• banner
 • Тест: виберіть двері і дізнайтесь про себе, що…

  Самопізнання дозволяє “приручити” життя. Ви не зможете зрозуміти іншу людину, поки не навчитеся розуміти самого себе. Цей простий тест дуже правдивий, і за короткий час встиг стати популярним серед інтернет-користувачів, які бажають заглянути за завісу і побачити справжніх себе й своє майбутнє. Все, що потрібно зробити – не замислюючись, вибрати ті двері, які припадуть до Душі. Те, що ви виберете, зможе розповісти вам про таємні сторони вашого «Я» і відповісти на деякі запитання, які давно не дають спокою.

  Результати, як правило, дуже точні.

  Отже…
  door-test

  Більше цікавих тестів для вас тут: 
  Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому
  Якщо на вашій долоні є буква М, ви – особлива людина!
  Хто ви? Дізнатись про це допоможе “окастий” тест
  Це коло? Простий тест, який багато чого виявить про вас

  door-1

  Якщо ви вибрали двері № 1:

  Ви сумуєте за простим речам у житті. Шукаєте тишу, самотність,  вам подобається перебувати наодинці довгі періоди часу. Насправді ви любите своїх друзів, але вам час від часу, як ковток води, просто необхідний особистий простір. Якщо все ж доводиться перебувати в компанії інших людей, ви віддасте перевагу обстановці по-домашньому – можливо, просто з друзями та близькими родичами. Ваше майбутнє щасливе, тому що ви знаєте, що вам подобається і чого ви прагнете. Вам легко отримати насолоду, тому що ви цінуєте  справжність і простоту.

  Ви приречені на життя вільне від драм, в т.ч. чужих, хоча будьте обережні – це може стати надто нудним.

  door-2

  Якщо ви вибрали двері № 2:

  Ви приречені на багатство, хоча знаєте, що зможете досягти його лише важкою працею і напруженою роботою. Вибираючи двері які ведуть до високих східців, ви підсвідомо говорите про те, що хочете піднятися. Ви шукаєте найприємніших і найкращих речей у житті, та розумієте, що, щоб отримати ці речі, ви повинні працювати і добиратись до омріяного крок за кроком.

  Ви не боїтеся  підійматися на найвищі вершини, на це далеко не всі здатні. Ця ваша рішучість і буде запорукою вашого успіху. А поки ви добираєтесь до вершини свого успіху, не забувайте отримувати задоволення від самої подорожі!

  door-3

  Якщо ви вибрали двері № 3:

  Ви повинні бути дуже обережними.  У вас є схильність до ризику і пірнання в невідоме, і поки ви не задовольните в собі цю жагу до пригод, вас не спинять навіть заборонні знаки. Пожежний гідрант є символом можливості небезпеки, а про те, що знаходиться за іншим боком дверей, можна тільки здогадуватися. Якщо ви щойно усвідомили, що ваші дії останнім часом привели до надто великої кількості ризиків,  можливо саме зараз настав той час, коли потрібно проявити трохи більше обережності.

  Номер 26, який висить над дверима, це важливе число для багатьох іудеїв та християн, і символізує Бога. Це означає, що навіть тоді, коли ви необачно ризикуєте,  ви сподіваєтесь, що за вами завжди хтось придивиться та підстрахує вас.

  door-4

  Якщо ви вибрали двері № 4:

  Якщо ви вибрали ці двері, ви готові йти в бій.

  Чи то юридична битва, чи боротьба за владу, чи ви прагнете просування по службі на роботі, ви повні рішучості і вже за крок, до того, щоб здійснити задумане. І вам варто знати – це точно окупиться. Червоний символізує владу, а муровані стіни, схожі  на стіни замку, лише підтверджують ваше прагнення до неї. Ви хочете володарювати і прагнете власного королівства.

  На вашому шляху вас не спинять тепер навіть складні замки і гострі небезпечні залізні кути на дверях, і ніщо не відлякає від того, що, як ви вважаєте, по праву належить вам. Довгий час, ви немов були заблоковані від того, чого так давно хотіли, сотні перешкод ускладнювали вам досягнення мети, але тепер, коли ви їх подолали і «перетнули рів», ви готові дістатись до замку і прийняти його під своє керівництво.

  door-5

  Якщо ви вибрали двері № 5:

  Якщо ви вибрали ці двері, не хвилюйтеся.  Це означає, що настав довгоочікуваний час передиху і спокою.

  Ви давно потребуєте чогось зручного і спокійного. Можливо, ви довго йшли скелястими дорогами професійної чи особистої реалізації, і втомились.  Можливо, інші стресові ситуації виснажили вас. Але зараз ви прагнете бути в оточенні тих, хто буде лояльним і люблячим до вас без умов і вимог.

  Якщо останнім часом вам довелось важко, спробуйте знайти  задоволення в усвідомленні того, що ви багато чого вмієте, і вже багато чого досягли. А також визначіться з тим, чого насправді ви хочете – чітке бачення мети не лише скоротить шлях до неї, але й буде тримати у тонусі ваш настрій в майбутньому.

  Надалі, уникайте подій, які будуть «розгойдувати ваш човен», і оточіть себе послідовними людьми.

  door-6

  Якщо ви вибрали двері № 6:

  Ми знаємо, ви були обтяжені не найкращими почуття останнім часом, але гарною новиною є те, що у такої людини як ви, є завжди достатньо оптимізму, аби витягнути себе з будь-якої важкої ситуації!

  Темні часи вже зовсім скоро залишиться позаду вас, але для цього вам потрібно ще трішки пройти. Ви ще не досягли «світла на виході з тунелю», хоч воно вже в полі вашого зору. І навіть якщо хороше майбутнє все ще здається занадто далеким до вас, у вас немає права здатися. Подумайте про все, що ви вже пройшли. Найгірше залишилось позаду.  А завдяки тому, що ви так наполегливо старались, вже зовсім скоро ви здобудете омріяну вами свободу і очікувані досягнення.

  door-7

  Якщо ви вибрали двері № 7:

  Будьте готові до деякого хаосу у вашому майбутньому, але це нічого – ви зможете впоратися!

  Ви почуваєтесь більш комфортно, коли не знаєте, що чекає вас на наступному кроці. Передбачуваність втомлює вас. Ви відкриті до багатоваріантності, готові пройти через всі доступні вам двері і отримуєте задоволення тоді, коли є потреба реагувати миттєво і самостійно шукати найкращого розвитку ситуації.

  Складнощі можуть атакувати з усіх боків, так що підготуйтеся до деяких несподіваних сюрпризів, хоча для вас немає нічого нового, що ви ще не проходили чи не могли б пройти. А якщо на вашому шляху виникне якась повністю несподівана перешкода, просто будьте готові відкрити ще одні нові двері.

  door-8

  Якщо ви вибрали двері № 8:

  Ви, безумовно, відноситесь до людей допитливих та цікавих, і в той час коли цікавість для кішки може виявитись смертельною (репліка до приказки “цікавість вбила кота”), ваша цікавість для вас завжди окупається. Є велика різниця між недбальством і цікавістю, і ви добре її відчуваєте.

  Ви практично завжди замислюєтесь про своє майбутнє і постійно намагаєтесь спробувати що-небудь нове. Можливо, ви навіть трохи імпульсивні і необачні, і рідко міркуєте про можливі наслідки своїх вчинків. Ви свого роду порушник правил, але оточуючі захоплюються вашою харизмою і любов’ю до гострих відчуттів. Ніхто не може навіть заїкнутися про те, що ви витрачаєте свій час даремно.

  Ви знаєте, що йти на деякі несподівані ризики може бути дуже виграшно, тільки майте добре уявлення про наслідки. При правильному підході цікавість і жага пригод буде окупатися.

  Є принаймні одна річ, яку ви давно хотіли зробити, та ніяк не наважувались. Зробіть це. Немає на це кращого часу, ніж сьогодні.

  За матеріалами www.littlethings.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку