• banner
 • Ніколи не кажіть це своєму мужчині!

  “Ти моє сонечко”

  А також «мій зайчик», «мій котик», «мій маленький», «няша», «пупсик», і інші зменшено-пестливі форми слів! Самі по собі ці прізвиська, сказані в пориві любові, не є шкідливими. Але тільки не тоді, коли вони використані у звертанні до вашого чоловіка. Пам’ятаєте: «Як корабель назвете, так він і попливе»? Те ж саме можна сказати й про чоловіка. Називаючи коханого зайчиком, ведмедиком, лапусиком та іншими ніжними слівцями, у підсумку ви можете отримати собі персонального 100-кілограмового зайчика – такого ж боязкого та нерішучого. Але ж закохалися ви, швидше за все, в впевненого в собі чоловіка. Ще гіршими можуть бути наслідки, коли ви називатимете свого чоловіка «маленьким» чи «малюком». У цьому випадку ви ризикуєте перетворитись на мамочку дорослого мужчини, і замість надійного сильного плеча поруч, обзаведетесь інфантильною істотою, нездатною самостійно прийняти рішення.
  До того ж, ви взагалі знаєте, що тотальну бішість чоловіків насправді аж коробить, коли вони чують, як до них звертаються “киця”, “пуся”, “мася” чи подібно тому?!

  do-not-say-this-for-your man-1

  Забудьте про ці надмірні ніжності і знайдіть мужнє прізвисько для свого коханого, яке відображатиме те, чого ви очікуєте від свого чоловіка. Підійдуть також звертання «любий» та «милий».

  «Я все зроблю сама»

  Не перетворюйте коханого чоловіка в безвідповідального жителя диванного царства. Так, ми знаємо, що ви самостійно можете вирішити всі господарські проблеми по дому, поїхати в супермаркет за продуктами, забрати дітей зі школи і вивчити з ними уроки. Ми знаємо, що ваш знайомий майстер з СТО допоможе вирішити всі проблеми з власним автомобілем. Ми знаємо, що ви зумієте забити цвях, щоб повісити картину. Ми знаємо, що ви молодець! А молодцем годилось би бути чоловікові. А ви повинні бути розумницею. Розумницею, яка чудово розуміє, що якщо вона все робитиме сама, чоловіку нічого не залишатиметься, як розслабитись і навіки забути, що й у нього повинні бути якісь обов’язки по дому та проявлення турботи про вас. Будьте розумнішою, будьте слабкою, і дайте змогу вашому мужчині проявити свою сильну сторону, яка є в його природі з народження.

  Знімаючи з чоловічих плечей тягар турбот і відповідальності, ви додаєте їх собі. Мрієте знайти в чоловікові надійну опору? Залиште цю фразу для інших моментів життя.

   

  «Як у тебе з грошима?»

  Уявіть собі сім’ю – дружина-годувальниця і чоловік-дармоїд. І не важливо, чим насправді займається коханий чоловік. Дивиться цілодобово спортивні матчі по ТБ в компанії пляшечки пива з рибою. Займається творчою діяльністю, результати якої нікому не потрібні. Доглядає за будинком і дітьми. Відносини, в яких жінка заробляє значно більше чоловіки, непрості в будь-якому випадку. Залишаючи гроші на тумбочці на пиво, фарби або цвяхи, жінка на підсвідомому рівні відчуває – щось не те в цих відносинах. Звичайно ж, крім тих випадків, коли заможна леді свідомо утримує чоловіка.

  Даючи чоловікові гроші, ви принижуєте чоловічу гідність та вбиваєте у ньому прагнення заробляти більше, а значить і реалізовувати себе.

  Не менш поганою ідеєю є звичка відбирати усі гроші в чоловіка. Чоловік – добувач в родині. І для того, щоб ця функція не атрофувалась у нього, він повинен мати постійний доступ до свого «мамонта», аби в любий момент вкотре відчути свій потенціал і надихнутись на нові пошуки здобичі та «полювання».

   

  «Де тебе носило?»

  Якщо чоловік захоче розповісти коханій жінці про те, як він провів день, він обов’язково це зробить. Фразами в стилі «Де ти був?», «Хіба нарада може закінчитися в 23:00?», «Чому ти приїхав з відрядження на день пізніше?» Жінка тільки змусить його придумувати якусь більш-менш правдоподібну версію відповіді. Спеціально для Вас. Вам це потрібно? Вам подобається жити в спровокованому вами ж світі ілюзій?

  Практично кожна жінка боїться втратити свого коханого, але встановлюючи тотальний контроль, ви проблему не вирішите. Намагайтеся довіряти своєму партнеру. Якщо ж ви знаєте, що він дійсно «ходить на сторону», зробіть правильні висновки. Скандалами нічого не зміниш, на жаль.

  До речі, дізнайтеся також від яких жінок чоловіки ніколи не йдуть у нашій іншій статті.

  do-not-say-this-for-your man-2

  «Ти не хочеш мене розуміти!»

  Чи не буде це великим секретом, що іноді жінки й самі себе не можуть зрозуміти. То що вже тоді говорити про чоловіків! Ми проводимо багато часу, вибираючи одяг, колір губної помади і зачіску, змінюючи все це за один збір по кілька разів. Перед тим як зробити замовлення в кафе, довго і прискіпливо вивчаємо меню, кілька разів перечитуючи ті 2-4 стобчики з назвами страв. І все тому що не можемо зрозуміти, чого бажаємо. Тому не вимагайте від коханої людини неможливого. Зрештою, йому набридне, і він піде до більш розсудливої та врівноваженої жінки.

   

  «Ти не вмієш цілувати, обіймати…»

  Жіночі закиди можуть відноситися до будь-якого прояву почуттів. Приміром, кохана людина, на думку його другої половинки, не вміє пристрасно обіймати й цілувати, проявляти ніжні почуття до своєї коханої і навіть … займатися коханням. Говорити про останнє вголос – фатальна помилка.

  Будь-яке приниження чоловіка призведе до охолодження почуттів і розставання. Це просто питання часу і наявності у коханої людини терпіння. Хтось піде після першої фрази, хтось – після десятої. Якщо чоловік дійсно чогось не вміє, підкажіть йому, спрямуйте його. Навчіть його. Інакше його навчить інша.

   

  «Милий, ти мене любиш?»

  Чоловік, який дійсно любить свою жінку, обов’язково покаже почуття на практиці. Але це не обов’язково будуть щогодинні зізнання в коханні, дзвінки та повідомлення на телефон протягом дня. Способів, за допомогою яких чоловіками виявляються ніжні почуття, безліч. І це все, в основному, зв’язано з якимись діями і турботою про жінку. Він може піклуватись про те, щоб ви тепло одягнулись, чи про те, чи вдосталь у вас грошей на дорогу, або ж про те, чи ви не голодні. Взагалі, тема «ситості» один з найбільш виразних проявів чоловічої любові (про мамонта ще пам’ятаєте?), і вам його не варто ігнорувати – якщо чоловік піклується про те, як вас нагодувати, значить точно любить, й зайвих слів не треба! А от питаючи кожного разу «Ти мене любиш?», ви відношення вашого чоловіка до вас не поліпшите. Правда тут ось яка: якою б не була ситуація насправді, він скаже у відповідь «Так!», аби тільки лишень ви відчепились.

   

  «Ти не зможеш цього зробити!»

  Слова «Ти не зможеш це зробити!» працюють ще агресивніше, ніж «Ти не вмієш це робити!». Звісно, ви хочете зіграти як вправний гравець у покер, і блефуючи, спонукати його на потрібні вам дії. Дійсно, звучить як виклик, але будьте впевнені, чоловік на нього не клюне. А якщо і клюне, то назавжди запам’ятає ці образливі слова, оскільки сумніви у його спроможності сама справжнісінька образа.

  Люди у відносинах повинні підтримувати один одного, надихати на різні досягнення, а не додавати невпевненості у власних силах. З часом чоловік обов’язково знайде собі жінку, яка буде нахвалювати і підтримувати його. Постарайтеся в будь-якій ситуації говорити: «Ти найкращий!».

   

  «І про що ти думав?»

  Начебто безневинні слова. Логічно запитати чоловіка, про що він думав, коли виїжджав на червоне світло світлофора і потрапив у ДТП. Або поїхав за покупками в супермаркет, залишивши вдома гаманець. Але в цих словах криється прихований підтекст – ти не здатний приймати правильні рішення і подумати здоровою головою, тому навіть не пробуй це робити без мене. Не принижуйте так коханої людини.

  do-not-say-this-for-your man-3

   

  «Ти не чоловік!»

  Ці слова вб’ють наповал будь-якого чоловіка. Спокійні чоловіки зроблять вигляд, що пропустили їх повз вуха, упакують валізу і поїдуть геть. Не важливо, коли це станеться. Після першої фрази або після десятої. Нестриманий партнер вдарить (і не дивуйтесь, якщо це відбудеться) або відповість аналогічно. У будь-якому випадку подібні слова не залишаться без відповіді. Сумніватись у чоловічій спроможності не можна ні за яких обставин!

  За матеріалами  dekuevo.mobi

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку