця. Чим би він не займався, вона знайде спосіб, як його надихнути і зуміє своєю любов’ю і вірою зробити його вдесятеро сильнішим. Коло таких жінок чоловікам вдається абсолютно все! До того ж, цей типаж володіє непідробною сексуальністю – тією, що йде від самого серця, і проникає в партнера добротою до молекулярного рівня. При цьому, ці жінки ніколи не втрачають себе, завжди мають власне коло захоплень і живуть у повній гармонії з собою та світом.

   

  title-woman-9

  Стіна

  Вірна, порядна, віддана. Вона завжди ваша цілком і повністю. В ній ви ніколи не будете сумніватись, адже вона не дасть вам жодного приводу для цього. У таких жінок сильний і витривалий характер. Мало що може вивести їх із рівноваги. Коло них легко переносяться незгоди, неприємності, буревії. Вже саме перебування коло такої жінки дає відчуття спокою, рівноваги, стабільності і навіть якогось затишку. Це сильні особистості, з міцним глибинним «каркасом». Але важко переносять зміни. Більше того, зміни можуть їх зруйнувати, тому вони ніколи не рвуться вперед, не намагаються зайняти лідируючих позицій, і все життя можуть пропрацювати на одній, часто не надто цікавій, посаді.

  В стосунках: З одного боку, надійнішої людини не знайти. Але от з іншого… чи легко вам зсунути з місця стіну? Ні? Так само і з цією жінкою. Так, вона може вам стати надійною опорою, але коли справа стосуватиметься якогось руху, розвитку і якихось помітних змін, вона буде стримувати вас і не дасть просунутись ні на крок. Стабільність – ось що для неї важливо. І заради цієї стабільності вона готова відмовлятись від мрій – краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Та й мрій, як таких, у неї немає. Їй завжди вистачає того, що є. Про розвиток коло такої жінки ви можете забути. Але якщо ви не з тих натур, які жагуче прагнуть великих досягнень, саме ця жінка може стати ідеальною для вас.

   

  title-woman-10

  Фатальна жінка

  Жінка-легенда. Заради таких в усі віки чоловіки йшли на подвиги, підкорювали нові землі, стирали з лиця землі її ворогів. Є щось у них таке містичне, загадкове, що чіпляє за самі нутрощі і підкорює цілковито, абсолютно, несамовито, захоплюючи чоловіків в добровільний полон без останку.

  В стосунках: Стосунки з ними не обіцяють нічого хорошого. Спершу заради них навіть найврівноваженіші чоловіки кидають все – сім’ї, дітей, друзів, захоплення, кидають до їх ніг всі свої статки, вони це все приймають, а потім абсолютно спокійно, як самки богомола, відгризають їм голови, і роблять з них собі намисто. На щастя всіх чоловіків – таких дуже мало!

   

  title-woman-11

  Бос

  В її основі чоловіча сутність вагомо переважає над жіночою. Це помітно навіть ззовні – чоловічі манери, інтонації, думки, інтереси, різкість та конкретика. При цьому, з естетичної точки зору вона може мати цілком жіночну зовнішність, на яку з часом особливості характеру все ж накладають відбиток. Вона лідер по своїй натурі. Легко очолить практично любу «зграю», наведе в ній лад, побудує ієрархію, а потім підімне під себе з допомогою своїх вірних «псів» любого конкурента.

  В стосунках: це як перша вчителька, тільки на все життя. Ти завжди щось будеш робити не так, а вона завжди знатиме, як краще. За гарно вирішену задачу чи хорошу поведінку вона буде заохочувати, можливо, навіть сексом, але за помилку – нещадно карати. Підходить тим, хто любить певні гострі відчуття, пов’язані з покорою. Постійний мандраж, як на екзамені, і відчуття гострої шпильки на твоїх яйцях, гарантовано. Життя з начальницею – це екзамен довжиною в життя і все життя в напрузі, немов коло трансформатору.

   

  title-woman-12

  Узурпатор

  Демон в жіночому образі. Часто дуже привабливий, та білий і пухнастий на вигляд. Не йде на жодні компроміси! Якщо із Босом про щось ще можна домовитись, то з цією – у вас жодних шансів. Вона давитиме на вас лише тому, що їй подобається тиск. Верховенство, першість  – єдине, що по-справжньому цікавить її у цьому житті. Бути зверху – її ціль, її хобі, її мета. Насправді, це і є справжнісінький мужик, ось тільки з тілом йому не пощастило. Подарував би Боженько такій яйка, вона була б об’єктом пристрасті всіх жінок довкола та героєм дівчачих легенд. Саме таких цілеспрямованих чоловіків зараз дуже не вистачає…

  В стосунках: які стосунки???? Чоловіки, рятуйтесь! Рятуйтесь, поки ще є шанс!!!

   

  Як ми уже писали, жінки часто криють в собі відразу кілька сторін, або з часом переростають в інший образ. Проте, як правило, це досить суміжні категорії. Творча Жінка може бути також Душею, а Фатальна – Босом. Та майже ніколи в одній особистості не можуть вжитися дуже далекі і фактично протилежні категорії – жінка “Свій пацан” навряд чи колись стане Босом, як і Монашка Узурпатором. Майте це на увазі, коли знайомитесь чи заводите нові стосунки! 😉

   

  Що ж, всі секрети ми вам відкрили, далі – справа за вами!
  Будьте щасливі! Прекрасних вам стосунків!

   

  Спеціально для сайту UA482
  з любов’ю Аніма Юліана,
  Душевний лікар, психолог, інтим-консультант, life –коуч.

  Сторінка автора у Facebook
  Сторінка автора у VKontakte
  Skype: yulianka_7778
  При передрукуванні матеріалів статті посилання на news.ua482.com.ua обов’язкове!

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку