• banner
 • Казкове містечко хобітів з “Володаря перснів” насправді існує! (фото)

  Казкове містечко Хоббітон – знамениті будиночки з “Володаря Кілець”. Найчарівніше село, екранізоване в популярній трилогії “Володар кілець”, існує.

  Hobbiton-5

  Hobbiton-10

  Hobbiton-11

  Село Хоббітона, що прославило Нову Зеландію на весь світ, можна назвати однією з головних визначних пам’яток країни. У це містечко, розташоване неподалік від міста Матамата, щорічно приїжджають тисячі шанувальників Толкієна. Трилогія «Володар кілець» зробила дуже відомою колись звичайнісіньку новозеландську ферму.

  Hobbiton-1

  Hobbiton-9

  Hobbiton-2 Hobbiton-3

  Все почалося з того, що режисер і продюсер Пітер Джексон подорожував по Північному острову в Новій Зеландії. Він шукав підходяще місце для зйомок свого нового проекту. Облітаючи місцевість на вертольоті, Пітер запримітив ферму під назвою Александер. Господарі ферми – брати Александер – жили і працювали тут, починаючи з 1978 р. Варто відзначити, що в їхньому володінні на той момент були 1250 і 300 овець бичків-ангусів. Господарство приносило гарний прибуток, і Александер не збиралися нічого міняти в своєму житті. Однак знайомство з режисером перевернуло все з ніг на голову. Сімейство заразилося ідеєю створення Хоббітона і погодилося на будівництво незвичайної села. Роботи по перебудові овечої ферми Почалися вже в 1999 році. На створення декорацій пішов майже рік! В цілому тут працювали понад 400 осіб.

  Hobbiton-12 Hobbiton-13 Hobbiton-14 Hobbiton-15

  Пітер Джексон не захотів будувати декорації з картону. Абсолютно все в Хоббітона було побудовано по-справжньому. У роботі навіть була задіяна армія Нової Зеландії. Так, наприклад, дорогу до Хоббітона протяжністю 1,5 км будували солдати. Будинки хоббітів виконані з дерева та пластику. Більш того, по всій території були розбиті гарні сади і виготовлена ​​жива огорожа з барбарису.

  Hobbiton-18 Hobbiton-19 Hobbiton-20

  У підсумку на місці колишньої вівчарської ферми з’явилися 44 хоббітських будинки, млин, арочний міст, паб «Зелений дракон» і навіть звивисті вулиці. По завершенні знімального процесу Хоббітон не стали демонтувати, а залишили все як є. Господарі ферми настільки перейнялися ідеями Толкієна, що вирішили зберегти незвичайне казкове село для туристів. Правда, з умовою, що екскурсоводи звільнять їх від постійних розпитувань відвідувачів.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку