• banner
 • Спонтанний музичний джем на вокзалі Парижу від двох незнайомців (відео)

  На вокзалі Парижу вже кілька років встановлено фортепіано для подорожуючих, аби вони мали можливість під час очікування грати та відпочивати. Іноді через це там трапляються дуже приємні речі, наприклад такі, як цей спонтанний фортепіанний джем двох незнайомців. Як чудово, що його хтось зазняв. Мужчина, ймовірно іспанець (судячи по футболці ФК Барселона у нього), награвав приємну мелодію, аж поки інший перехожий не спинився послухати, і потім не кажучи ні слова, приєднався до музикування. Що з цього вийшло, бачимо на відео. Випадкові слухачі просто розірвали зал оплесками по завершенню!

  Щодо пісні, то всі ви, звісно, впізнали чудову мелодію Ludovico Einaudi — Una Mattina з популярного та улюбленого мільйонами французького фільму «Недоторкані/1+1» (Intouchables).


  Поділіться цим імпровізованим музичним спектаклем з родиною та друзями, адже вони варті того, щоб ви їх потішили чимось приємним!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку