• banner
 • У Львові зняли надзвичайно зворушливий ролик про бездомних тварин (відео)

  Львівське комунальне підприємство “Лев”, що займається порятунком бездомних тварин, створило надзвичайно зворушливий соціальний ролик, в якому дає можливість подивитись на проблему своїх підопічних з нової сторони – в відео собаки перетворились на людей і розповідають історії про своє непросте життя.

  Ідея настільки вдала, що під кінець перегляду сумнівів вже не залишається – вони такі ж, як і ми! Усі різні, мають свої потреби і особливості, мають право на своє місце в житті, і хочуть мати у ньому свій прихисток, їжу, тепло, трошки турботи, а головне – щоб їх не ображали.

  Творці ролика закликають звертати більше уваги на братів наших менших. Сьогодні свої родини шукають тисячі бездомних тварин по усій країні. Прихистіть тваринку! Відчиніть своє серце і впустіть у нього ще одну живу душу. Від цього воно стане лише більшим та щасливішим.

  Про ЛКП “Лев” ви можете більше дізнатись на сторінках www.facebook.com/lvivlkplev та vk.com/lkp_lev.

  Дякуємо авторам за цей ролик! Ми прокидаємось. Повільно, незграбно, поки частково, але прокидаємось і стаємо іншими. Змінюється наша свідомість, ми розуміємо: людяність – єдиний наш порятунок. Нас врятує лише доброта.

   

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку