• banner
 • У зоологічному музеї Дніпропетровська з експонатів вилупилися черепахи

  Надзвичайно нетиповий випадок стався в Дніпропетровську у 2013 році в зоологічному музеї. З яєць болотної черепахи, які протягом кількох місяців були частиною експозиції, вилупилися маленькі черепашки.

  Неочікуваних новонароджених відразу помістили в тераріум. Але як їм вдалося вижити і вилупитися в музейних умовах досі залишається загадкою. Яйця болотяної черепахи потрапили до музею від випускника місцевого аграрного університету. Їх розмістили неподалік полиці із заспиртованими зміями, де вони й провели тихо-спокійно кілька місяців, допоки не викликали шок у працівників.

  cute-baby-turtle

  Зі слів співробітників музею, ніхто не очікував поповнення таким чином, адже для того, щоб вилупитися для маленьких черепах потрібно витримувати відповідний температурний режим і рівень вологості повітря.

  Коли співробітники зоологічного музею побачили розбиту шкаралупу, вони вирішили що яйця хтось розбив, але потім помітили черепашку. Незабаром знайшлися ще двоє новонароджених. Малятка почували себе нормально і були цілком здоровими. Згодом їх передали у зоологічний куток, де вони живуть і досі.

  Ось така от дивина, яка ще раз доводить – в житті буває все!

  За матеріалами hah.co.ua

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку