• banner
 • Фотошедеври. Цікаве місце, цікаві персонажі

  Ці неперевершені роботи, які викликають бурю емоцій, захоплення і безкінечне бажання дивитись на них знову і знову, належать двом фотографам: Laurent Vilbert та Driss BenMalek. Рідко зустрічається щось подібного рівня краси та глибини. Та найважливіше у цих роботах все ж моделі – Sadek El Bahjaoui, артист-наїздник з Марокко, якому й належала сама ідея фотосесії, та його вихованці – коні андалузської та лузітанської порід.

  horses_art_project_1

  І звичайно місце…

  Дійство відбулося у старій фортеці портового міста на атлантичному узбережжі Марокко Ель-Джадіда (араб. الجديدة‎, фр. El Jadida) або, як його ще називають, Мазарґан (порт. Mazagão). Фортеця, що була збудована у 1514 році португальцями, сьогодні входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і активно приваблює у місто туристів.

  horses_art_project_8

  “Вже 5 років поспіль я потайки мріяв привести своїх коней в цю просто таки магічну споруду і створити щось подібне. Сьогодні ця мрія збулась, і тепер я відкрив своє серце новим мріям про ще багато інших подібних проектів і місць по усьому Королівству”, – говорить Sadek El Bahjaoui, – “Щиро дякую Його Високості принцу  Moulay Abdallah Alaoui, президенту Королівської марокканської Федерації кінного спорту, за створену підтримку та сприяння”.

  horses_art_project_7

  horses_art_project_6

  horses_art_project_5

  horses_art_project_4

  horses_art_project_3

  horses_art_project_2

  horses_art_project_11

  horses_art_project_10

  І ми від себе також подякуємо усім, хто був причетний до створення цих фотошедеврів, за приємні миттєвості, які вони нам подарували.

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку