• banner
 • Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому

  Чи знаєте ви про те, що лінія серця на вашій руці красномовно свідчить про те, чи вмієте Ви любити?

  Протягом тисяч років, щоб зрозуміти істинність почуттів та пізнати особливості характеру один одного, люди в усьому світі розглядали долоні. Хочете дізнатись про себе кілька особливостей? Погляньте на долоню своєї домінуючої руки і знайдіть на ній лінію серця.
  Вона проходить через усю долоню, починаючись з боку зі сторони мізинця і закінчується коло вказівного пальця – саме ця точка і є визначальною. Погляньте на малюнок, визначте який з 4-х типів найближчий до вашого і ознайомтесь з характеристикою:

  palm-linesА) Якщо лінія серця закінчується під середнім пальцем, тоді можна припустити, що Ви справжній лідер. Ви амбітні, незалежні, розумні і вмієте швидко приймати рішення. Люди з такою лінією серця менш чутливі, трохи холодні до оточуючих, закриті, не вміють яскраво проявляти власні почуття але високо цінують і люблять свою сім’ю чи тих, хто їх любить. Назвати їх палко люблячими важко, не завжди можна зрозуміти, що в них на думці, проте своєю надійністю вони спокутують ці недоліки сповна. Та все ж, глибоко всередині такі люди часто вміють надзвичайно сильно любити, навіть, коли це кохання за якихось обставин вимушене бути таємним. В справах хоч і часто важкі, але, мабуть, найнадійніші партнери.
  Ідеальні союзи з людьми типу В, добрі стосунки з D. Категорично не сходяться з людьми групи С.

  В) Якщо Ваша лінія серця закінчується між середнім і вказівним пальцями, то це говорить про те, що Ви добрі і уважні до людей. Проте, трохи нерішучі і обережні. Люди охоче довіряють Вам свої секрети, люблять, цінують, бажають мати у колі друзів, завжди раді зустрічам з Вами. В коханні Ви чутливі, пристрасні, невгамовні, вірні і дуже несподівані – з Вами ніколи не сумно. В прийняті рішень найчастіше користуєтесь здоровим глуздом, за спонтанними дурницями Вас застукати важко. Якщо Ви їх робите, значить Ви готові до їх наслідків.
  Найкращі союзи з людьми типу А та D, через свою життєрадісність та активність важко сходяться з людьми групи С.

  С) Якщо лінія закінчується під вказівним пальцем, то Ви досить ранимі, вимагаєте занадто багато від людей. Не завжди вірно можете оцінити ситуацію, від чого часто завдаєте собі зайвих страждань. При цьому вмієте глибоко відчувати і переживати за близьких. А коли вже кохаєте, то на всі 100%! З Вами добре тим, хто потребує опіки та турботи, хто відчуває потребу в увазі більшого розміру і хто здатен на такі ж «дзеркальні» подвиги для Вас. Люди такого типу люблять будувати великі плани, і їм багато що  вдається досягати з запланованого. Щоправда, при умові, якщо вони не зациклюються на невдачах.
  Ідеально можуть зійтись лише з людьми категорії D та досить добре контактують з людьми власної групи С, тому й союзи з ними не найгірший варіант. Ні за яких обставин їм не варто створювати союзи з людьми А.

  D) Якщо лінія серця закінчується між вказівним і великим пальцями, то Ви терплячі, турботливі, маєте м’яке серце і веселу натуру. Головне для Вас – гармонія завжди і скрізь. Багато хто вважає Вас мрійником, але Ви ну дуже романтичний коханець чи коханка. Вмієте та любите дивувати, робити приємності. При цьому можете не чекати подібного у відповідь. Для Вас головне – це зробити кохану людину щасливою. Від цього щасливими стаєте і Ви. На вас можна покластить і у справах. Ви віддані, хоч й дещо не послідовні.
  Вдало зійтись, як ніхто інший, можуть з людьми будь-якої групи. Хороші партнери для всіх.

  Також вам може бути цікаво:
  Це коло? Простий тест, який багато чого виявить про вас
  Хто ви? Дізнатись про це допоможе “окастий” тест 

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку