• banner
 • Квока – наймиліше створіння на землі

  Є у світі одне миле створіння, погляд на яке гарантовано викликає посмішку. Звуть його квока. З вигляду воно дуже схоже на великого хом’яка, але насправді це підвид кенгуру.

  квокка-1, квока-1

  Квока, як і належить цьому виду тварин, добре скаче та має сумку для маляток. Тільки довжелезного та масивного хвоста у неї немає. Зате вона вміє високо лазити, і не дивлячись на свій малий зріст, може переповзаючи подолати висоту у 2 метри.

  квокка-2, квока-2 Квока має буро-сірий колір хутра, маленькі передні лапки, довші задні, і дуже життєрадісну мордочку. Розміром тіла сягає параметрів 40-54 см в довжину, а важить взагалі від 2,7 до 4,2 кг. В дикій природі живе коло 10 років, в неволі – до 14-15. Живе в Австралії.

  квокка-3, квока-3

  Самка квоки має унікальну здатність: якщо дитинча гине, вона народжує нове, при цьому знову зустрічатися з самцем їй для цього не потрібно. Вона спаровується із ним заздалегідь, відразу після пологів, і протягом п’яти місяців в її організмі «дрімає» ще один ембріон. Якщо ж маля, яке сидить в сумці, благополучно розвивається, «дублер» народжується в свій термін — після того як старший брат або сестра виросте і звільнить сумку матері.

  квокка-4, квока-4 квокка-4_, квока-4_

  Квока дуже беззахисна перед хижаками, навіть перед домашніми кішками і собаками. Миле звірятко, мордочку якого часто осяює чарівна посмішка, зовсім не боїться людей. Все це в сукупності робить його життя небезпечним. З цієї причини представники австралійської громадськості дуже серйозно ставляться до захисту квок і забороняють цікавим туристам близько наближатись до них — порушення цього правила карається великим штрафом.

  квокка-5, квока-5 квокка-6, квока-6 квокка-7, квока-7

  Вперше квока була відкрита у 1658 році нідерландським дослідником С. Волкерсеном. Одне з найменших сумчастих Австралії (розміром з кішку) визнано найжиттєрадіснішою істотою в світі тварин.

  квокка-8, квока-8 квокка-9, квока-9

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку