• banner
 • Діти київської школи стали Святими Миколаями для своїх онкохворих однолітків

  3-А клас 57-ї школи міста Києва на свято Миколая не чекав цього року подарунків для себе. Замість цього дітки самі стали Миколаями для своїх ровесників, турбота і любов для яких сьогодні не просто приємність, а єдине джерело сил до життя – чуйні школярики та їхні батьки зібрали подарунки та передали їх у  Центр для онкохворих дітей «Дача».

  Про проект «Дача»
  Лікування онкозахворювання у дітей може тривати місяцями, і на цей період родина повинна знайти помешкання, адже дитині постійно потрібен догляд. Винайняти готель на декілька місяців чи квартиру для більшості – неможлива розкіш. Як вийти з такої складної для сімей ситуації придумали у благодійному фонді «Запорука» і створили проект «Дача» – будинок з цілком домашньою атмосферою, де сім’я важкохворої дитини може знайти прихисток, перепочити від лікарняних стін, набратися сил, одержати допомогу психолога, і просто побути в родинному колі без сторонніх очей, що дуже важливо для хворих дітой. Дача – місце, де відчай та тривога, страх та біль, перетворюються на силу, віру і впевненість у власній перемозі.  Це єдиний подібний центр в Україні. Більше інформації про нього ТУТ, або на сторінці в Facebook.

  Великі святкові коробки відразу створили ажіотаж серед «дачників», магічний настрій і загадкову атмосферу, тобто, забезпечили діткам все те, за що саме всі ми любимо зимові свята, і чого під час лікування від таких страшних хвороб бути не може. В коробках ховалась випічка, виготовлена самими школярами, які перед цим пройшли майтер-клас з випікання мигдалевого печива, повна збірка Гарі Поттера для бібліотеки Центру, і, головне, листівки, зроблені маленькими ручками та підписані непевним дитячим почерком разом з «Історією про маленького Мигрика». Згодом, переповнені  хвилинами радісного очікування  дітлахи, після процедур, гризли своїх «миколайчиків», яких знайшли хто під ковдрою, а хто в чобітку. Дісталось абсолютно всім!

  zaporuka-3

  zaporuka-1

  zaporuka-2

  zaporuka-4

  zaporuka-22 zaporuka-23

  zaporuka-5

  zaporuka-6 zaporuka-7 zaporuka-8

  zaporuka-9

  Ініціатором такої чудової ідеї стала Наталя Потапенко.

  Неймовірно тепло стає від однієї лише думки, що діти з самого малечку ростуть чуйними та добрими, адже це наше з вами майбутнє, і воно, з огляду на такий факт, точно буде набагато кращим за сьогодення.

  У всеукраїнського ж благодійного фонду «Запорука» (їх сторінка на Facebook) ще дуже багато гарних ідей та вже реалізованих проектів. Так нещодавно вони організували два успішних фестивалі “Червоні носики” у Києві та Львові, виручені кошти від яких дозволили придбати цитоцентрифугу з усіма необхідними медичними аксесуарами для лабораторії Західноукраїнського дитячого медичного центру у Львові.  А ще раніше зібрали кошти на придбання візуальної системи з реагентами вартістю 87 000 гривень для гістологічної лабораторії Національного інституту раку у Києві, яка дозволяє швидко здійснювати аналізи та визначати максимально точні діагнози.

  zaporuka-10

  А ще вони вже вдруге випустили диск з українськими колядками і щедрівками від вітчизняних зірок Олега Скрипки, Піккардійської терції, Павла Табакова, гурту Менсаунд, Юлії Лорд, Росави та інших знаменитостей, аби усі виручені кошти знову направити на щось важливе та потрібне.
  zaporuka_10
  Тож, зробіть у їхні хороші справи і ви свій внесок при нагоді. Скриньки фонду із впізнаваним логотипом сьогодні ви можете зустріти практично будь-де – у супермаркетах, кафе, ресторанах, інших закладах по всій країні.
  Змінюймо наш світ разом!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку