• banner
 • Що потрібно зробити перед Новим 2016-м, щоб він став успішним

  Як правило, основне що турбує нас перед настанням Нового року це те, як не увійти в нього з боргами. Для нас це якась своєрідна гарантія кращих результатів в майбутній період. Тільки чи дає нам це правило очікуваний успіх? Досвід переконує, що ні.

  Що ж насправді принесе бажані зміни?

  Ділимось із вами переліком перевірених на практиці методів, які дозволять вам зрушити з місця і рішуче покрокувати до омріяних успіхів.

  1.Тепле коло.

  Приблизно за 2 тижні до Нового року організуйте великі посиденьки із тими, хто для вас важливий, і хто відіграє вагому роль у вашому житті. Зберіть їх заради однієї мети: побачити для самих себе, хто робить ваше життя різнобарвнішим та багатшим, адже спілкування з кожною людиною – це пірнання в інший світ.
  Мета: створити можливість роздати один одному «емоційні» борги, бо саме їх не варто брати з собою в Новий рік. Мова йде про образи, конфлікти, недомовки та недостатню кількість уваги, якої вам забракло для спілкування.

  new-2016-1

  Не влаштовуйте трапез. Ви зібрались не для цього. Нехай це буде просто чаювання з десертиком. Говоріть один з одним! Спілкуйтесь! І просто дякуйте один одному за те, що ви є частинами ваших життів. Така зустріч дасть вам відчуття повноти життя і очищення (фактично, ви відпустите один одному гріхи), забезпечить гарним передсвятковим настроєм, ввімкне усвідомлення, що все у вас добре і зарядить на радісний початок Нового року. А як ви рік почнете, так і …

  2. Підсумок.

  Озерніться на рік, що минає. Починаючи з першого його місяця зробіть аналіз усього, що з вами відбувалось, але наполегливо концентруйтесь на позитивних, приємних для вас моментах. Це не означає, що вам потрібно повністю стерти з пам’яті усі негаразди, без яких життя не було б життям. Мета – змістити акценти своєї уваги з неприємностей на хороше. Зробити це потрібно таким чином: навмисне вишукуючи у спогадах позитив, виписуйте ці події на яскраві невеличкі шматочки паперу і відкладайте їх у праву сторону на купку. Вибирайте із пам’яті найменші дрібнички, які принесли вам принаймні посмішку – якщо ви змогли їх згадати, значить це було для вас важливо, і цей момент має якусь ключову роль для вашого життя, навіть якщо таким він не здається. Якщо ж поміж світлих спогадів все ж прориватимуться спогади, які вас засмучують, виписуйте їх дуже коротко («побив авто», «загубив гаманець») на звичайний білий папір, і відкладайте на купку зліва.

  new-2016-2

  По закінченню «розбору польоту» ліву купку просто викиньте з глибоким усвідомленням того, що це безцінний досвід. Подякуйте тим випадкам, як і людям до них причетним, за те, що в вас була можливість чогось навчитись, а значить вирости. Праву ж купку залиште на кілька днів на видному місці, щоб вона добре кидалась вам в вічі. Кожен погляд на неї підсвідомо буде повертати вас до хорошого, і ви поступово перепрограмуєте себе на концентрацію та акцентуацію на позитиві – те, на чому звикла концентруватись ваша підсвідомість, й переважатиме у вашому житті: подібне притягує подібне і множить собі подібне. Тож не множте собі неприємностей. В переддень Нового року просто спаліть ваші спогади.

  3. Звільнення.

  Кожна людина має за що себе картати. І більшість з нас роблять це регулярно: пообіцяв і не зробив; упустив шанс; недостатньо старався; вкотре було ліньки; не вистачило часу, вмінь, таланту; був надто м’яким/не зосередженим/сором’язливим/невпевненим; забув; проґавив; надто часто змінював рішення – можна довго писати список того, за що ми себе «гриземо». Тільки «гризти» себе не обов’язково. Вірніше, взагалі зайве. Відчуваючи провину неможливо виправити ситуацію, тому це відчуття абсолютно безглузде. Провина – не працює на нас. Вона забирає в нас сили. І щоб це перестало відбуватись – ми повинні звільнити себе від самих себе: від невиконаних зобов’язань (невиплачені аліменти та кредити тут не рахуються, ми про інше), обіцянок, невтілених задумів і бажань.

  new-2016-3

   

  Що для цього потрібно зробити? Обнулитися. Чітко усвідомити, що всі оці невдачі – це вже минуле. В вас не вийшло до цього часу, ви це визнаєте і прощаєте себе за ці упущення. Прощаєте так, як би ви прощали свою улюблену дитину за дрібну провину: «Нічого страшного, таке трапляється, надалі будеш розумніший, уважніший та старанніший. Все добре. Спробуй ще раз». І починайте пробувати ще раз…
  Другий етап цього пункту – звільнення себе від образ на інших. Перестаньте ображатись і пробачте тих, хто причинив вам прикрість. Коли ви ображаєтесь, ви караєте не кривдника, а себе – це ваш мозок захаращений образою, в той час, коли це місце можна було б потратити на якісь творчі думки, що могли б принести вам успіх.

  4.Чистка.

  Проведіть вдома тотальну ревізію і викиньте з дому все, чим ви не користуєтесь більше 3-х років. Немає змісту зберігати рулон старих шпалер, поламану праску, одяг, який «ніби ще нічого» і таке інше. Повірте, ви цим більше ніколи не скористаєтесь – все старіє і втрачає свою актуальність, а в останні роки це відбувається особливо швидко.

  new-2016-4

  Мета: звільнити місце для нового. Цей простий спосіб робить глобальну роботу для вас: очищаючи помешкання, ми впорядковуємо й власну голову та думки в ній. Це ще один спосіб покінчити з минулим, яке нас прив’язує і заважає рухатись вперед. Знамениті традиції багатьох країн «голосно» позбуватись старого в канун Нового року виникли не просто так – в першу чергу це саме інформаційна очистка.

  5. Нагороди.

  Знайдіть, принаймні, одне власне досягнення, за яке ви вдячні минулому року. Не шукайте глобальних змін. Ви схудли, закінчили курси, на які мали великі плани, підівчили іноземну мову, роздали борги, виплатили іпотеку, одержали нову посаду, знайшли перспективну роботу, почали власну справу, тощо – відмінно! Це успіх. Якщо таких досягнень знайдеться більше ніж одне – ви точно на правильному шляху.

  new-2016-5

  Мета:  усвідомити, що ви здатні ставити перед собою цілі, і досягати їх, ви вмієте керувати власним життям і притягувати у нього все краще для вас. Продовжуйте у тому ж дусі, але спершу нагородіть себе чимось (хоча б умовно) за всі ці досягнення, влаштуйте маленьке особисте свято – це укорінить в вашій свідомості стан переможця, і досягнення наступних цілей буде даватись вам простіше: рухатись ви тепер будете по напрацьованій колії успіху, з імунітетом до помилок.

  6. Оновлення.

  Налаштуйтесь на зміни. Будьте готові до того, що ваше життя перестане бути таким, яким воно є зараз, коли в вас є хоч щось, хоч якісь мінімальні гарантії і хоч якась стабільність. Страх перемін часто зупиняє людей за крок до успіху. Лише 15% людей дійсно готові до змін, і готові на ризики, які можуть бути зі змінами пов’язані. Решту – віддають перевагу залишитись у сформованій зоні комфорту.
  Новизна передбачає стреси. В т.ч. коли це позитивні зміни. Але страх перед хвилюваннями формує в вашій голові певні захисні схеми, які як провідники обводять вас повз усі можливі переміни. Це відбувається підсвідомо. І ви навіть не підозрюєте, чому й цього разу успіх знову пройшов мимо вас.

  new-2016-6

  Що допоможе підготуватись до змін? Зміни себе. Почати можна із зовнішніх – нова стрижка, зачіска, несподіваний колір волосся, більш сміливий манікюр, зміна стилю одягу, активніше використання аксесуарів (прикраси, головні убори, шарфи). Чоловікам в цьому випадку варто трішки подалі відійти від «комфорту», і змінити зручні світшоти і «треніки» на одяг, що вимагає більшої дисципліни.
  А далі не завадила б внутрішня робота зі страхами. Поставте собі за мету вилікуватись від усього, що вас лякає. Це, звичайно, не буде просто, але це надважливо для того, щоб успіхи перестали боятись приходити до вас.

  7. Подяка.

  Цей пункт не потребує особливих роз’яснень. Вдячність потрібно в собі виховати і регулярно нею користуватись. Подякуйте усім і усьому, що було до цього у вашому житті (не обмежуйтесь роком, що минає). Особливо будьте вдячні за всі радощі (пам’ятаєте – концентруватись на позитивному). Але й не забудьте подякувати неприємностям. Вони зробили вас сильнішими і навчили ще більше цінувати приємні моменти. Влаштуйте собі персональний день подяки, а ще краще, заведіть книгу вдячності і надалі вписуйте в одну її половину подяки за хороше, в іншу – за уроки життя. Згодом завдяки цій простій дії ви помітите одну цікаву закономірність – чим раз записів у другій половині ставатиме все менше і менше.

  new-2016-7

  8. Допомога.

  Зробіть якусь хорошу справу чи добрий вчинок. Допоможіть тому, хто потребує сторонньої підтримки. Це не обов’язково повинні бути гроші чи подарунки. Допомога може бути різною – прибрати у літньої самотньої людини, прикраси її оселю до свят, допомогти з закупкою продуктів, взяти на свято до себе сироту аби вона відчула родинне тепло, погодувати безпритульних тварин або й взагалі, знайти кільком із них прихисток.

  new-2016-8

  Щоправда, є одне зауваження – ні в якому разі не допомагайте тому, хто не просить цієї допомоги. Допомога «зараховується» лише тоді, коли на неї був висловлений запит (це не стосується тварин, вони не вміють розмовляти і по замовчуванню залежні від нас, а отже розраховують на нашу підтримку і поміч).
  Мета: дати зрозуміти собі, що життя нам дається не лише для власних задоволень. Ми повинні бути ще якось корисними цьому світу, аби він був до нас прихильним. Надаючи допомогу комусь, ми показуємо готовність бути корисними, а також й готовність приймати допомогу. Не дивуйтесь, якщо згодом ця допомога почне приходити до вас якимись щасливими збігами обставин та неочікуваними удачами. Але не чекайте її. Просто робіть все від Душі і для Душі.

  9. Бажання.

  Як би це не прозвучало для вас банально, але – загадайте бажання. Не дочікуйтесь бою курантів і 00:00 години. Сформуйте ваше бажання заздалегідь. Що ви хочете? Квартиру? Нове авто? Подорож? Дозволяється усе! Зберіть усі ваші бажання і нехай великі, такі які вам поки що здаються нереальними, чергуються в перемішку з маленькими радощами – новим годинником, платтям, професійними лижами, зручними та модними кросівками, планшетом, телефоном і іншим. Найкращим буде, якщо ви всі свої прагнення спершу матеріалізуєте написаними на папері словами. Почніть такий лист так: «Я вдячний/на Долі за велику прихильність до мене і допомогу в реалізації моїх наступних бажань: 1)… 2)… 3)…». Далі бажання потрібно описувати подібним чином «покупка авто», «придбання квартири», «здійснення подорожі» і т.д., тобто, в реальному часі. Так ви не обманете себе, що ви вже цього досягнули, але при цілісному читанні тексту це буде виглядати, як вже здійсненний факт, що й потрібно підсвідомості для реалізації ваших бажань. Така маленька корисна хитрість.

  new-2016-9І ще одна важливість: перестаньте очікувати дарунків і «халяви». Формуйте не бажання, а мету. Мети досягати набагато простіше ніж примарних бажань, адже навіть саме слово сприймається вашою підсвідомістю як «забаганка», тобто, надлишок, а не щось обов’язкове.

  10. Цілі.

  З огляду на список бажань, сформулюйте цілі на наступний рік. Будь-яке втілення бажання завжди має якусь передісторію і свій спосіб, а то й кілька, яким його можна досягти. Не усі бажання можна здійснити миттєво, але, повірте, насправді це на краще. Щастя полягає не в досягненні пункту призначення, а в самому шляху до нього. Тому закарбуйте собі в пам’яті і свідомості важливе – досягнути можна абсолютно всього! – і почніть насолоджуватись процесом досягання.
  Розбийте цілі на етапи – короткі міні-цілі на кожен місяць. Оформіть їх окремими документами, розпакуйте в 12 різних конвертів і відкривайте їх на початку кожного нового місяця. Це буде для вас «планом зверху» від дуже приємного та улюбленого начальника – самого себе.
  Щоб цей момент отримав для вас ще більш урочистого значення, попросіть когось із близьких надсилати вам по конверту щомісяця поштою.

  new-2016-10

  Намагайтесь виконати за місяць усе, що намітили. Для зручності, роздрібніть міні-цілі на ще менші кроки по тижнях і днях, і виконуйте їх пункт за пунктом. В кінці кожного місяця відзвітуйтесь перед вашим «начальником» – собою – та при потребі внесіть корективи у плани чи темпи їх реалізації.

  Якщо ви зробите усе з переліченого, наступний рік обов’язково принесе вам великі успіхи. Гарантуємо! А роздавати грошові борги чи ні, вирішуйте самі. Вони мають набагато менше значення ніж те, про що ми вам по секрету розповіли.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку