• banner
 • Ми помираємо щоночі

  Anima

  Так, це не метафора, це факт!

  Подивіться на дослідження вчених щодо сну і дослідження психологів про особистість людини. Щоночі відбувається трансформація особистості, а значить зранку прокидається вже зовсім інший Ти.

  Це відбувалося, відбувається і буде відбуватися поки існує людина. Різниця лише в тому, що хтось розуміє важливість снів, хтось ставиться до них байдуже, а хтось використовує дар сновидінь усвідомлено – для покращення якості свого життя або зв’язку з підсвідомістю.

   

  Чим корисний сон?

   

  Про фізіологічну користь сну ви, напевно, знаєте:

  – Відновлюється і налагоджується робота всіх систем організму;

  – Поліпшується загальне самопочуття і стан здоров’я;

  – Підвищується імунітет та стресостійкість.

   

  А ще, безперечно, сон надзвичайно корисний для психологічного стану. Про це свідчать результати досліджень: під час спокійного здорового сну оновлюється нервова система і нейронні зв’язки.
  Про все це ви можете прочитати в наукових статтях і книгах психологів.

   

  Але ми поговоримо про інші можливості сну – про дива, що відбуваються з вами уві сні.

   

  Уві сні ваша особистість – Его – відступає з лідируючих позицій контролю та переживань. Уві сні ви стаєте всім собою одночасно – усіма емоціями, страхами, усвідомлення і ментальними програмами, простіше кажучи всім тим, що приховано у вас.

  night-dream-main

   

  Для чого це? Чому це відбувається з нами?

   

  Суть у тому, що ми використовуємо свій мозок лише частково, внаслідок чого у багатьох втрачено зв’язок з підсвідомістю. А як же цілісність всієї системи та раціональність використання всіх ресурсів? Навряд чи Бог-Творець помилився, коли давав нам такі можливості свідомого і підсвідомого – мозку і нервової системи? Впевнена, що ми всі – досконалі створіння Творця. От тільки не навчилися це використовувати і реалізовувати всі даровані нам таланти.

  Тому, саме під час сну відбувається реалізація невикористаних можливостей і трансформація особистості. Перевірте самі! Ви приємно здивуєтесь, наскільки почне змінюватися ваше життя.

  Виникає питання: «Що я можу зробити уві сні?»

  І на нього є безліч відповідей у техніках «Усвідомлених сновидінь». Тому, пропоную почати з іншого питання:

   

  «Чи можуть сон і сновидіння поліпшити моє життя? Як?»

   

  Можуть!
  Для початку ВАЖЛИВО дізнатись, що все в цьому світі стає твоїм тільки через усвідомлений досвід. Якщо ви хочете досягти дійсно якісних змін в своєму житті, які не зникнуть з відходом близької людини, зміною роду діяльності, фінансової кризи чи початком війни, то доведеться потрудитися. І сама нелегка робота – це робота над собою! 😉

  Спершу потрібно подружитися зі сном. Що це означає? Це означає зробити сон своїм союзником в цікавому дослідженні своєї підсвідомості. Як це зробити? Дуже просто! – Налагодити сон, почавши зі стадії засипання.

  А саме:

  ♥ – Лягати спати тоді, коли відчуваєш легку втому в голові і тілі, а не коли тебе звалило як бойового коня після триденного походу чи відключило як завислий комп’ютер.

  ♥ – Як мінімум за годину до сну припинити планування завтрашнього дня, думки про роботу і затяжні проблеми – натомість, переключитися на щось приємне.

  ♥ – Перед сном дихати розмірено, спостерігаючи за своїм видихом, і з кожним видихом відпускаючи неприємні відчуття і негативні думки. Згодом це дихання допоможе тобі в різних життєвих ситуаціях – воно чарівне!

  ♥ – Коли приймаєш вечірній душ, уяви, що вода змиває все негативне, що проявилося за цей день. Якщо приймаєш ванну, то дозволь собі розслабитися і розчинити у воді всі печалі, потім обмий своє тіло з душу. І нехай крапельки води залишаться на твоїй шкірі – не витирай все з себе.

  ♥ – Коли засинаєш, подякуй Богові чи Всесвіту за минулий день і прости всіх, кого зможеш пробачити. Згодом твої Подяка і Прощення стануть природною невимученою молитвою, що відкриває сакральне серце і очищає душу.

  ♥ – Припини прийоми їжі як мінімум за дві години до сну  (дієтологи радять це робити взагалі за 4 години до сну). Можна випити щось тепле: воду з половинкою дольки лимона, трав’яний чай без цукру, седативний відвар і т.п.

   

  Правда, це легко і не вимагає додаткового часу та зусиль? 😉 Тоді йдемо далі!

   

  А далі у нас з вами налагодження зв’язку з підсвідомим, і кілька простих секретів:

  ● Як одержувати відповіді на будь-які питання:
  Якщо перед сном попросити своїх Ангелів або Душу дати відповідь на життєво важливе питання: «Що робити в цій ситуації?» Або «Як вирішити цю проблему?», то рано чи пізно прийде відповідь. Вона може прийти уві сні, в словах іншої людини, в спам на вашу пошту, в уривку слів з фільму або реклами, в випадково відкритій книзі, в думках і осяяннях.

  ● Як позбавитись від поганого сну і взагалі зрозуміти його причину.
  Якщо вам сниться щось страшне і ви не можете прокинутися, то одного разу зранку не спілкуйтесь ні з ким, поки не напишете листа своїй підсвідомості з питанням: «Чого я боюся насправді?». Просто сядьте рано вранці, візьми аркуш паперу, зверху напишіть це питання і пишіть весь сумбур, який прийде в голову або в ваші відчуття. Ось там і можна буде знайти справжню відповідь. І навіть якщо не знайдете її відразу, то рано чи пізно отримаєте його (див. Попередній пункт).

  ● Якщо вам сняться події, які реально з вами відбувалися.
  Якщо вам сниться ситуація, яка з вами реально відбувалася, значить ви не вирішили її, діяли в ній не в злагоді з собою – своєю Душею. Ми часто чинимо «правильно», або «законно», або «по совісті» – а насправді з почуття провини або страху. Уві сні все це вирівнюється, уві сні ми можемо порушувати загальноприйняті норми і правила. Усвідомте цю ситуацію в житті і переграйте її.

  ● Якщо ви втікаєте від когось уві сні.
  Якщо ви втікаєте уві сні і не можете зупинитись, при цьому навіть не розумієте від кого саме біжите, або образ нападника розмитий і неоднозначний, то ваша підсвідомість говорить: “Зупинись! Ти відійшов далеко від самого себе!”. Що робити? Знову беремо листок (див. Пункт вище), пишемо лист своїй підсвідомості з питанням: Від чого я втікаю? У чому я боюся зізнатися самому собі? Найчастіше ми уникаємо конфліктів або вирішення проблем, щоб нікого не образити, при цьому зраджуємо своє справжнє Я.

  ● Якщо Ви літаєте уві сні.
  Якщо Ви літаєте уві сні – це дуже хороший знак! Це сновидіння говорить про те, що ви не втратили свободу своєї Душі і дитячу безпосередність. Якщо ж вам снились такі сни тільки в ранньому дитинстві, а потім ви знову літаєте уві сні через кілька десятиліть, знайте: ваш Ангел пишається вами і несе на своїх крилах у нову реальність життя!

  ● Якщо уві сні ви займаєтесь сексом.
  Якщо уві сні ви займаєтесь сексом, при цьому не можете прокинутися і все відбувається без вашої свідомої згоди (ви не мріяли про цього партнера перед сном, або це взагалі невідома особа чи не ваш типаж), і особливо, якщо це не поодинокий випадок – ви в небезпеці! Рекомендую звернутися до фахівця з тонкопланових сутностей або, як мінімум, до психолога. Це сновидіння говорить про те, що вашою сексуальною і творчою енергією харчується якась сутність. Це може бути результатом придушення своєї сексуальної природи, магічного впливу або інших, більш індивідуальних, причин.

  ● Якщо сильно плачеш уві сні або прокидаєшся з сильним серцебиттям.
  Якщо сильно плачеш уві сні або прокидаєшся з сильним серцебиттям і не пам’ятаєш що снилося, то це означає, що твоя нервова система сильно перенавантажена. Ридання уві сні в більшості випадків говорять про самоліквідацію і загальну “загнаність”, а реакції страху – про подавлення ззовні, якому ви не чините опір через тільки вам відомі причини. Яке цьому може бути рішення? Відпочинок! Відпустка, зміна діяльності, медитація, релакс, практики дихання – обирайте будь-що, або й займіться усім відразу!

  Отже, варто зробити лише кілька простих дій, і ви легко прийдете до усвідомлення своїх сновидінь і \ або налагодите зв’язок з підсвідомістю. Як максимум вас чекає просвітлення, як мінімум – здоровий відновлюючий сон!

   

  Саме уві сні відбувається найбільша частина трансформації особистості.

   

  Сон це пасивна медитація. Сон це перезавантаження всіх програм і майже всіх систем. Якщо не чіплятися за свою колишню особистість, то одного разу вранці ви прокинетесь зовсім ІНШИМ чи ІНШОЮ. І це буде не персонаж з фільму жахів, а цілісна і абсолютно ЩАСЛИВА особистість – Істинне ваше Я!

  Бажаю вам цілісності і Щасливого ​​усвідомленого Життя!

  Будьте щасливі!

   

  Спеціально для сайту UA482
  з любов’ю Аніма Юліана,
  Душевний лікар, психолог, інтим-консультант, life –коуч.

  Сторінка автора у Facebook
  Сторінка автора у VKontakte
  Skype: yulianka_7778

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку