• banner
 • Маленький гвинтик в віконній рамі і велика економія цілий рік

  А ви знали, що у багатьох моделей пластикових вікон є літній і зимовий режим? Тепер будете знати. У літню пору ця опція дозволяє послабити тиск між гумовою прокладкою і зовнішньої частиною рами і дозволити повітрю більш вільно проникати всередину. Відповідно, з настанням холодів тиск можна збільшити, щоб краще зберегти тепло всередині. У країнах, де більшість будинків не мають центрального опалення, цей секрет допомагає власникам добре заощадити.

  Якщо це стосується і вас, уважно придивіться до цього простого і дієвого способу. Якщо ваші вікна підходять під цей опис, ви зможете легко перелаштувати їх з літнього режиму на зимовий.

  window-economy-main

  По суті, тут немає ніякого секрету. Потрібно лише повернути спеціально передбачений для цього гвинт на 90 градусів вліво або вправо. Залежно від того, який режим вам потрібен.

  window-economy-2

  Ось це відео (німецькою мовою) все показує в деталях. Спочатку господар «стискає» раму на півтора міліметри, тим самим збільшуючи тиск, потім зменшує його:

  Ще одна корисна порада щодо ваших вікон: раз на рік змащуйте рухомі частини рами крапелькою масла і перевіряйте, наскільки туго затягнуті болти. Це не займе багато часу, зате ваші вікна будуть як новенькі.

   

  За матеріалами: mirechudes.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку