Оголена дівчина довела, що йога – це прекрасно

25-річна власниця аккаунта Nude Yoga Girl веде свою сторінку аноміно, проте про неї говорить весь інтернет. А вся справа у тому, що вона фотографується оголеною під час занять йогою. Слідуючи політиці Instagram, вона обробляє в програмі Photoshop соски і інтимні частини тіла, щоб вони були не настільки очевидні, але в іншому її фотографії зберігають цілковиту природність, і вражають складністю та граційністю поз, які приймає дівчина. Фотографує її бойфренд прямо вдома.

Ніхто не знає її імені, її сторінка в Інстаграм з’явилась лише кілька тижнів тому, але вона миттєво стала популярною і на сьогодні має більше 130 тисяч підписників.

nude_yogagirl-5

nude_yogagirl-12

nude_yogagirl-6

Причина, через яку ця чудова богиня створила свій аккаунт, насправді дуже очевидна – переконати людей, що йога – це круто і красиво, та надихнути їх спробувати практику самим. За словами нашої незнайомки, йога гарантовано подарує кожному практикуючому спокій і щасливе життя, а також навчить любити самих себе з усіма гідностями та недоліками. Адже саме це відбулося із самою дівчиною.

«Моя найбільша проблема минулого заклечалась у тому, що моє тіло було надто непоказне. Я не могла любити себе повністю, – говорить вона в інтерв’ю NY Mag. – Йога допомогла мені прийняти себе такою, яка я є. А потім сталось чудо, і моє тіло почало гарнішати. Тепер я хочу надихнути на це інших людей. Я хочу, щоб вони знали, що їх тіла – надзвичайні, і здатні ставати ще кращими. Головне – розкрити свій потенціал».

nude_yogagirl-1

nude_yogagirl-4

На фото немає жодної вульгарності чи пошлятини. Вони дуже артистичні і майстерні, це справжні витвори мистецтва.

«Я багато років намагалась вдосконалити себе. Навіть сиділа на дуже жорстких та виснажливих дієтах, та вони мене робили лише ще більш нещасною. А причиною було лише те, що я не любила своє тіло. Йога виправила цей недолік. Тепер я хочу, щоб усі люди розуміли, як важливо любити себе».

nude_yogagirl-10

nude_yogagirl-7

nude_yogagirl-8

nude_yogagirl-9

nude_yogagirl-11

nude_yogagirl-2

nude_yogagirl-15 nude_yogagirl-16 nude_yogagirl-17 nude_yogagirl-18 nude_yogagirl-19 nude_yogagirl-20 nude_yogagirl-21

nude_yogagirl-13

nude_yogagirl-3

nude_yogagirl-14

Тепер ви переконались, які дивовижні речі ми можемо робити із своїм тілом?

В статті використано фотографії користувача Іnstagram

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку