• banner
 • У кожного чоловіка повинна бути своя печера

  У сучасному світі кожній людині обов’язково потрібно місце, де вона може усамітнитися, побути з самою собою і своїми думками у тиші, наодинці, забратися в свою кімнату, чи свій гараж… чи у печеру!

  Як це зробила новітня печерна людина Анджело Мастропьетро.

  man-cave-2

  Направду, він зовсім не неандерталець, а цілком собі сучасний чоловік. 37-річний бізнесмен, якому нещодавно поставили діагноз «розсіяний склероз», вирішив кинути нервову роботу, змінити спосіб життя і побудувати будинок своєї мрії в графстві Вустершир, Великобританія, в печері, вік якої сягає 250 000 000 років.

  Анджело Мастропьетро сам, своїми руками, побудував сучасний будинок з опаленням, електрикою і навіть Wi-Fi, витративши на проект близько 230 000 доларів.

  Робити все самому було цікаво. До того ж, остаточного плану, як все буде облаштовано, не було, бопечера  це все ж незвичне житло, тому й робота над ним іноді кардинально змінювала ракурс, і рішення про ці зміни доводилось приймати миттєво. На фото Анджело сидить у ванній, яка в процесі трансформувалася в душову, оскільки він зрозумів, що не зможе нагрівати таку кількість води.
  man-cave-6
  Та праця винагородилась сторицею! Ви лише подивіться, яка з цього всього вийшла неперевершена, неординарна і затишна краса!

  Так виглядає спальня “печерної” людини.

  man-cave-3

  А так вітальня.man-cave-4 man-cave-5
  Ідея побудувати будинок в печері прийшла колишньому бізнесменові в той момент, коли йому поставили діагноз «розсіяний склероз». Анджело подумав, що хотів би жити в місці, де він був би щасливий і таки здоровий, адже негативний вплив стресів великих мегаполісів вже давно ні для кого не секрет.

  У всьому будинку стіни пофарбовані в білий колір.
  Так виглядає ванна. Декорована галькою стіна надає індивідуальності розкішному душу.

  man-cave-7

  А ось кухня, яку Анджело Мастропьетро спланував і побудував теж сам.  man-cave-8
  Власник печери хоч і побудував сучасний будинок з усіма зручностями з повністю незвичних для домівок матеріалів, проте у внутрішній обробці він залишився вірним натуральному, але більш традиційному оздобленню.

  А такою він зробив свою раковину у ванній. Вирізана зі ствола дерева, вона відмінно вписалася в інтер’єр печери і додала атмосфері характеру.

  man-cave-9
  Цю печеру Анджело виявив з друзями під час велосипедної прогулянки в 1999 році. Вона була закинутою з 1940-х років. У 2010 році Анджело повернувся до Великобританії з Австралії, дізнався, що вона продається … і купив її.

  У будинку-печері встановлено багато вікон, щоб природного світла проникало якомога більше. А зі стін каскадом спускається плющ.

  man-cave-10

  Це справжній будинок мрії і у будинку мрії також є простора тераса, яка взагалі перетворює це місце на казку. man-cave-11
  На фотографіях: 1. Вечірня атмосфера на терасі. 2. Димар для дров’яних печей.
  man-cave-12
  Сама печера розташована в скелі з пісковика.
  man-cave-1
  Анджело Мастропьетро розповів, що хвороба навчила його прислухатися до власного тіла і по-іншому ставитися до життя.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку