Дізнайтесь, чи є у вас якісь екстраординарні особливості

Вчені стверджують, що раніше екстрасенсорними здібностями володіли абсолютно усі люди. На доказ цього одна з теорій свідчить, що багато тисяч років тому наш мозок був набагато більшим, ніж сьогодні. Ці «додаткові» ділянки мозку відповідали за передчуття, передбачення, гостроту чуттів (наприклад, гостріший слух, нюх, зір).

Але схильність, якщо не самі екстраординарні особливості, характерні людям і сьогодні. Більше того, вченими було помічено, що здібності різних напрямків можна вивести в певні категорії, і детектором їх служать … очі. Існує думка, що за кольором очей можна з легкістю визначити, якими екстра-талантами володіє людина.

 

Очі – це взагалі найвірніше інформаційне джерело, за допомогою якого можна дізнатися все про будь-яку людину. Іноді варто лише заглянути у них. Але сьогодні ми поговоримо про те, якими паранормальними здібностями наділив вас колір ваших очей.

Отже…

Кароокі ясновидці

eyes-1

Фахівці стверджують, що раніше всі люди на нашій планеті мали саме темний колір очей. Тому якщо Ви зустрінете людину з карими або чорними очима, будьте певні, що вона точно має якісь магічні уміння. Встановлено, що більшість ясновидців або людей, які володіють якимись паранормальними здібностями, мають карі очі. Вважається, що саме ці щасливчики можуть дивитися в майбутнє і вгадувати думки інших людей.

Рятівна мутація

Кажуть, що людина з блакитними очима з’явилась всього 6-10  тисяч років тому. Трохи пізніше з’явилися синьоокі і зеленоокі люди. Вважається, що це був крок вперед по еволюційних сходах. Це сталося внаслідок зміни нашою планетою своєї орбіти після зіткнення з кометою. Далі на землі відбулася різка зміна клімату, і постало питання про те, чи зможе людська цивілізація вижити взагалі. Сталося так, що люди з карими очима почали відчувати брак своєї природної енергії і насилу могли забезпечити життя і зростання чисельності населення. На щастя, відбулася мутація, в ході якої з’явилися енергійні люди зі світлими очима. Для них було в порядку речей брати відповідальність за інших і діяти дуже рішуче. У порівнянні з кароокими особистостями, у світлооких індивідів енергії завжди було в надлишку, тому саме їх поява врятувала нашу цивілізацію від зникнення.

Зеленоокі провидці і блакитноокі телепати

Є версія, що особистості, що володіють зеленими очима, вміють передбачати майбутнє. Що стосується блакитнооких, то їм під силу читати думки і прекрасно розуміти емоції і почуття оточуючих. Також цікаво, що люди з синіми відтінками райдужної оболонки є дуже емоційними, вразливими і запальними. Що стосується зеленооких, то вони схильні все тримати в собі і справляють враження спокійних і розсудливих особистостей.

eyes-4

На думку вчених, це не є випадковістю, а такі відмінності з’явилися в ході еволюції. Кароокі особистості мають потужний аналітичний склад розуму і розвинені екстрасенсорні здібності. Ніколи не намагайтеся обдурити блакитнооких, тому що вони є відмінними психологами і з легкістю читають думки оточуючих. Що стосується людей із зеленим кольором райдужної оболонки, то вони володіють даром бачити майбутнє і мають добре розвинену інтуїцію.

eyes-3

Особистості, яких природа наділила різними очима (гетерохромія), можуть належати до одного з трьох вище описаних типів. Однак складно встановити, наскільки сильно у них розвинене шосте відчуття.

Сіроокі звіздарі

Зазвичай можна дуже рідко зустріти людей з сірим кольором очей. Найчастіше в райдужній оболонці присутній ще якийсь відтінок: бурштиновий (тоді вони здаються більш темними), блакитний або зеленуватий. Однак якщо ви зустріли людину саме з таким відтінком очей, то це говорить про те, що вона цілком може мати дар до ворожіння або хіромантії. Крім цього, власники очей «сталевого кольору» мають пристрасть до астрології.

eyes-5

Щоб зрозуміти людину, іноді, крім того, щоб заглянути в глибину її очей, потрібно просто звернути увагу на їх колір, і тепер у вас є ключики-відмички, завдяки яким це розуміння значно покращиться.

За матеріалами palubovnica.ru

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку