• banner
 • Нитки-обереги на зап’ястя. Значення кольорів.

  Нитки-обереги в українському народі здавна вважаються надійним захистом від поганого ока, вроків, порчі і інших неприємностей. Це не є запозиченою традицією, як помилково вважають сьогодні. Так само, як кольори на вишиванках, кольори на нитках-оберегах мали різне значення, і для різних випадків пов’язувались інші нитки, або навіть композиції з кількох кольорів.

  Такий талісман легко можна зробити самому. Нитки для цього можна брати будь-які – вовняні, капронові, шовкові і т.д., адже їх вплив залежить лише від обраного вами кольору.

  nitka-2

  Значення кольорів ниток-оберегів:

  Білі

  Білі нитки сприяють прагненню пізнати нове, зроблять вас більш стрімкими і допитливими, надають тягу до знань. Дуже часто, батьки одягали білі нитки-обереги своїм дітям-школярам, щоб прищепити їм бажання вчитися.

  Жовті, оранжеві

  Жовті та/або помаранчеві нитки здатні вберегти вас від злих очей – вроків, а також, від улесливих людей і заздрісників.

  Зелені

  Зелені нитки привертають фінансовий успіх і матеріальне благополуччя, а також, захищають від злодіїв, шахраїв і аферистів. Забирають сердечні проблеми, та усувають конфлікти між людьми. Молоді дівчата, які були в невістках, носили зелені нитки на зап’ястях, щоб не мати проблем зі свекрухами.

  Червоні

  Червоні нитки захищають від людей зі злими намірами, зроблять вас невразливими перед будь-якими неприємностями, пов’язаними з поганими діяннями людей. Захищають від злих духів. Часто в’язались на ручки новонароджених.

  nitka

  Сині, блакитні

  Сині та/або блакитні нитки убережуть вас від брехунів і наділять здібностями розпізнавати ошуканців, а також, наділять вас хорошою інтуїцією і здатністю розбиратися в людях.

  Фіолетові

  Фіолетові нитки вбережуть від небезпечних життєвих ситуацій, від нещасних випадків і допоможуть уникнути неприємних несподіванок. Посилює покровительство Вищих Сил.

  Нитки-обереги потрібно зав’язувати на зап’ясті будь-якої руки на сім вузлів, і найкраще, щоб нитки пов’язували батьки або близькі люди, тому як це повинна робити людина, яка вас дуже любить.

  Якщо потрібно забезпечити собі захист в кількох напрямках, з ниток можна сплести браслетик. Сьогодні такі називають “фенечками”, хоча мистецтво їх плести теж вже дуже немолоде.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку