• banner
 • Молитва змінює склад крові

  Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина почуває умиротворення, духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Але чимало також відомо випадків зцілення завдяки молитві, мироточивим іконам. Науково підтвердити цілющий вплив молитви і мира на організм людини вирішив кандидат медичних наук Михайло Лазорик з Ужгорода. Результати досліджень дали усі підстави для того, аби їх запатентували.

  mykhaylo-lazoryk

   

  Молитва має сильніший ефект, ніж ванни та голковколювання

  Михайло Лазорик – кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат, патентознавець. Запатентував 166 винаходів, над деякими з них працював спільно зі своїми студентами. Вперше ідея дослідити вплив молитви на кров прийшла Михайлу Івановичу п’ятнадцять років тому, оскільки він віруюча людина і завжди розумів всю силу святого слова. В досвіді вже були дослідження про вплив на кров голкотерапії та лікувальних ванн. Тепер його зацікавило чи змінюється структура крові під час молитви. Разом зі студентами він взявся за працю.

  На експеримент зголосилося всього 15 чоловіків та жінок, які поставили умову: не оприлюднювати їхніх прізвищ. Це були юристи, медики та люди без жодної освіти. Пацієнти хворіли на атеросклероз, гепатит В, серцеві патології та інші недуги. Треба зазначити, що дослідження не проводилося водночас над усією групою, адже аналіз крові одного забирає чимало часу.

  Перед дослідом науковці брали капілярну та венозну кров, проводили аналіз. Потім хворий (або хтось із його знайомих) читав молитви хвилин 15-20 чи то подумки, чи з молитвослова. Це і «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову брали аналіз венозної та капілярної крові, і її склад виявлявся вже зовсім іншим.

  Дуже сильно здивували результати вже першого пацієнта. Чоловік ледве вижив у аварії, в якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! В інших чоловіків – нижчий утроє. В жінок показники були менші, адже вони емоційніші. Коли дослідник співставив результати дослідження про вплив на кров лікувальних ванн та голковколювання, то з’ясувалося, що молитва має набагато сильніший ефект. Пояснити це можна тим, що під час запального процесу розвивається агресія проти збудника, а молитва діє заспокійливо. Своїм дослідженням автори підтвердили, що молитва – це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини і викликають зміни показників крові.

  До тих самих висновків вже неодноразово приходили дослідники інших країн, які вивчали вплив слів позитивного характеру на воду, склад крові та людини загалом. Тобто, те, що ми говоримо дійсно має або руйнівний характер, або життєдайний.

   

  Помазали миром безнадійне дитя – і воно стало дихати

  Одні люди скептично ставляться до дива мироточення, інші – вірять у це беззаперечно. Викладач зі студентами дізналися, що на надзвичайно серйозному рівні дослідження мира проводились в Інституті криміналістики ФСБ Росії. Як ви розумієте, рівень уваги до цих явищ найвищий. Тому ужгородський науковець вирішив вивчити безпечність мира для людини.

  До Михайла Лазорика звернулися священнослужителі православного монастиря, що у селі Кибляри Ужгородського району. Там мироточив камінь з Почаївської гори, ікона «Умиротворение погибших» та настільний дерев’яний хрест з металевим ликом Ісуса. З них монахи передали три зразки мира, але Михайло Іванович не знав, з якої конкретно святині.

  Спочатку взірці з миром перевірили на чистоту – чи не заражені вони бактеріями та грибами. За місяць посіяли вирощені бактерії і додали до них крапельку кожного мира. З трьох взірців у одному блокувався ріст бактерій, тобто миро діяло як антибіотик. Через місяць повторили експеримент. І навіть у мирі, розведеному після десяти разів, ріст бактерій блокувався! В інших двох пробах мікроби розвивалися, отже, лікувального ефекту ці зразки не мали. Вже опісля монахи зізналися, що цілюще миро – з настільного хреста.
  Поки Михайло Лазорик зі своїми студентами проводили дослідження, в обласну дитячу лікарню в Мукачевому потрапив півторарічний хлопчик, який невдало впав. Дитя перебувало на апараті штучного дихання. Батьки попросили дозволу лікарів, чи можна помазати лобика тим миром з настільного хреста. Медики, зважаючи на безнадійний стан дитини, дозволили. І сталося диво! Через 10 хвилин малюк почав дихати самостійно, а наступного дня, як запевняє Михайло Лазорик, його виписали з лікарні!

  child-praying

  Говоріть лише добрі слова і частіше моліться!

  За матеріалами: visnyk.lutsk.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку