Що про вас розкаже форма вашої попи

Чи замислювались ви коли-небудь, що форма вашої п’ятої точки може досить багато розповісти про вас? Форма сідниць безпосередньо пов’язана з гормонами і здоров’ям, тому, просто побачивши квадратну, округлу, трикутну чи серцеподібну попу, можна багато чого розповісти про її власницю.

Увага! Тест стосується лише жіночих сідниць! 😉

forma-popy

І так… Роздивіться зображення сідниць на малюнку, та оберіть ту форму, яка максимально наближена до ваших ліній. Якщо ви вагаєтесь між двома варіантами – це означає, що обидва з них в тій чи іншій мірі стосуються  вас, тож читайте обидва варіанти.

forma-popy-1
Визначились? Давайте тепер дізнаємось, що кожна із них означає:

Квадрат

forma-popy-2

Така форма сідниць може свідчити про міцне здоров’я її власниці та її витривалість.

Але якщо вам не подобається така форма і ви хочете трохи заокруглити свою попу, почніть робити вправи для ніг, лежачи на боці. Навіть прості підйоми ніг будуть ефективними. Також вам допоможуть присяди та нахили із навантаженням і гарне розтягнення сідничних м’язів опісля нього.

Коло

forma-popy-3

Ця форма говорить про ідеальну збалансованість вашого гормонального фону. Крім того, 95% чоловіків віддають перевагу жінкам саме з такою округлої попою. Це пов’язано із тим, що у жінок з такою формою стегон зазвичай народжуються розумні і здорові діти. Власницям цієї форми сідниць буде легше народити, тому чоловіки і звертають увагу на такі попи. Іншими словами, це найбільш здорова та «правильна» форма для жіночої 5-ї точки.

Щоб підтягнути сідниці ви можете робити присідання і такі вправи, як підйом сідниць у містку та болгарський спліт.

Серце

forma-popy-4

Швидше за все, така форма попи свідчить про дефіцит естрогену. Ця проблема або вже є у вас, або виникне в зрілому віці.

Щоб виправити ситуацію, потрібно перейти на правильне харчування, більше рухатись, регулярно робити всі види присідань. Корисно також буде записатися на пілатес.

Трикутник

forma-popy-5

Ця форма також говорить про дефіцит естрогену, але вже у більших розмірах, що може викликати різкі перепади настрою, безсоння, нерегулярні місячні, зниження лібідо, занепад сил.

Щоб виправити ситуацію, вам необхідно їсти багато овочів і фруктів, та утримуватися від прийому гормональних контрацептивів. В інакшому випадку – виникає високий ризик безпліддя і вимушений прийом гормональних препаратів.

Додатково вам необхідно робити вправи на збільшення м’язової маси в нижній частині сідниць. Спробуйте присідати з гантелями в руках, робити станову тягу. Обов’язково вкінці навантажень добре розтягуйтесь.

Як бачите, все просто! Наше тіло завжди дає підказки нам, і до них потрібно прислухатись! 😉

Інші популярні та цікаві статті:
Про нас

Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

Для розміщення реклами

Телефони:
068-105-00-50, 050-100-66-77
E=mail:
ua482.news@gmail.com

Підписатись на розсилку