• banner
 • Сім правил, які гарантують шалений виграш у житті

  1. Правило Дзеркала.

  Оточуючі мене люди – мої дзеркала. Вони відображають аспекти моєї власної особистості, як правило, не усвідомлювані мною. Найпростіший приклад: якщо хтось мені хамить, поводиться зневажливо, значить, я сам у душі готовий нахамити, і сам того не помічаю, як переступаю допустимі межі зневажливості. Тому насправді ображатися немає на кого. Так само це правило працює і в зворотну сторону: якщо мені на моєму шляху трапляються переважно приємні, світлі та добрі люди, готові з радістю у чомусь стати в пригоді – значить і я така ж світла та добра людина, що ставиться до людей з любов’ю та любязністю.

  ua482_Status_10

  2. Правило Вибору.

  Я розумію і усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті – є результатом мого власного вибору, виходячи з моїх почуттів і відчуттів, які я відчував та переживав в минулому. Якщо думки мої були світлі, радісні та оптимістичні не дивлячись ні на що, то й в житті моєму зараз роз’яснилось. Автор своєї долі – Я сам. Претензій пред’являти нікому.

  3. Правило Відповідальності.

  Я готовий взяти відповідальність за свій вибір і відмовитися від будь-яких самовиправдань – вони марні. Кожній моїй невдачі існує пояснення, кожна моя невдача має причину в минулому. І творець цих причин – Я. Я, тільки я, і ніхто інший. Навіть у тих випадках, коли моїм задумам завадив хтось сторонній, все рівно винен я, оскільки притягнув цих людей в своє життя.

  4. Правило Похибки.

  Я усвідомлюю можливість хибності своїх думок і суджень. Категорична впевненість у власній правоті рано чи пізно призводить до особистої катастрофи. Хто свято вірить у свій образ світу, той реального світу побачити вже не може.

  ua482_Status_11

  5. Правило Відповідності.

  Я маю рівно те, і рівно стільки, чому складаю відповідність. Не більше, і не менше. Це стосується всього починаючи від стосунків, і закінчуючи посадами чи грошима. Ніколи не шукайте винуватців на стороні. Якщо щось досі не відповідає вашим сподіванням та очікуванням, значить ви самі не доклали до цього належних зусиль. Усвідомлення цього важливого факту дозволяє зрозуміти, що так само, як ми можемо нашкодити власному життю, так само швидко ми можемо своє життя виправити. Коли Я змінюю ставлення до обставин – змінюються і обставини.

  6. Правило Присутності – “Тут і зараз”.

  Минулого немає, тому що його вже немає. Майбутнього немає, бо його ще немає. Прихильність до минулого призводить до депресії, заклопотаність майбутнім породжує тривогу. Поки Я живий – Я безсмертний. Є привід радіти.

  ua482_Status_9

  7. Правило оптимізму.

  Поки ми лаємо життя, воно проходить повз нас. Ніхто не хоче мати справи з сварливими, вічно не задоволеними людьми. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє – Я живий! Решта залежить від мене…

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку