• banner
 • Це коло? Простий тест, який багато чого виявить про вас

  Подивіться на малюнок, та дайте відповідь – це коло чи ні?

  circle-3

  Якщо ваша відповідь…

   

  ТАК

  Швидше за все, ви людина ліберальних поглядів. Поважаєте права і свободу інших, Турбуєтесь про навколишнє середовище, його захист для вас не остання справа, ви вважаєте, що це один з найважливіших обов’язків сучасної людини.
  Не вважаєте роботу і гроші головним сенсом існування. Здатні на співчуття, орієнтовані на допомогу ближньому. На вашу думку, повинні бути встановлені норми закону, при яких роботодавцю буде вигідно приймати на роботу інвалідів, сиріт, інших громадян з обмеженими можливостями.

  Слово «рівність», напевно, занадто застаріло, але все-таки ви переконані, що люди повинні володіти рівними правами і можливостями. І якщо природа обдарувала нас по-різному, то люди самі повинні вирівняти свої умови життя, а держава повинна сприяти цьому.

  Ви не проти евтаназії, вважаєте, що кожна людина має право покінчити з муками та піти з життя гідно, і всілякі релігійні заборони тут втрачають силу. Та й взагалі до релігій ви відноситесь відкрито –єдиної вірної для вас не існує.

  Підтримуєте думку, що заборона коноплі має чисто комерційний характер – вона створювала серйозну загрозу деревообробній промисловості і щойно відкритим синтетичним волокнам, які в процесі виробництва і продажу були більш прибутковими, ніж конопля. Та й прихильники нафтових «технологій» проти цього. Її справжня користь (виготовлення паперу, тканин, масел, палива, будівельних матеріалів тощо) унікально цінна, а шкода від паління канабісу нічим не більша, ніж від паління тютюну.

  Ви підтримуєте одностатеві шлюби, вважаєте, що люди з іншою сексуальною орієнтацією повинні мати ті ж права, що й гетеросексуали.

   

  НІ

  Ви консерватор. У вас мізки дуже дорослої людини, яка навчилася обходитися без сентиментів і чітко відрізняти чорне та біле. Напівтонів для вас практично не існує.

  Є прихильником традиційних цінностей – шлюб, сім’я  для вас є обов’язковою складовою життя кожного. Так було, є і повинно бути. Скоріш за все, ви виражено релігійні. Причому, вважаєте ваш релігійний вибір найбільш свідомим та правильним, інші релігії не визнаєте, або у крайньому випадку, відноситесь до них стримано терпляче.

  Категорично не схвалюєте одностатевий секс, відчуваєте загрозу вкрай негативного впливу на суспільство легалізації одностатевих шлюбів.
  Не підтримуєте такі на вашу думку асоціальні явища, як різноманітні субкультури (панки, хіпі, емо тощо), авангардне мистецтво і кіно.

  Ви не є шанувальником імміграції, негативно відноситись до емігрантів і тих, кого звете «понаїхали». Переконані, що держава повинна в першу чергу перейматись проблемами власних громадян, оберігати для них робочі місця і давати інші соціальні гарантії.
  Вважаєте, що ваша країна повинна мати сильну армію і страхітливу зброю – в вашому розумінні саме це викликає повагу світової спільноти і гарантує високу позицію державі.

  Ви не проти благодійності в цілому, але певні статті витрат на неї значно б скоротили або й повністю виключили. Наприклад, на вашу думку – якщо людина не хоче, не вміє або не може працювати, то вона не може жити на тому ж рівні, що і старанний трудівник. Такий утриманець не має права на державні допомоги і велику пенсію. Ви вважаєте це справедливим.

   

  Вагаюсь щодо відповіді

  Ваша позиція висловлює велику повагу до праці. Ви впевнені, що людина повинна багато працювати, але й багато за це отримувати. Вважаєте, що всі люди повинні самостійно забезпечувати собі пристойний рівень життя. Але разом з тим ви незадоволені поведінкою більшості надбагатих людей. По-перше, величезні статки рідко заробляються чесною працею. По-друге, багачі не повинні думати, що гроші дають їм право звеличуватись над іншими. По-третє, великі фінанси не повинні бути зосереджені в руках вузького клану: великі доходи повинні розподілятись – це логічно і нормально. На противагу цьому ви вважаєте, що люди, котрі самі зуміли досягнути досить високого, але не позахмарного, рівня життя (квартира, будинок, дача, авто, освіта для дітей) мають право самі вирішувати, на що витрачати, оскільки заробили це самі, і не самою легкою працею.

  При цьому у вас чуйне серце, і ви завжди допоможете тому, хто не в змозі прожити сам, – наприклад, з причин хвороби або відсутності сімейної підтримки. А ще ви прихильник традиційних цінностей і не схвалюєте одностатевий секс, «вільний» спосіб життя і асоціальні явища. Критично, чи то навіть підозріло, відноситесь до самотніх людей, які свідомо зробили такий вибір. Або тримаєте щодо всього цього «терплячу» позицію.

  І наостанок, трішки статистики: більшість симпатичних та приємних людей в розвинених країнах, вся європейська інтелектуальна еліта, чомусь має ліберальні погляди, описані вище (соціалістичні, в європейському понятті цього слова). А ось консерватори – найчастіше люди вкрай несимпатичні. І чому воно так? Можливо прихильність жорстких рамок відштовхує?

  Також вам може бути цікаво: 
  Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому
  Хто ви? Дізнатись про це допоможе “окастий” тест

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку