• banner
 • Тепер відомо, в яких країнах живуть найкращі і найгірші чоловіки планети. Чи не осоромилась Україна?

  Серйозні масштабні дослідження в кількох країнах встановили, в яких державах живуть найкращі, найвідповідальніші і найбільш люблячі чоловіки і батьки. Звичайно, іншою стороною цих досліджень стало також виявлення того, чоловіки з яких країн у цьому всьому найгірші.

   

  Почнемо ми, звичайно, з поганої новини

  Найгіршими татами, які не займаються вихованням дітей, виявились британці. До того ж ці чоловіки дуже прохолодні у прояві почуттів, а відповідно, є важкими у міжстатевих стосунках.

  best-husband-2

  Основними критеріями оцінки «якості» чоловіків було врахування того, скільки часу чоловіки в різних країнах відводять дітям, а також прибиранню в помешканні де вони живуть, приготуванню їжі і проведенню часу з дружинами. Велику увагу в визначенні найкращих чоловіків світу приділяли також тому, який вклад загалом у стосунки чоловіки вносять.

  Згідно з результатами дослідження, тати Великобританії проводять з дітьми лише 24 хвилини на кожну годину, приділену дітям матерями. Більш того, експерти з’ясували, що британці з великим небажанням займаються домашніми справами – не більш 34 хвилин в день (!), а виправдовують вони все це тим, що «працюють цілодобово». І на фінал, як то кажуть, гвіздок у труну – на думку жінок, британці до того ж не найкращі коханці. Вони занадто пасивні в ліжку, тому навряд чи варто розраховувати на вогонь у коханні з ними.

  Щоправда, ще гіршими коханцями на думку жінок є греки. Але в решті складових сімейних стосунків вони все ж кращі за британців, тому в загальному рейтингу чоловіків задніх не пасуть, і займають тверді серединні позиції.

  Серед поганих чоловіків лідирують також турки, які визнані найменш вірними партнерами у світі, французи, які дуже схильні до всіляких не найкращих експериментів у ліжку, голландці, які за своїм темпераментом надто жорсткі, норвежці та німці.

   

  Тепер настала черга оголосити лідерів цього рейтингу

  Виявилось, що одними з кращих батьків світу були визнані португальці, у яких співвідношення вийшло 39 хвилин до жіночої години, та й взагалі з’ясувалось, що португальські татусі готові займатися вихованням нащадків весь свій вільний від роботи час.
  Прекрасними кавалерами і партнерами для життя є іспанці та італійці. Дружини цих чоловіків ніколи не відчувають себе недолюбленими.

  Непоганими чоловіками є американці. Мабуть, дається в знаки виховання на романтичних голлівудских стрічках, які в основі своїй популяризують одвічні сімейні цінності.

  best-husband-1

  Пощастило також бельгійкам. Їхні чоловіки у всьому добрі – і у ліжку, і в домашніх справах, і в турботі про дітей. Тому бельгійці безсумнівно займають топові позиції рейтингу.
  А от найуважнішими і найтурботливішими батьками, і таким ж чудовими партнерами по життю вчені назвали чоловіків зі Швеції.

  Якщо враховувати те, що інше недавнішнє дослідження визнало шведів найщасливішими людьми на планеті, то цю країну такі дійсно можна назвати особливою.

   

  А як щодо українських чоловіків?

  Не все так погано, як звикли вважати українські жінки. Наші чоловіки хоч поки що і не займають найвищих позицій, але вони впевнено стоять у рейтингу вище звичайних «середнячків». Українські мужчини непогані тати, зовсім не безпорадні в домашньому господарстві, вміють кохати і мають схильність до романтики.

  Тож, не все так погано у нашому домі! 😉

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку