• banner
 • Інтернет сколихнуло фото білки, як втратила домівку

  Дерево, в якому вона жила, спиляли за час її відсутності.

  squirrel-2

  Це фото за два дні зібрали понад півмільйона переглядів.

  squirrel-1

  На сайті Imgur були опубліковані знімки білки, яка, повернувшись додому, виявила, що її дерево спиляно, передає Mashable. Розгублена тварина довго сиділа озираючись по сторонам, і було явно зрозуміло – вона у відчаї і не знає, що тепер робити. Дерева, яке було її будинком, немає. Домівки більше немає. Куди піти? Де сховатись?

  Ця ілюстрація дуже явно демонструє усьому людству, що ми робимо з тисячами тварин, коли масово вирубуємо ліси, чи забруднюємо водойми, чи спалюємо стерню на полях.

  Розгубленість тварини, яку ми чітко проглядаємо на фото, доводить також й інше – тварини мають глибше розуміння та усвідомлення життя, ніж переважна більшість людей привикли вважати. Вони мають свої прив’язаності, які бувають дуже сильними, сталі звички, ряд потреб і навіть почуття (принаймні, якусь їх форму).

  Автор знімків розповів: “Ця білка жила на дереві. Ми її часто тут бачили. Однак два тижні тому наші сусіди вирішили його спиляти. Мабуть, варто було якось потурбуватись спочатку про те, щоб знайти для білки новий прихисток, як показує теперішня ситуація. Ніхто такого не сподівався”.

  “Це вперше, коли довелось побачити білку в такому розпачі, що повернулась назад на місце, де колись був її будинок…”, – додав він, – “Здається, вона думає: Що ж трапилось? Я так хвилююся… Я знаю, що мій дім був саме тут, але де решта дерева? Можливо я помилилась, і десь не там звернула?”

  Всього за два дні знімки з білкою, примусово виселеною з власного будинку, зібрали понад півмільйона переглядів небайдужих інтернет-користувачів.

  В будь-якому випадку, ми сподіваємось що і ця тваринка, і усі інші, в життя яких нахабно втрутилась людина, знайдуть собі новий комфортний дім, і більше не зазнаватимуть від нас такої шкоди.

  За матеріалами www.irishexaminer.com


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку