Розум і здоров’я жінки залежать від розміру сідниць

Жінки з великими сідницями – розумніші і здоровіші. До таких висновків прийшли вчені Оксфордського університету.

Відразу необхідно підкреслити, що мова йде лише про ті випадки, коли велика попа не підкріплюється зайвою вагою. Якщо з вагою у вас все гаразд, а сідниці пишні та високі – то це означає, що в вашому організмі достатньо жирів Омега-3, а Омега-3 каталізує розвиток мозку. Ще один бонус для власниць великих сідниць: на думку вчених, діти, народжені від жінок з великими стегнами, інтелектуально перевершують дітей від матерів без пишних опуклостей. Цікаво, чи не це якось підсвідомо приваблює чоловіків у жінках з такими формами?

Ідеальні-сідниці, идеальные-ягодицы

Також варто потішити жінок з об’ємними сідницями ще тим, що згідно досліджень рівень холестерину в їх крові переважно перебуває в межах норми, або буває навіть пониженим. Це змушує організм краще працювати при переробці цукру, і вони з меншою ймовірністю будуть мати діабет чи проблеми з серцем (прим. редактора: просто бонус на бонусі якийсь! Можна було спинитись вже на розумних дітях!)

До цих висновків дослідники прийшли після обстеження 16 000 жінок. Професор Константінос Маналопоулос, який очолював дослідження (примітка. редактора: от пощастило чуваку!), говорить, що жінки, у яких більше жиру на сідницях, мають кращий метаболізм. У них також підвищений рівень лептину – жіночого гормону, який регулює в тому числі вагу (нестача лептину призводить до ожиріння). Його високий рівень означає, що організм здоровий і має серйозний протизапальний захист.

heart_shaped-2

Також велика частина жиру, відносно пропорційної кількості його у організмі, концентрована на сідницях рятує серце від надмірних навантажень (прим. редактора: і знову бонус!).

А нещодавно до аналогічних висновків прийшли також дослідники з Каліфорнії і Піттсбурга. Тут навіть довели, що жінки з непропорційною великими стегнами довше живуть (прим. педактора: Все! Це вже занадто! Завершуємо цю статтю негайно! :)

 

За матеріалами www.depo.ua

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку