• banner
 • Сайти для розваг – проведіть час цікаво

  Домалюй мультфільм

  www.drawastickman.com відчуй себе мультиплікатором. Сайт, на якому ви зможете вплинути на сюжет ролику, домальовуючи та прибираючи об’єкти.

  Interesting_sites_1

   

  Створи мультфільм

  Ще один подібний сайт, де ви зможете себе спробувати в мультиплікації toonator.com – тут ви маєте цілком серйозну можливість спробувати намалювати мультфільм самостійно. Для зареєстрованих користувачів доступна розширена версія, яка дає можливість малювати у кольорі, а також продовжувати сюжети інших користувачів, і скачувати результати своєї творчості до себе на пристрої. Для тих, хто вміє малювати, відмінна забавка!

   

  Генератор життєвих складностей

  www.brilance.com Набридла одноманітність та скука? Мерщій на сайт! Тут ви зможете як комусь ускладнити життя кумедними вигадками і завданнями, так і прийняти чийсь виклик.

   

  Сайт дебатів

  Для тих, хто любить сперечатися – це просто рай! http://letsdebate.ru/ Сотні тем і тисячі опонентів різноманітних поглядів та інтелектуальних рівнів. Можливо, саме цього вам зараз бракує в житті. Змагатись у вправності аргументування ви зможете і у власноруч створених темах, і в чужих.

   

  Себе показати, людей подивитись

  hotornot.com Український сайт Hot or Not – це оригінальна гра, що дозволяє тобі показати себе, оцінити інших, а також подивитись на найпопулярніших людей поруч тебе.

  Interesting_sites_2

   

  Онлайн редактор фото

  jpgfun.com Jpgfun є простим у користуванні безкоштовним онлайн сервісом для редагування ваших фотографій. Тут можна виправити недоліки фотографій та прикрасити їх різними цікавими і смішними ефектами.

   

  Синтезатор мовлення

  http://www.oddcast.com/home/demos/tts/tts_example.php?sitepal Різні персонажі на будь-якій мові світу промовлять ту фразу, яку ви їм напишете. Вибирайте швидкість мови і її тональність.

   

  Фоторобот
  flashface.ctapt.de Тут ви зможете створити самий справжній фоторобот, саме такий, яким користується поліція. Правда, перша думка, яка прийшла вам в голову, це спробувати намалювати себе?

   

  Чат з випадковим співрозмовником

  chatroulette.com

  Вам дається випадкова людина з мережі, з якою ви можете поспілкуватись за допомогою відео-чату або листування. Хороша практика для тих, хто намагається вивчати іноземні мови. У випадку якщо ви не задоволені співрозмовником, який вам випав, ви можете його запросто замінити.

   

  Скільки тобі виповнилось … секунд?

  www.yadays.com Хто придумав рахувати дні народження лише в роках? Хочете дізнатись, коли вам виповниться мільйон секунд або 1000 тижнів. Чи потіште такою інформацією друзів!

  Interesting_sites_3

   

  Згадай дитинство

  Ви грались в дитинстві кубиками? Будували з них щось? www.voxelart.ru фактично дає вам можливість повернутись в ту епоху. Тут ви зможете спробувати себе майже в якості художника «кубіста».

   

  Віртуальний Діснейленд

  www.disneylandparis.co.uk

  «Діснейленд» в Парижі тепер можна відвідати віртуально. Для створення реалістичної комп’ютерної моделі розважального парку дизайнери зробили двадцять тисяч фотографій.

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку