• banner
 • Хто ви? Дізнатись про це допоможе “окастий” тест

  Тести в картинках – це проективні методики, які дають швидкі і досить точні результати. 

  Пробіжіться очима по 9-ти зображенням очей: спершу зверху вниз, а потім знизу вгору. Погляд повинен бути саме біжучим, не вдивляйтесь та не роздивляйтесь зображення.

  Тепер вам потрібно зробити 2 вибори:

  1 – ока, яке вас приваблює.
  2 – ока, яке викликає у вас відразу, відторгнення, чи просто неприємні відчуття.

  Запям’ятайте їх номери.

  glaz_test

  Перше зображення ока характеризує Вашу особистість, яку Ви приймаєте в собі.
  Друге зображення покаже Вам ту особистість, риси характеру якої Ви терпіти не можете в інших людях. І яка, з великою вірогідністю, приховується у Вас самих.

  А тепер дізнаємось результати:

  1. Довірлива особистість.

  Людина, яка пускає майже будь-кого у своє життя і серце. Вважає, що краще ризикнути і отримати травму, ніж закрити себе від людей. Нікому не показує свої страхи та невпевненість, і вважає, що сама повинна вирішувати свої проблеми. Такі люди намагається віддаватись іншим повністю, навіть якщо у самих кішки на Душі шкребуть, і допомагаючи іншим, вони заліковують власні рани.

  2. Педантична особистість.

  Людина, яка завжди намагається справити хороше враження і поступати правильно. Такі люди вважають, що їхні вчинки мають значення в житті інших. Не показують людям свого хвилювання і того, що вони засмучені. Завжди намагаються бути кращими, адже на їх думку це найменше що вони можуть зробити гаючи свій час на цій планеті.

  3. Жертовна особистість.

  Люди такого складу все своє існування намагаються знайти власне місце в житті. І де тільки не шукають його в цьому заплутаному і складному для них світі. Часто депресивні, занурені у себе, проте не показують іншим людям своїх темних думок, й часто навпаки намагаються здаватись зі сторони веселими та безтурботними. Вони пройшли через багато що, і їх заслужено можна назвати майстрами рятування себе після падінь, бо з чого вони лишень не вибирались! 

  4. Розумова особистість.

  Це люди, які люблять все обмірковувати та знаходити глибокий і прихований сенс речей.

  Часом, дуже сильно занурюються в свої думки, через що їм іноді важко повератись назад. Не показують іншим, наскільки не впевнені у всьому, в тому числі в собі. Можуть однозначно в чомусь розібратися до останньої молекули, виловити всю суть, але все ще залишитись не впевненим з цього приводу. Життя уявляють головоломкою, і не награються нею, допоки не зберуть всі частини воєдино.

  5. Загадкова особистість.

  Навіть самі для себе є загадкою… Тим, хто захоче їх спробувати зрозуміти, хочеться лише побажати удачі та усього найкращого, бо навряд чи ми коли-небудь ще зустрінемось. Ці люди – як павутина протиріч, що міняє свій настрій від подиху вітру. Варто їм знайти себе, як вони тут же змінюються і починають свій пошук заново. Вони небагатослівні, але ця мовчазність оманлива – вони, як ніхто, вміють добряче заплутати інших, а іноді й самих себе своїми діями. Воліють поспостерігати за людиною, перш ніж завести з нею бесіду, та й потім у подальшому спілкуванні так само не дуже відкриті.

  6. Чутлива особистість.

  Люди, які все помічають і нічого не забувають. Дуже чутливі і навіть найнезначніші речі можуть справити враження на них. Їх однаково легко довести як до сліз, так і до сміху. Не багатьом показують, наскільки вони тендітні, і лише особливі люди можуть заслужити такої їхньої довірі. Усім здаються дуже проникливими, і є такими насправді. З великою вірогідністю, вміють передбачати майбутні події у своєму житті. 

  7. Енергійна особистість.

  Люди, які весь час перебувають на піку енергійного збудження або… у стані закоханості. Дуже проникливі, і дуже категоричні – або люблять або ненавидять. Серединок у них бути не може. В їх головах думок вагон і ще маленький возик… Миттєво наважуються на вчинки. Мають багато енергії, але це має й побічний ефект – часто бувають нервовими. Все, або нічого – для них улюблена ставка. Іноді не можуть стриматись від того, щоб не створити драму у себе в голові.

  8. Ексцентрична особистість.

  Людина, у якої незвичайні інтереси і переконання. Трішки дивакувата. Не дуже любить правила. Найчастіше діє за принципом – «Що хочу, те й ворочу, і нехай будь, що буде». Такі люди відкриті для інших людей. Але просто в вічі смієються тим, хто намагається вас змінити. Не люблять бути частиною сірої біомаси.

  9. Інтуїтивна особистість.

  Людина, яка дуже добре розуміє світ і інших людей. Може розповісти дуже багато по виразу обличчя чи по тону голосу іншої людини. Відчувають, коли їм брешуть. І показуєте світові тільки те, що хочуть показати. Без проблемно відчувають, коли ними маніпулюють, знають, як управляти кимось, якщо це потрібно, але зазвичай не вдаються до цього. 

  Наскільки співпали результати із тим, що Ви знаєте про себе?

  За матеріалами peru.com

  Також вам може бути цікаво:
  Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому
  Це коло? Простий тест, який багато чого виявить про вас

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку