• banner
 • Небесна палуба: нова опція для авіапасажирів першого класу (відео)

  Тепер подорожувати літаками стане ще цікавіше. Спеціально для тих пасажирів, яким під час польотів в літаках не вистачає видовищ, в компанії Windspeed Technologies розробили прототип оглядового майданчика для літака.

  Першокласні авіаперевізники здатні забезпечити своїм клієнтам все найкраще. Хочете швидко дістатися до пункту призначення? Будь ласка! Хочете при перельоті почувати себе як у п’ятизірковому ресторані? Немає проблем! Хочете відпочити під час польоту з таким комфортом, який пропонується тільки в найкращих готелях світу? Завжди до ваших послуг! Однак навіть найсильнішим світу цього стає нудно від такої «розкішної одноманітності», тому авіакомпанії намагаються придумати все новіші розваги, щоб заманити клієнта.

  sky-fly-deck-2

  Завдяки аерокосмічній інжиніринговій компанії Windspeed, один з авіавиробників (назва компанії поки не вказується) планує в недалекому майбутньому почати пропонувати своїм клієнтам нову опцію SkyDeck (Небесна палуба). Полягає вона в наступному. Літак модернізують, і він отримує два додаткових сидіння, які за комфортністю не поступатимуться шикарним індивідуальним місцям в першому класі. Проте, і що найцікавіше, ці крісла будуть розташовані під спеціальним аеродинамічним куполом, виступаючим за фюзеляж літака. При бажанні привілейованих клієнтів, крісла будуть підніматися на спеціальному механізмі, і перед людьми буде відкриватися безпрецедентний вид на хмари довкола літака. По задуму – у пасажирів повинно складатись враження, ніби вони самостійно парять у небі.

  skydeck

  Компанія Windspeed, яка веде розробку куполу, гарантує, що матеріал, який використовується для його будівництва, по міцності аналогічний решті матеріалів, що використовуються у фюзеляжі літака, і легко витримає будь найсуворіші погодні умови та інший зовнішній вплив, наприклад, пряме зіткнення з птахами (ви не уявляєте, скільки щорічно птахів буквально врізаються у літаки під час польотів).
  sky-fly-deck-3Сам купол і механізм, який буде піднімати сидіння SkyDeck, додадуть додаткової ваги літаку, що знизить кількість пасажирських місць і вагу багажу, який він зможе перевозити. Відповідно, все це повинно знизити і прибутковість від польоту. Однак авіаперевізник може компенсувати це зниження шляхом установки дуже високої ціни на опцію SkyDeck (зрештою, мова йде про ексклюзивність) або ж розподілити ціну опції на більше число пасажирів, які захочуть випробувати нові відчуття. Тому, в кінцевому результаті це дозволить, навпаки, підвищити прибутковість.

  Концепт, який протягом декількох років може стати реальністю, після того як дизайн і всі необхідні деталі будуть доведені до досконалості, за рівнем більше підходить для якого-небудь першокласного приватного морського судна. Однак можливість в повній безпеці і комфорті помилуватися красою неба на висоті 10 000 метрів здається дуже привабливою. Навіть незважаючи на потенційно дуже високу ціну цієї можливості, нестачі серед бажаючих випробувати нові відчуття у компанії, яка буде їх пропонувати, точно не буде.

  Сподіваємося, що насправді все це виявиться таким самим прекрасним, як і у відео. Залишилось лише дочекатися фактичної реалізації ідеїЦе дійсно може виявитись надзвичайно захопливим!

  Також вам може бути цікаво:
  Як злітає українська “Мрія” – гордість вітчизняної авіації Ан-225

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку