Ранковий секс корисний для організму

Добрий ранок починається не з кави!

Психологи говорять – якщо день починається з сексу, то він обов’язково складеться вдало і буде позитивним. Але найцікавіше інше: дослідженнями доведено, що ранковий секс напряму впливає на кар’єрний ріст. Провівши опитування 500 пар, психологи з’ясували, що чоловік який щоранку має секс, отримує всі ресурси для результативної роботи: енергійність, бадьорість і зосередженість. Такий чоловік дуже швидко стає успішнішим за інших, що вигідно як для нього самого, так і для жінки, що поруч. В той же час, люди, позбавлені ранкової сексуальної зарядки, менш напористі, і часто взагалі відчувають нестачу енергії. Виходить, якщо займатися сексом вранці, можна домогтися більших успіхів, ніж колеги по роботі. Але ж чому саме ранковий секс такий корисний?
Справа у тому, що він…

 

Активує дихальну систему

Секс прекрасно розвиває легені. Прискорене дихання сприяє поліпшенню притоку кисню в кров, а отже, усі органи та м’язи тіла одержують покращене живлення, через що швидше оновлюються та оздоровлюються. Якщо ви робите такі «вправи» зранку, ви налаштовуєте організм на здорову роботу протягом всього дня. Чим не прекрасна причина для ранкового сексу?

morning-sex-1

 

Забезпечує настрій

Ранкові ендорфіни, які виділятися під час оргазму, дають більше плюсів ніж вечірні, коли партнери втомлені і вичавлені як лимони. Якщо вечірній секс допомагає прибрати накопичений за день стрес, то ранковий секс слугує вакциною проти самого стресу, і не допускає його прихід. А як то кажуть – розумний бореться з проблемою, а мудрий її взагалі не допускає.
morning-sex-4

 

Замінює зарядку

Ранковий секс діє куди ефективніше, ніж будь-який вид зарядки. Заняття сексом не вимагає розминки, пробуджує організм ніжно, але дуже швидко, і відразу налаштовує на здорові хвилі, забезпечуючи хороший настрій. Ранковий секс – це і йога, і розтяжка, і робота усіх груп великих м’язів на тілі, і навіть кардіо, якщо він видасться дуже палким.
morning-sex-2

 

Здійснює профілактику здоров’я

Ранковий секс є непоганою профілактикою серцево-судинних захворювань, головного болю, діабету, мігрені, а також дозволяє набагато легше перенести ПМС жінкам.
morning-sex-5

 

Гарантує яскравіший оргазм, а отже дає більше задоволення

І нарешті, в ранковий час (7-9 година ранку) рівень тестостерону в організмі мужчини максимальний, тому секс в цю частину доби буде набагато якіснішим.
morning-sex-3

Цікавий факт: ідеальний час для ранкового сексу
Ранковий підйом тестостерону у чоловіків з 7 до 9 ранку. У жінки найчутливішим тіло є з 8 до 10 ранку. Тому, “золотий час” ранкового сексу – з 8 до 9 ранку.

Сподіваємось, ми навели вам достатню кількість аргументів на користь ранкового сексу, і тепер ви точно знатимете, з чого найкраще буде почати ваші ранки.

Також вам може бути цікаво:
8 хвороб, від яких найкращі ліки – це секс
Чого жінки бояться у сексі
Тільки для чоловіків: 40 головних фактів про секс, без знання яких ним просто не можна займатися

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку