• banner
 • Бездомний пес створив собі щастя власними лапами

  Рік тому відбулася неймовірна історія, про яку багато хто чув, проте вона настільки захоплююча і добра, що ми не могли не розповісти про неї ще раз.

  В Еквадорі проходив Чемпіонат світу з перегонів Adventure Racing – це не просто гонка, а командне випробування, довжиною в 700 (!) кілометрів. Команда з 4 чоловік (і чоловіки, і жінки) повинна максимально швидко подолати цю дистанцію за допомогою різних спортивних дисциплін: трекінг, гірський велосипед, байдарки, скелелазіння та ін. Участь у цьому чемпіонаті брала і шведська команда на чолі з капітаном Мікаелем Лінднордом.

  Та на одному з привалів до команди приєднався п’ятий учасник – бродячий пес. Капітан команди Мікаель пригостив його котлетою і всі вони продовжили гонку далі.

  Arthur-the-rescued-dog-1

  Але в якийсь момент шведи помітили, що пес йде за ними. Вони навіть намагалися його прогнати, бо попереду очікувались найскладніші ділянки дистанції, які собака, на їх думку, точно не змогла б подолати. Ось тільки нічого не допомагало, і пес (якого назвали Артуром) пішов з ними далі.

  Arthur-the-rescued-dog-9

  Arthur-the-rescued-dog-2 Arthur-the-rescued-dog-3 Arthur-the-rescued-dog-7

  Arthur-the-rescued-dog-4 Arthur-the-rescued-dog-8

  Коли підійшла черга сплавлятися на байдарках, команда вирішила все ж залишити Артура на березі – човни дуже маленькі і небезпечні для собаки. Попливли без нього. Аж тут побачили, що Артур стрибнув у гірську річку і поплив за байдарками. Ніхто не очікував такої відданості та самовіддачі від бродячого пса. Байдуже дивитися з боку на це було неможливо – хлопці затягли Артура в човен і попливли всі разом. Фінішувала команда вп’ятьох!

  Arthur-the-rescued-dog-5 Arthur-the-rescued-dog-6

  Тепер уже, звичайно, капітан команди не міг покинути друга – вирішено було забрати Артура додому, до Швеції. Але якщо хто вивчав правила ввезення тварин в європейські країни, той знає, що Швеція – найсуворіша країна щодо цього питання – для ввезення тварини тут потрібна величезна кількість ветеринарних документів. Та після такої пригоди Мікаеля довідками було не залякати. Він зібрав через Facebook гроші на лікування Артура (пес, звичайно, був не в найкращій формі, мав рани на спині), відвіз його в еквадорську ветклініку та зібрав усі необхідні документи.

  Arthur-the-rescued-dog-15

  «Коли я отримав від ветеринарного контролю в Швеції дозвіл, я мало не розплакався від радості», – зізнався Мікаель. В аеропорту Стокгольма Мікаеля зустрічали дружина і дочка – нова сім’я дворняги Артура

  Arthur-the-rescued-dog-10 Arthur-the-rescued-dog-11

  Тепер уже ніхто не пам’ятає, хто виграв ту гонку, зате весь світ знає історію Мікаеля і його собаку Артура.

  Arthur-the-rescued-dog-12 Arthur-the-rescued-dog-13 Arthur-the-rescued-dog-14

  Дружина Мікаеля Хелен, розчулена неймовірним випадком, повністю підтримала рішення свого чоловіка, і теж з неочікуванням чекала нового члена сім’ї.Arthur-the-rescued-dog-16

  Ось така майже казка про справжніх чоловіків і щасливу собачу долю, де сам собака зробив для цього щастя власними лапами все, що міг!

  За матеріалами TT News Agency

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку