• banner
 • П’ять продуктів, які категорично не можна розігрівати

  Дієтологи стверджують, що найкорисніше блюдо – це тільки що приготоване. Однак «свіже» приготування часто займає у господині 4-5 годин в день, через що часто хочеться приготувати один раз побільше і надовго, аби потім тільки швиденько розігрівати.

  ne-rozigreivaty-6

  Проте, не всі продукти можна розігрівати з безпекою для здоров’я. Агентство харчових стандартів Великобританії (FSA) пропонує подумати двічі перш ніж розігріти вже готові наступні страви:

  1. Картоплю

  Картопля – дуже поживний продукт, але тільки після приготування. В крайньому випадку з’їжте картоплю холодною, але тільки не розігрівайте. Свіжоприготовлена картопля містить велику кількість крохмалю, який надовго дає відчуття ситості. Якщо ж ви залишаєте картопляне блюдо в холодильнику або повторно розігріваєте, то крохмаль розпадається, а з ним і більшість поживних речовин, як містяться в картоплі, і ніякої користі від такої їжі вже немає.

  ne-rozigreivaty-5

  2. Селера і Ко

  Селеру, моркву і шпинат – продукти, які містять корисні для організму нітрати. Коли ми починаємо їх розігрівати, нітрати перетворюються на шкідливі для здоров’я нітрити. З цього висновок: зварили суп, відразу з’їли першим ділом селеру і моркву. У випадку, якщо суп ви все-таки плануєте розігрівати, то перед цим вийміть звідти селеру і моркву. Буряк також містить корисні нітрати і його також не можна розігрівати, але його можна їсти холодним. А от шпинат їжте взагалі тільки відразу після приготування.

  ne-rozigreivaty-4

  3. Яйця

  Взагалі-то важко уявити людину, яка буде розігрівати яйця. Але все ж… в жодному випадку цього робити не треба. Склад яєць змінюється під впливом високих температур, вони ніби «перероджуються» і починають виробляти токсини, які є небезпечними для організму.

  ne-rozigreivaty-3

  4. Гриби

  Свіжа страва з грибів духмяна і приваблива, але не варто намагатися її розігрівати. Гриби містять білки, структура яких при нагріванні змінюється. Якщо ви пробували розігрівати грибні страви, то помітили, що і смак у них змінюється. Грибні супи і різотто також краще з’їсти відразу після приготування.

   

  5. Курка

  Страви з курки – це майже гриби. При розігріві відбуваються схожі процеси зміни складу продукту. Правда, з куркою можливі послаблення цих негативних змін. Якщо дуже хочеться розігріти, можна це зробити на слабкому вогні і не поспішаючи. Але, насправді, простіше насвіжо приготувати, ніж томити курку при такому розігріванні, адже готується вона дуже швидко.

  ne-rozigreivaty-1

  Будьте обережні, бережіть своє здоров’я!

   

  За матеріалами lookbio.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку