• banner
 • “Поцілунок” життя

  Фотографія Рокко Морабіто 1967 року відома на весь світ. На ній відображені два електрики Рендалл Чемпіон і Джей Ді Томпсон, що висять на стовпі електропередач і нібито цілуються. Більшість людей дивуються, зустрівши це зображення, дехто сміється, але мало хто знає історію її виникнення.

  The_Kiss_of_Life_1967

  Той день був звичайнісіньким, як і усі інші робочі дні. Нічого не віщувало біди. Все було, як завжди – електрики вели планові ремонтні роботи. Аж раптом Рендалл випадково торкнувся одного з високовольтних проводів. Розряд у більш ніж 4 000 вольт пройшов через його тіло зупинивши серце. Для порівняння: під час страти на електричному стільці використовується напруга всього в 2 000 вольт.
  Рендалла з силою відкинуло від опори, і якби не страхувальні ремені, він би скоріш за все розбився. Проте, ремені не дали йому впасти, він повис.
  Його напарник Джей Ді швидко оговтався, зорієнтувався в несподіваній ситуації, і щоб не втратити жодної хвилини часу, які в таких випадках вартують цілого життя, почав робити йому штучне дихання.
  Зрозуміло, що в таких умовах провести нормальну реанімацію неможливо, тому ця допомога дихати була дуже і дуже важливою. Джей Ді Томпсон продовжував це робити, поки в напарника не з’явився слабкий пульс. Після він відчепив страховку напарника і, закинувши його собі на плече, спустився з ним на землю.
  До того моменту, коли прибули рятувальники Рендалл Чемпіон був уже на землі і прийшов до тями. Незабаром він повністю видужав.

  А Рокко Морабіто отримав за своє фото Пулітцерівську премію, одну з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру в США.

  За матеріалами www.kulturologia.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку